Ποιο θεωρείτε κατάλληλο ύψος για τον/τη σύντροφό σας;

Τι ύψος έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 322)
  • Μέχρι 1.50

    Ψήφοι: 6 1.9%
  • 1.51-1.65

    Ψήφοι: 60 18.6%
  • 1.66-1.75

    Ψήφοι: 114 35.4%
  • 1.76-1.80

    Ψήφοι: 49 15.2%
  • 1.81-1.85

    Ψήφοι: 46 14.3%
  • 1.86-1.90

    Ψήφοι: 22 6.8%
  • 1.91-1.95

    Ψήφοι: 13 4.0%
  • 1.96+

    Ψήφοι: 12 3.7%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Πάντως οι ψηλοί άντρες είναι πολύ λίγοι. Σπανίζουν τα 1.80+

Δυστυχώς. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πάντως οι ψηλοί άντρες είναι πολύ λίγοι. Σπανίζουν τα 1.80+
https://www.esake.gr

Τα παιδιά σάς περιμένουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
αχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
άρα έχω άδικο να νιώθω κάπως..με ένα μέτριο ύψος..

έχεις άδικο να κάθεσαι να μεσιμοιρείς για το ύψος σου, που στην τελική δεν μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτό!
Έχει έρθει ένα παιδί στη δουλειά για πρακτική αυτές τις μέρες ο οποίος είναι αντικειμενικά κοντός (πρέπει να είναι γύρω στο 1.55 πάντως είναι πιο κοντός από μένα, κι εγώ καθημερινά φοράω μπαλαρίνες, δλδ 0 τακούνι). Ε είναι τόσο γαμώ τα παιδιά που το ύψος του πραγματικά δεν αποτέλεσε κανενός είδους θέμα στις συναναστροφές του(!).

μην αλλαζεις θεμααα;)

το ξερω οτι θιγει τις ψηλες γυναικες το θεμα
αλλα γιατι να μην μιλαμε καθαρα,,και να καλυπτουμε το θεμα?

Kοιτα να δεις τώρα... εμένα πολύ με συμφέρει να συμφωνήσω μαζί σου, 1.57 άνθρωπος είμαι, αλλά... ΔΕΝ συμφωνώ :).
Έχω δει ατσούμπαλες σε ... όλα τα ύψη, και ... γυναικάρες σε όλα τα ύψη επίσης. Τώρα η αλήθεια είναι μπασκετμπολίστριες δεν έχω γνωρίσει από κοντά ποτέ, αλλά γνωρίζω κοπέλες στο εύρος 1.50-1.85 πιστεύω είναι καλό το δείγμα μου :P

προσπαθησε να βγαλεις τα πλεονεκτηματα του χαρακτηριστικου σου χωρις να βγαζεις τους αλλους παραξενους
well said!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Έχω δει ατσούμπαλες σε ... όλα τα ύψη, και ... γυναικάρες σε όλα τα ύψη επίσης.
ναι,,αλλα σε ποια υψη υπαρχουν μεγαλυτερα ποστοστα ατσουμπαλοτητας,,?;):P
δεν λεω μονο για κινηση στη θηλυκοτητα.
λεω και για την εκφραση και τον χαρακτηρα,,το βλεμμα ,το συναισθημα,,αυτο που εκπεμπει η αλλη..

πιο δυσκολο να το ορισεις,,αλλα απο κοντα φαινεται..

εμένα πολύ με συμφέρει να συμφωνήσω μαζί σου, 1.57 άνθρωπος είμαι, αλλά... ΔΕΝ συμφωνώ
α,,κοντα στην αδελφη μου ,152 παρακαλω..
της ετρωγα το φαι..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Έχει πραγματικά τόση σημασία το ύψος του άλλου...?? Τελικά όλοι στην εμφάνιση μένουμε..??:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
μακάρι να γνώριζα μια κοπέλα, να μου αρεσει και να ειναι 1.90+ ... όνειρο ζωής..!
εγω είμαι 1.96
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Έχει πραγματικά τόση σημασία το ύψος του άλλου...?? Τελικά όλοι στην εμφάνιση μένουμε..??:worry:
Ακόμα και αυτοί που δεν το παραδέχονται στην εμφάνιση μένουνε. Καλώς ή κακώς η εμφάνιση μετράει στο 99,99999999% του πληθυσμού.
On topic: δεν υπάρχει 'κατάλληλο' ύψος γιατί είναι καθαρά θέμα προσωπικού γούστου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paplaki

Νεοφερμένος

Ο paplaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Ακόμα και αυτοί που δεν το παραδέχονται στην εμφάνιση μένουνε. Καλώς ή κακώς η εμφάνιση μετράει στο 99,99999999% του πληθυσμού.
On topic: δεν υπάρχει 'κατάλληλο' ύψος γιατί είναι καθαρά θέμα προσωπικού γούστου.

συμφωνώ ότι δεν υπάρχει καταλληλό ύψος αλλά σιγουρα κάποια ύψη θεωρούνται ποιο κοντα στο "ιδανικό" για μια γυναικά και έναν άνδρα.

όπως σίγουρα όλοι σχεδόν μένουμε στην εμφανιση..π.χ. ειιναι απίθανο να γυρίσω να κοιταξώ μια κοπέλα 1,80 όπως να με κοιτάξει και αυτή..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tntqaz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.
συμφωνώ ότι δεν υπάρχει καταλληλό ύψος αλλά σιγουρα κάποια ύψη θεωρούνται ποιο κοντα στο "ιδανικό" για μια γυναικά και έναν άνδρα.

όπως σίγουρα όλοι σχεδόν μένουμε στην εμφανιση..π.χ. ειιναι απίθανο να γυρίσω να κοιταξώ μια κοπέλα 1,80 όπως να με κοιτάξει και αυτή..:)

καλα, για το δευτερο.. ποτε μη λες ποτε :D:D
δεν ξερεις πως δρουν υποσυνειδητα αυτα τα πραγματα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ρενακι 13

Νεοφερμένος

Η ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Πάτμος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
αρχικα δεν υπαρχει τελειο η ιδανικο υψος,αλλα ας τα παρουμε απ την αρχη...
καποτε τη δεκαετια του 80 ηθελα κι εγω σαν παιδι να χορεψω το careless wisper βρε αδελφε https://youtu.be/bQtlrBziyzI ναι αυτο!!!και περιμενα τη σειρα μου οπως ολα τα κοριτσακια της εποχης,να με σηκωσει καποιο αγορακι κι εμενα.δεν εχω κανενα παραπονο,με σηκωναν και γλυκουλα ημουν και πλακα ειχα,αλλα μολις ανεβαινα στην πιστα,ναι ειχε πιστα τοτε,εβλεπα ολες τις πυτιριδες,τις χοριστρες,τα σπυρακια,το σκαλπ,τις κονιδες κι οτι τελος παντων ειχε το εκαστοτε κεφαλι καθε αγοριου.
μολις ακουγαν το τραγουδι ολες εκλαιγαν τοτε,κι εγω εκλαιγα γιατι ηξερα τι με περιμενε,οποτε αρχισα ν ακουω heavy metal κι ησυχασα.
δεν εφταιγα εγω,ημουν 1.75 απο 12 χρονων,κι εκεινα τα χρονια ειχε περαση η εφη πικουλα,κι οχι τα δυμετρα οπως τωρα.
περασε ο καιρος συμβιβαστηκα με την εικονα μου,καθε ψιλο που εμπαινε σε μαγαζι,κι οτι κεφαλι εξηχε,ελεγα εδω ειμαστε κι ετσι πορευτηκα σχεδον σε ολη τη ζωη μου.ο πρωτος συζηγος 1.85,ο δευτερος 1.93,μια χαρα,ειχα κανει κι ενα διαλλημα μ εναν 1.60,μια χαρα παιδι,αλλα στο ιεραποστολικο η θα φυλαγε η θα πη.....γε,και τα δυο μαζι ηταν αδυνατον.δε το συζητω για 69 κλπ,αστο καλλυτερα δε σχολιαζω θα με κοψουν,οποτε το καλλυτερο ειναι κατι να σου ταιριαζει βρε αδελφε,με τακουνια η χωρις,πανω στο πεζοδρομιο η κατω,καθιστοι η ορθιοι,η ξαπλωτοι.
με τον συζηγο λοιπον εχουμε μια ωραια διαφορα,1.75 κι 1.93 μια χαρα λοιποοοον.με τα χρονια ηρθαν και τα παιδια,η κορουλα μου 10 μισο 1.60 κι ο μικρος 5μισο 1.27 κι αντε να κουβαλας εσυ μετα βιβλιαρια υγειας οτι τα παιδια ειναι μικρα και πληρωνουν μισο η μεγαλη και μηδενικο εισητηριο στα καραβια ο μικρος,κι αμα πεσεις σε ψηλο λοστρομο ειναι καλα,αμα πεσεις σε κοντο χεστα και κατουρα τα.δεν πηθεται με τιποτα ο κερατας.
το ιδιο γινεται και τωρα το καλοκαιρακι,ολο πιτσιρικαδες γυρω απ τη μικρη,τουριστες,και να φωναζω εγω δηθεν τυχαια,νεφελακι τωρα που θα πας εκτη δημοτικου τι τσαντουλα να σου παρω?πολυ ποκετ φωναζει η μικρη,ξενερωνουν οι τουριστες και φευγουν,ευτυχως.ο δε γιος δε του φαινεται οτι δεν εχει παει ακομα πρωτη δημοτικου κι ολοι οι μαμαδομπαμπαδες της παραλιας του λενε,αστο κουβαδακι αγορακι μου να το πιασει ο μικρος,εσυ εισαι μεγαλο παιδακι πια καταλαβαινεις,και να πρεπει να εξηγω εγω....
ο παππους φταιει για ολα 2.10 ηταν κι ευτυχως δλδ που η γιαγιακα ηταν 1.50 και σωθηκε καπως το γλυκο αλλιως δε θα την παλευα!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μ' αρέσει που το συζητάτε, ακόμα, δηλαδή. Όποιο και να 'ναι το ύψος, σημασία έχει το ρετιρέ να είναι γεμάτο.

Εκτός αν το ρετιρέ (aka μυαλό) δεν παίζει ρόλο, οπότε ας αφήσουμε τα κορίτσια πιο πάνω να πάρουν με την ησυχία τους όλη την Α1 μπάσκετ... :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
αρχικα δεν υπαρχει τελειο η ιδανικο υψος,αλλα ας τα παρουμε απ την αρχη...
καποτε τη δεκαετια του 80 ηθελα κι εγω σαν παιδι να χορεψω το careless wisper βρε αδελφε https://youtu.be/bQtlrBziyzI ναι αυτο!!!και περιμενα τη σειρα μου οπως ολα τα κοριτσακια της εποχης,να με σηκωσει καποιο αγορακι κι εμενα.δεν εχω κανενα παραπονο,με σηκωναν και γλυκουλα ημουν και πλακα ειχα,αλλα μολις ανεβαινα στην πιστα,ναι ειχε πιστα τοτε,εβλεπα ολες τις πυτιριδες,τις χοριστρες,τα σπυρακια,το σκαλπ,τις κονιδες κι οτι τελος παντων ειχε το εκαστοτε κεφαλι καθε αγοριου.
μολις ακουγαν το τραγουδι ολες εκλαιγαν τοτε,κι εγω εκλαιγα γιατι ηξερα τι με περιμενε,οποτε αρχισα ν ακουω heavy metal κι ησυχασα.
δεν εφταιγα εγω,ημουν 1.75 απο 12 χρονων,κι εκεινα τα χρονια ειχε περαση η εφη πικουλα,κι οχι τα δυμετρα οπως τωρα.
περασε ο καιρος συμβιβαστηκα με την εικονα μου,καθε ψιλο που εμπαινε σε μαγαζι,κι οτι κεφαλι εξηχε,ελεγα εδω ειμαστε κι ετσι πορευτηκα σχεδον σε ολη τη ζωη μου.ο πρωτος συζηγος 1.85,ο δευτερος 1.93,μια χαρα,ειχα κανει κι ενα διαλλημα μ εναν 1.60,μια χαρα παιδι,αλλα στο ιεραποστολικο η θα φυλαγε η θα πη.....γε,και τα δυο μαζι ηταν αδυνατον.δε το συζητω για 69 κλπ,αστο καλλυτερα δε σχολιαζω θα με κοψουν,οποτε το καλλυτερο ειναι κατι να σου ταιριαζει βρε αδελφε,με τακουνια η χωρις,πανω στο πεζοδρομιο η κατω,καθιστοι η ορθιοι,η ξαπλωτοι.
με τον συζηγο λοιπον εχουμε μια ωραια διαφορα,1.75 κι 1.93 μια χαρα λοιποοοον.με τα χρονια ηρθαν και τα παιδια,η κορουλα μου 10 μισο 1.60 κι ο μικρος 5μισο 1.27 κι αντε να κουβαλας εσυ μετα βιβλιαρια υγειας οτι τα παιδια ειναι μικρα και πληρωνουν μισο η μεγαλη και μηδενικο εισητηριο στα καραβια ο μικρος,κι αμα πεσεις σε ψηλο λοστρομο ειναι καλα,αμα πεσεις σε κοντο χεστα και κατουρα τα.δεν πηθεται με τιποτα ο κερατας.
το ιδιο γινεται και τωρα το καλοκαιρακι,ολο πιτσιρικαδες γυρω απ τη μικρη,τουριστες,και να φωναζω εγω δηθεν τυχαια,νεφελακι τωρα που θα πας εκτη δημοτικου τι τσαντουλα να σου παρω?πολυ ποκετ φωναζει η μικρη,ξενερωνουν οι τουριστες και φευγουν,ευτυχως.ο δε γιος δε του φαινεται οτι δεν εχει παει ακομα πρωτη δημοτικου κι ολοι οι μαμαδομπαμπαδες της παραλιας του λενε,αστο κουβαδακι αγορακι μου να το πιασει ο μικρος,εσυ εισαι μεγαλο παιδακι πια καταλαβαινεις,και να πρεπει να εξηγω εγω....
ο παππους φταιει για ολα 2.10 ηταν κι ευτυχως δλδ που η γιαγιακα ηταν 1.50 και σωθηκε καπως το γλυκο αλλιως δε θα την παλευα!!!!!!!!
χαχαχα πέθανα. Θεά ρε.

Μα 10,5 και είναι 1,60; ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Εγώ είμαι 1.60κατι και σε λίγους μήνες θα πάω 18. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγώ είμαι 1.60κατι και σε λίγους μήνες θα πάω 18.
εγω νομισα οτι σε λιγους μηνες θα πας 180..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Αντρας : 1.87 +

Όχι οτι διαλεγω με αυτα τα κριτηρια τους αντρες,αλλα αυτο θα ηταν για μενα το πιο ιδανικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ρενακι 13

Νεοφερμένος

Η ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Πάτμος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
παντως σοβαρολογω για τον παππου με τη γιαγια,εζησαν μια ολοκληρη ζωη μαζι με μια τεραστια διαφορα υψους,η γιαγια μπιμπελο,ο παππους γιγαντας,το 2.10 χαθηκε με το 1.50 της γιαγιακας,τι γλυκια γιαγιακα ρε παιδια,παντα θα τη θυμαμαι!!!
στη νυφικη τους φωτογραφια,η γιαγια ειχε ανεβει σε σκαμνακι,το νυφικο της καλυπτε το σκαμνι,και φαινονταν διαφανες το σκαμνακι απο κατω χαχαχαχα!!!!!εκαναν 4 παιδια,τα δυο ψηλα,τα δυο κοντα.γερασαν και πεθαναν πολυ κοντα ο ενας με τον αλλον,ο παππους ειχε μεινει αναπηρος στα τελευταια λογω υψους και βαρους,κι η γιαγιακα παντα κοντα του,ενα πλασμα γεματο αγαπη.(ο παππους μεγαλος μπερμπαντης και γοης,αλλα για να τον αντεχει η γιαγια κατι θα ξερε).
απλα δε ξερω πως θα κολαγε το αντιθετο,να ηταν η γιαγια δλδ η ψηλη,κακα τα ψεματα,θελουμε να χανομαστε στην αγκαλια τους.ομως κι αυτο δεν ειναι κανονας,στον ερωτα δεν υπαρχουν κανονες.
η κορη μου καλα ειναι 1.60 δεκα μισο,θα αδιαθετησει μια μερα θα σταματησει συντομα,ο ανηψιος μου 12 ετων 1.74,μαλον θα παρει το υψος του προπαππου του.
κι επειδη στην ελλαδα ζουμε ε δεν ειναι και μια χωρα φτιαγμενη για ψιλους δλδ!!!
τα σχολικα θρανια πχ ειναι μια σταλια,η παρεουλα στο νηπιο δεν χωραγε το γιο μου,η πορτα της αιθουσας του νηπιου δε χοραγε τον αντρα μου.παραγγελια κουνια για νεογεννητο,που τελικα αχρηστη ηταν σ ενα χρονο δεν χορουσαν τα παιδια.το δε καροτσι μια ζωη τους μαγκωνε τα ποδια απο κατω οταν ηταν καθισμενα.στην τραπεζαρια που τρωμε,(ενα τραπεζι με 4 καρεκλες)ολο ποδια απο κατω,εγω γερνω στο πλαι να φαω.τα ντουλαπια της κουζινας και ο παγκος ειδικη παραγγελια,δε συζητω για τα παππουτσια η τα ρουχα τα παιδικα,ενα δραμα!!!!!!εγω φοραω 41 νορμαλ για γυναικα,αλλα η κορη μου 39,αντε να βρεις παιδικο 39,δεν υπαρχει,τα ρουχα της νουμερο 18 για 18 ετων δλδ,μεχρι φετος βρησκω,απ του χρονου στα γυναικεια κι αντε βρες εσυ γυναικεια που να μοιαζουν παιδικα,αυτη η μοδα με τα κοντοβρακια που τη βαζεις?χαμηλοκαβαλα και καλα,ε δεν βρησκω παντελονι να μπαινει ο κολος μου μεσα,καθομαι και τσουπ,φεγγαραδα ......δυσκολα θα περασεις σηματα στο πεζοδρομιο και δε θα φας το κεφαλι σου,αμ αυτα τα δεντρακια?εχω φαει στο ματι νερατζια αλλο πραγμα.κι ερχονται εκπτωσεις και τρεχεις με χαρα,μα σ αυτο το μπλουζακι δεσποινις χωραει ο 6χρονος γιος μου οχι εγω,παππουτσια 36 νουμερο οτι παρεις 10 ευρω,καλα κρασια!!!
το θετικο ειναι οτι ο αντρας μου αλλαζει λαμπα χωρις σκαλα χχαχαχαχχαχα κι οταν βγαινουμε οικογενειακως,αδελφια,γαμπροι,παιδια,ανηψια εχουμε μια θεωρια ολοι μαζι,αλλα δε μας χωρα κανενα τραπεζι ειδικα τα σαββατοβραδα!!!!!!!οποτε οι κοντουτσικοι δειτε το θετικα,οκ δε ζειτε στην κινα,αλλα και στην ελλαδα εχετε ακομα μια χαρα προνομια που οι ψιλοι δεν τα εχουμε δυστυχως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αντρας : 1.87 +
φτου γαμωτο
κοπηκα:worry::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Αντρας : 1.87 +

Όχι οτι διαλεγω με αυτα τα κριτηρια τους αντρες,αλλα αυτο θα ηταν για μενα το πιο ιδανικο!

Μου αρέσει που το όριο που βάζεις είναι με ακρίβεια χιλιοστού.
Δε λες πχ θέλω 1.85+ ή 1.90.
1.87:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εγω ειμαι 1.87 .. δε θα μπορουσα να φανταστω την κοπελα μου 1.90 :P 1.75 ειναι ενα καλο υψος πιστευω για μενα... τις κοντες τις αποφευγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top