Ποιο επάγγελμα δεν θα μπορούσες να κάνεις με τίποτα και γιατί;

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Και πουτ@να.Δεν.
Τι?μου χαλάς φαντασιωση τωρα:hehe::hehe::hehe::upside::shifty::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
χασαπης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οτιδηποτε εχει αμεση επαφη με χρημα, υπερβολικα αγχοτικο να εισαι υπευθηνος για λεφτα τα οποια δεν ειναι δικα σου και μαλιστα σε περιπτωση που γινει στραωη να πρεπει να τα βαλεις απο την τζεπη σου! Δουλευεις για να παρεις, οχι για να βρεθεις χρεωμενος!
Επισης δουλειες που απαιτουν κοινωνικες ικανοτιτητες...! Δεν το εχω καθολου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Χμμμ... Δεν θα μπορούσα ποτέ να είμαι γιατρός. (Γιατί βλεπω αίμα και κάτι παθαίνω, και γενικά σιχαίνομαι..).

Γενικά δεν θα μπορούσα να κάνω τηλεφωνικές πωλήσεις, του στυλ τελεμάρκετινγκ, και γενικά πωλήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peleas

Νεοφερμένος

Ο peleas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Πρωθυπουργός. Δε θα άντεχα να με βρίζουν 10 εκ. νοματαίοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οτιδήποτε θα με ανάγκαζε να φοράω κοστούμι και γραβάτα στη δουλειά,να πνίγω το μαλλί στο ζελέ και να είμαι κάθε μέρα φρεσκοξυρισμένος.

Προτιμώ αγροτικές/χειρωνακτικές εργασίες, με κάνουν να νιώθω ζωντανός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ημμυ πολύ βαρετή δουλειά χωρίς φιλοσοφία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Ιατρικα και παραιατρικα καθως και παρανομες η δουλιες σε μεγαλοεταιρια (το πολυ θυρωρος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Γιατρος...με την καμια δεν θα μπορουσα να το κανω ! δεν το εχω απλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Δε λέω και μεγάλα λόγια γιατί ποτέ δεν ξέρεις πώς έρχονται τα πράγματα αλλά δε θα μπορούσα να κάνω ποτέ το επάγγελμα της καθαρίστριας.
Εξουθενωτικό επάγγελμα και με πολύ λίγα χρήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
εγω δεν θα μπορουσα να δουλευω ως φιλολογος. και γιατι δεν θα μπορουσα ποτε να σπουδασω σ =ε τετοιες σχολες, γενικα με την θεωρητικη δεν το χω και πολυ...

Οτιδήποτε θα με ανάγκαζε να φοράω κοστούμι και γραβάτα στη δουλειά,να πνίγω το μαλλί στο ζελέ και να είμαι κάθε μέρα φρεσκοξυρισμένος.

Προτιμώ αγροτικές/χειρωνακτικές εργασίες, με κάνουν να νιώθω ζωντανός
εμενα παλι αυτο θα μου αρεζε πιστευω.... αν και απο ενα σημειο και μετα κατανταει βαρετο και κουραστικο...
Πρωθυπουργός. Δε θα άντεχα να με βρίζουν 10 εκ. νοματαίοι...

+1!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
εγω δεν θα μπορουσα να δουλευω ως φιλολογος. και γιατι δεν θα μπορουσα ποτε να σπουδασω σ =ε τετοιες σχολες, γενικα με την θεωρητικη δεν το χω και πολυ...

Μη νομίζεις, κι εμείς που σπουδάσαμε σε θεωρητικές σχολές δεν πρόκειται ποτέ να γίνουμε φιλόλογοι.

Εγώ δεν μπορώ με τίποτα να πουλάω άχρηστα προϊόντα/υπηρεσίες (το έχω κάνει και ντρεπόμουν αφάνταστα), δεν μπορώ να κάνω ιδιαίτερα μαθήματα (βαριέμαι εγώ, βαριέται και ο μαθητής), δεν αντέχω δουλειές με συνεχή στάσιμη ορθοστασία για 8+ ώρες κάθε μέρα (κι αυτό το έχω κάνει, σταμάτησα όταν ήμουν στο τσακ για κιρσούς, φλεβίτιδα, κλπ), δουλειές τηλεφωνικού (δεν το έχω κάνει, αλλά με πιάνει πονοκέφαλος μετά από λίγα λεπτά στο τηλέφωνο) και δουλειές που έχουν στολή (εκτός κι αν είναι σούπερ τέλεια στολή, αλλά συνήθως οι στολές είναι σκατά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Δεν θα μπορούσα να διδάσκω. δεν έχω υπομονή.
Δεν θα μπορούσα να γίνω πωλήτρια, θα είχα πνίξει όλους τους πελάτες από την πρώτη μέρα.
Γιατρός, και οτιδήποτε έχει σχέση με νοσοκομεία,(μυρίζουν θάνατο, αρρώστια και αίμα αναμειγμένα με χλωρίνη)
Αυτά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Χασάπης, γιατί είμαι ζωόφιλος και δεν θα μπορούσα ούτε να σφάζω, αλλά ούτε και να εμπορεύομαι σφαγμένα ζωάκια για να ζήσω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
1)Ιερόδουλη (απλά,εντάξει υποβίβαση της γυναικείας φύσης!!! και οχι μονο!)
2)Οδηγός Ταξί (λίγα λεφτά πλέον στινς μέρες μας για 12ωρο!)
3)Υπάλληλος γραφείου(βαρετοοοοοοοοο!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Χασάπης, γιατί είμαι ζωόφιλος και δεν θα μπορούσα ούτε να σφάζω, αλλά ούτε και να εμπορεύομαι σφαγμένα ζωάκια για να ζήσω..

Αχού!!! κρίμα ναι! πως τα σφάζουν με τέτοια ευκολία:worry::'(:'(:'(:'(;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Αυτοί τα σφάζουν γιατί είναι δουλειά τους. Εμείς γιατί τα τρώμε είναι η σωστή ερώτηση; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivicoolgirl

Νεοφερμένος

Η Vivicoolgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Χασάπης, γιατί είμαι ζωόφιλος και δεν θα μπορούσα ούτε να σφάζω, αλλά ούτε και να εμπορεύομαι σφαγμένα ζωάκια για να ζήσω..

Αυτοί τα σφάζουν γιατί είναι δουλειά τους. Εμείς γιατί τα τρώμε είναι η σωστή ερώτηση; :(

Οπως και γιατί το λιοντάρι τρώει αναγκαστικά τιν αντιλόπη! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Δεν θα μπορούσα να διδάξω, όταν εξηγείς σε κάποιον κάτι και δεν το πιάνει ενώ το έχεις εξηγήσει με χίλιους τρόπους εκνευρίζομαι πολύ...
Α και δεν θα μπορούσα να ασχοληθώ με τις ανθρωπιστικές επιστήμης (εξαιρούνται ιστορία και ψυχολογία)

Αυτοί τα σφάζουν γιατί είναι δουλειά τους. Εμείς γιατί τα τρώμε είναι η σωστή ερώτηση; :(

θες την φιλοσοφική ή την επιστημονική απάντηση? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Αυτοί τα σφάζουν γιατί είναι δουλειά τους. Εμείς γιατί τα τρώμε είναι η σωστή ερώτηση; :(

Γιατί είναι νόστιμα.
(και θρεπτικά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top