Τα Ζώδια αποκαλύπτουν το φιλί σας

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ε δε γουστάρει ρε κοπελιά, τι να γίνει δλδ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,865 μηνύματα.
Ζυγός
Πολύπλευρα και εναλλασσόμενα τα φιλιά του Ζυγού. Κανένα φιλί του δεν μοιάζει με το προηγούμενο ή το επόμενο. Με μια τόσο πλούσια γκάμα, σε συνδυασμό με τη γοητεία που διαθέτει, δεν υπάρχει περίπτωση να βαρεθείτε.
Ιδανικοί παρτενέρ: Υδροχόος, Δίδυμοι, Ταύρος, Λέων.


Σιγά.... τόσο γκαντέμης που είμαι....ναι καλά... Όσο φιλήσαμε φιλήσαμε... Από δω και πέρα .......τέσπα.....:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.

Ζυγός
Πολύπλευρα και εναλλασσόμενα τα φιλιά του Ζυγού. Κανένα φιλί του δεν μοιάζει με το προηγούμενο ή το επόμενο. Με μια τόσο πλούσια γκάμα, σε συνδυασμό με τη γοητεία που διαθέτει, δεν υπάρχει περίπτωση να βαρεθείτε.
Ιδανικοί παρτενέρ: Υδροχόος, Δίδυμοι, Ταύρος, Λέων.

Για αυτο εγω φιλαω συνεχια με τον ιδιο τροπο; (βασικα 3 μοτιβα εχω και τα χρησιμοποιω με διαφορετικες σειρες:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Κριός
Το φιλί του Κριού είναι επιθετικό, φλογερό και δυναμικό. Ένας Κριός τα θέλει όλα και τα θέλει γρήγορα. Αγαπά τα περιποιημένα και γεμάτα χείλη. Διαθέτει μεγάλο πάθος και απεριόριστη φαντασία

ΜΕΣΑ ΠΕΦΤΕΙ.


Ιδανικοί παρτενέρ: Τοξότης, Λέων, Σκορπιός.

ΙΔΕΑ ΔΕΝ ΕΧΩ..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
:clapup:Είμαι, είμαι και πολύ Λέων!!!

Και ο καλός μου είναι όντως Τοξότης, τέλεια!! :)
:loveangel

Giovanna, είμαι Λέων, θέλεις να μάθεις;; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:clapup:Είμαι, είμαι και πολύ Λέων!!!

Και ο καλός μου είναι όντως Τοξότης, τέλεια!! :)
:loveangel

Giovanna, είμαι Λέων, θέλεις να μάθεις;; ;)

να σου μιλησω λιγο προστυχα τωρα? :P
ειμαστε φωτια παιδι μου εμεις, και οι τοξοτες αν δεν απαττωμαι...
παντως αμα σου βρισκεται κανα αλλο λιονταρι φερτο κι αυτο μαζι γιατι εδω.... χανομαστε!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ζώδια και Φιλί.
Λέων
Κατέχει άριστα την τέχνη του φιλιού. Σε κάθε φιλί του ο χρόνος σταματά και ο ίδιος αφοσιώνεται σε αυτό ψυχή τε και σώματι, μέχρι το «θύμα» να του παραδοθεί.
Ιδανικοί παρτενέρ: Υδροχόος, Τοξότης, Σκορπιός, Ζυγός.

Και μετά σου λέει ότι τα ζώδια λένε μ*****ες....:D :P :P
Μεγάλη επιστήμη η αστρολογία τελικά....:whistle:


να σου μιλησω λιγο προστυχα τωρα? :P
ειμαστε φωτια παιδι μου εμεις, και οι τοξοτες αν δεν απαττωμαι...
παντως αμα σου βρισκεται κανα αλλο λιονταρι φερτο κι αυτο μαζι γιατι εδω.... χανομαστε!:whistle:

Παρόν!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
πε του παππού ότι η γιαγιά αντέχει:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Λέων
Κατέχει άριστα την τέχνη του φιλιού. Σε κάθε φιλί του ο χρόνος σταματά και ο ίδιος αφοσιώνεται σε αυτό ψυχή τε και σώματι, μέχρι το «θύμα» να του παραδοθεί.
Ιδανικοί παρτενέρ: Υδροχόος, Τοξότης, Σκορπιός, Ζυγός.

Οχι, παιζουμε! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
πιξαμε στους λεωντες ρε π***στη!:P
ΥΔΡΟΧΟΟΣ RULEZZZZZZZZ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:redface: :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Σκορπιός
Κανείς δεν είναι τόσο αδίστακτος, ασυγκράτητος και αχαλίνωτος στο φιλί όσο ένας Σκορπιός. Με τα παθιασμένα φιλιά του είναι ικανός να σας ανεβάσει στον έβδομο ουρανό.
Ιδανικοί παρτενέρ: Ταύρος, Κριός, Λέων.


Νομίζω μέσα είναι αν λάβουμε υπ’ όψιν μας ότι οι Σκορπιοί είναι το ζώδιο του σεξ :redface: :D

Σχετικά με τους ιδανικούς παρτενέρ :worry: :hmm: ....δεν μου έχει τύχει και δεν ξέρω…προτιμώ τους καρκίνους και τους παρθένους :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Νομίζω μέσα είναι αν λάβουμε υπ’ όψιν μας ότι οι Σκορπιοί είναι το ζώδιο του σεξ :redface: :D

Σχετικά με τους ιδανικούς παρτενέρ :worry: :hmm: ....δεν μου έχει τύχει και δεν ξέρω…προτιμώ τους καρκίνους και τους παρθένους :P


Εμμμ....αφού οι Σκορπιοί όντως είναι :D

Σου έχω πει ότι έχεις γούστο; :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:hmm:εγώ που έχω αφροδίτη στο σκορπιό.... μπας και με πιάνει η μπάλα??
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Κουε μου...από εδώ το γυρνάς...από εκεί το γυρνάς...έλα μην ντρέπεσαι...
Κάνε μου την ανήθικη πρόταση :P
Περιμένω :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Στην έκανα και μου έριξες χυλόπιτα εσύ....
Με σενα τελος... παμε γι άλλα :P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
εγω εχω αρη στο σκορπιο τσ τσ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Να δω που θα βρεις καλύτερη :hmm: :P
Εγώωωωω απλάαααααα το έπαιζα δύσκολη :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
παλι το μαμήσαμε το θέμα :lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
ελατε κοριτσια μη ντρεπεστε...ελευθερα:P (μητσοοοο φερε την καμερα:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top