Κάτι "παίζεται" στο στέκι μας...

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.


Κάτι "παίζεται" στο στέκι μας.... :P


η εικόνα δημιουργήθηκε απο τον yiannis
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αν δείτε πάνω δεξιά προστέθηκε ένα νέο λινκ "παιχνίδια". Ωστόσο θέλει ακόμα πολλύ δουλειά και ο μόνος λόγος που βάλαμε απο τώρα το λινκ είναι επειδή σας το είχαμε υποσχεθει. Πρέπει να το μεταφράσουμε όλο, να φτιάξουμε μερικά bugs και πιθανόν να προσθέσουμε και άλλα παιχνίδια αν βρούμε να μας αρέσουν.
Enjoy! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
αψογο!!!!! τρελενομαι για tetris!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Παιδιά εγώ μετέρφρασα αρκετά, δεν αντέχω άλλο, αυριο πάλι... Ελπίζω να σας διευκόλυνα με τις 2+ ώρες που μου έφαγε η μετάφραση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Κορυφαία! Η μόνη βλακεία είναι ότι δεν μπορώ να καταχωρήσω τα σκορ μου σε μερικά παιχνίδια (δικό μου πρόβλημα μάλλον όχι των παιχνιδιών) αλλά σιγά τώρα.. Πολλά παιχνίδια ε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Rattlehead:
Κορυφαία! Η μόνη βλακεία είναι ότι δεν μπορώ να καταχωρήσω τα σκορ μου σε μερικά παιχνίδια (δικό μου πρόβλημα μάλλον όχι των παιχνιδιών) αλλά σιγά τώρα.. Πολλά παιχνίδια ε!
Μήν είσαι τόσο σίγουρος ότι είναι δικό σου πρόβλημα... Έχει αρκετά bugs αυτό το script και αυτό οφείλεται στο ότι ο κώδικας του είναι πολύ πρόχειρος. Όταν βγεί το vBulletin 3.5 και αναβαθμίσουμε το σαιτ μάλλον θα πάει κι αυτό το script απο κει που ήρθε και θα βάλουμε ένα καλύτερο που όμως είναι μόνο για vB 3.5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Μήν είσαι τόσο σίγουρος ότι είναι δικό σου πρόβλημα... Έχει αρκετά bugs αυτό το script και αυτό οφείλεται στο ότι ο κώδικας του είναι πολύ πρόχειρος. Όταν βγεί το vBulletin 3.5 και αναβαθμίσουμε το σαιτ μάλλον θα πάει κι αυτό το script απο κει που ήρθε και θα βάλουμε ένα καλύτερο που όμως είναι μόνο για vB 3.5.
Να φανταστείς χρειάστηκα να αλλάξω πόσο κώδικα για να αλλάξω απλά πραγματάκια.... Εγώ προσωπικά δεν τον αντέχω καθόλου περιμένω πως και πως να βγεί το 3.5 να το αλλάξω .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top