Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x_xChristine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Σε φάση "θέλω να δουλέψω σκληρά για να καταφέρω όσα θέλω" και "θέλω να κοιμάμαι όλη μέρα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Σε φάση "θέλω να δουλέψω σκληρά για να καταφέρω όσα θέλω" και "θέλω να κοιμάμαι όλη μέρα"

να 'ξερες πόσο σε καταλαβαίνω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Σε...... περίεργη. Φάση.
Από τη μια θέλω να'ρθει το καλοκαίρι να χαλαρώσω, κι από την άλλη δε θέλω περάσει ο καιρός, ή να σταματήσει ο χρόνος στον αύγουστο. :/
Ένα μπάχαλο. Δε βαριέσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Σε φάση που δεν θέλω να βγαίνω από το σπίτι.Δεν βρίσκω πια ενδιαφέρον στις βραδινές εξόδους, ούτε στους καφέδες.Θέλω μόνο να πηγαίνω στη σχολή και μετά να γυρνάω σπίτι και να κοιμάμαι ή να βλέπω ταινίες.
Μ'έχουν πιάσει οι μοναξιές μου!:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bella92

Νεοφερμένος

Η bella92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
σε φαση καταθλιψης..... σαν κατι να λειπει απ τη ζωη μου....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ειπαμε σε φαση ευτυχιας αλλα και ανησυχίας ταυτόχρονα...

Πως γινεται? Ε γινεται! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Δυσκολεμένη, περίεργη, πιεστική, γεμάτη, καινούρια σε κάποιες φάσεις, όμορφη με εκπλήξεις, με πίεση και όνειρα, με έξοδα, άλογα, έρωτες νοσταλγίες, τεράστιες μοναξιές, επεξεργασίες, πολλές ταινίες, φιλοσοφίες και ανακούφιση.
Παράλληλα βαριέμαι λίγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Σε φάση "δε μπορώ μακριά σου, μετακόμισε σε μένα να σε βλέπω όλη μέρα να τελειώνουμε επιτέλους". :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σε φαση αχχχχχ (ξανα) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Secret Life

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Σε φάση "Πριν τις Πανελλήνιες"
τα λόγια περιττά...

"πανελλήνιες και σχέση δεν πάνε μαζί.."
Ντάξει, μπορεί.. Αλλά οι περισσότεροι συμμαθητές μου έχουν σχέση. Μια χαρά τα καταφέρνεις.
Ναι, είναι και ανάλογα τη σχέση.. αλλά άμα υπάρχει συνεννόηση και κατανόηση, ίσα ίσα που θα σε βοηθήσει και στις δύσκολες στιγμές.
Και ναι.. είναι τέλειος.. (αγόρι μου <3 )

Σε αυτή τη φάση.. από την μία κλάματα, από την άλλη γέλια, απ' την παράλλη έρωτες..
Αχταρμάς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Σε φάση να σκέφτομαι το βράδυ ένα σωρό που "θα" κάνω το πρωί και τελικά να μην κάνω τίποτα, αρρωστημένη κατάσταση, δεν βγάζει πουθενά όμως. Κάθε βραδύ θα, και κάθε πρωί σε λίγο. Ε, και αυτό επαναλαμβάνεται καθημερινά. Από "θα" αρχίζει και η θάλασσα και δεν τελειώνει πουθενά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σε φαση σωματικης κουρασηςςςςς!!!!
Θελω υπνοοο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε φάση ανυπομονησίας και αγωνίας. 15 μέρες έμειναν. Άντε να περάσουν να ξέρω αν θα κλαίω ή αν θα πετάω στα σύννεφα. Τελειώνετε όμως. Δεν έχω άλλη υπομονή να περιμένω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Σε φάση "αγαπώ τη φύση". :P

Nuff said.

Θέλω το παγωτάκι μου, τη μηχανούλα μου και να ξαμολυθώ στα όρη στ'άγρια βουνά. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ειμαι χαρουμενη αλλα εχω και αρκετο αγχος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
σε φάση "μωρή Άλμα, κάτσε τον κώλο σου να κάνεις τις αφίσες, το σπν θα σε περιμένει"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
"Δεν μπορεις να κανεις συνεχεια οτι θελουν οι αλλοι, εχεις και τα δικα σου θελω δεν εισαι πλεον παιδι εχεις και δικες σου ευθυνες!!" :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Σε φάση... Εξετάσεων:mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top