e-steki on vBulletin 3.5.1

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όπως πιθανώς να παρατηρήσατε το λογισμικό του forum αναβαθμίστηκε στην τελευταία έκδοση του vBulletin, την 3.5.1.
Η έκδοση αυτή διορθώνει πολλά bugs, το σημαντικότερο εκ των οποίων, είναι το πρόβλημα του encoding όταν κάποιο post γινόταν μέσω quick reply ή επεξεργαζόταν μέσω quick edit.
Εαν παρατηρήσετε κάποιο bug μετά την αναβάθμιση παρακαλούμε να το αναφέρετε για να το διορθώσουμε. Άνθρωποι είμαστε κι εμείς και μπορεί να ξεχάσαμε κάτι! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Covenant

Δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 677 μηνύματα.
Μεγιες και καλοριζικη η αναβαθμιση.

Ελπιζω οσα προβληματα ειχαν προκυψει κατα το παρελθον (προσωπικα ειχα ενα,αλλα σχετικα ασημαντο) και να ανταμοιφθουν οι κοποι σας.

Για ακομη μια φορα μπραβο για την πολυ καλη δουλεια σας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S1RHC

Νεοφερμένος

Ο S1RHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Μεγεία!
Μήπως υπάρχει κ κανα update για το VBA ωστε η κεντρική σελίδα του σαιτ να φορτώνει πιο γρήγορα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από S1RHC:
Μεγεία!
Μήπως υπάρχει κ κανα update για το VBA ωστε η κεντρική σελίδα του σαιτ να φορτώνει πιο γρήγορα;
Eμένα μια χάρα γρήγορα μου φορτώνει... Τι συνδέση έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S1RHC

Νεοφερμένος

Ο S1RHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
DSL έχω αλλά το περιέργο είναι πως σήμερα φόρτωσε γρήγορα (~18ΚΒps έδωσε max. ο μετρητής του opera ενώ πχ το engadget ανοιξε με 29 max.). Είμαι με HOL. Σίγουρα δεν αποτελεί πρόβλημα στην πλοήγηση μου στο σαιτ η ταχύτητα αυτή (άλλοστε παλιά έμπαινα με dial-up)... απλώς αναρωτιέμαι που εντοπίζεται το πρόβλημα :)
έχετε πάντως το πιο γρήγορο quick reply που έχω δει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Απλώς εμένα, αλλά και σε άλλους που έχω ακούσει δεν έχουν πρόβλημα με την ταχύτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top