Απωθημένα & Απραγματοποίητα όνειρα...

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Από πολύ μικρός είχα ονειρευτεί να ήμουν καπετάνιος σε ένα παλιό τσιμεντάδικο και να γυρίζω όλες τις θάλασσες του κόσμου, κι όταν πια δεν θα μπορώ άλλω να αράξω, φύλακας σε ένα φάρο και να γράφω όσες από τις εμπειρίες μου θυμάμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Να δημιουργήσω μια εταιρεία που θα μπει στο χρηματιστήριο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να μπορώ να διαλέγω. Επειδή με μαγεύει τόσο η κτιριακή κατασκευή, όσο και η τέχνη (και δη σκηνογραφία), θα 'θελα να μπορώ να δημιουργώ και στα δύο πεδία...
Επίσης θέλω να μάθω και αραβικά και κινέζικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asterismos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Να δημιουργήσω μια εταιρεία που θα μπει στο χρηματιστήριο :redface:
Το ελληνικό ή της Ν. Υόρκης ; :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το ελληνικό ή της Ν. Υόρκης ; :clapup:
Και το ελληνικό καλό είναι μωρέ, βολεύομαι και με αυτό :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asterismos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Γιατί δεν αγοράζεις μία που είναι ήδη εισηγμένη; Στη σημερινή εποχή για να δημιουργήσεις εταιρία απο την αρχή που θα εισαχθεί στο χρηματιστήριο κάποτε χρειάζονται τουλάχιστον περί τα 70-80 χρόνια. Κουραστικό !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Νιώθω ότι δεν είναι αργά για τίποτα..Όλα μπορώ να τα κάνω αρκεί να το θέλω και μόνο!:D :D

* Δεν μιλάω για μη αναστρέψιμες καταστάσεις που αφορούν θέματα υγείας, για ανθρώπους που έχω χάσει κ.ο.κ αν και αυτούς θα τους συναντήσω κάποια στιγμή:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Είχα ενα μεγάλο όνειρο μικρός. Να γίνω ποδοσφαιριστής. Το χειρότερο είναι ότι είχα ταλέντο και απλά για λόγους μόρφωσης αλλά και οικονομικούς εκείνη την περίοδο δεν τα κατάφερα και το όνειρο κόπηκε πρόορα. Ευτυχώς ο καλός ο θεούλης έκανε το ξαδερφάκι μου(με τον οποίο είχαμε ξεκινήσει μαζί) μεγάλη μπαλαδόφατσα και αποτελεί ενα απο τα μεγαλύτερα ταλέντα της ελλάδος αυτή τη στιγμή. Παίζει φυσικά σε μεγάλη ομάδα. Και φυσικά είμαι πολύ χαρούμενος γιαυτόν. Απο εκεί και πέρα έχω ένα ΠΑΡΑ πολύ χοντρό πρόβλημα που εν μέρη μου είναι αποθημένο για τα εφηβικά μου χρόνια και θα αποτελέσει στο μέλον απωθημένο ζωής αν συνεχισω έτσι. Είμαι ΠΑΡΑ πολύ ντροπαλός και δεν ξέρω πως να συμπεριφερθώ όταν πρέπει να 'την πέσω' σε μία κοπέλα άγνωστη. Έτσι έχω χάσει και χάνω πάρα πολλες ευκαιρίες για σχέσεις και μου έχει ήδη μείνει αποθημένο που άργησα να κάνω τέτοιες. Την φοβάμαι πολύ τι ριμάδα τη χυλόπιτα όχι τόσο αν τη φάω όσο το να μην το μάθει κανείς ότι την έφαγα.. πικρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
ειμαι και με τα απωθυμενα τσακωμενη!
ολα γινονται, τα παντα μπορεις να κανεις αρκει ναχεις πιστη και θεληση!

το χαμστερακι τα λεει πολυ καλα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μικρή γοργόνα

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Το απωθημενο μου ειναι να κανω πατιναζ σε ενα παγοδρομιο της προκοπης αλλα στη Θεσσαλονικη που να το βρεις?:(
Και δεν ξερω αν ειναι ασχετο με το θεμα αλλα δεν βρηκα που αλλου να ρωτησω: Ξερει κανεις αν το παγοδρομιο του Μυλου, στη Θεσσαλονικη παντα, ειναι με κανονικο παγου ή με τον λεγομενο "εξυπνο" παγο, που δεν ειναι τιποτα αλλο απο ενα πλαστικο πραγμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top