Απορίες σχετικά με το Hotmail

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
D_G, σου πήρα την φωτογραφία...
Λες, δηλαδή, ότι ζήτησες να διαγραφεί ο λογαριασμός σου στο μσν, διαγράφηκε και εσύ μπόρεσες να κρατήσεις το μέιλ με το οποίο είχες γραφτεί εκεί; Έχω γραφτεί στο μσν με το επίσημο μέιλ μου(yahoo), δεν θέλω να χαθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Όταν στέλνω ένα μειλ, δίπλα από αυτό εμφανίζεται ένα όνομα που είχα βάλει, όταν το είχα πρωτοφτιάξει.
Πώς μπορώ να το αλλάξω; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πάνω δεξιά: Επιλογές - Περισσότερες επιλογές - Διαχείριση του λογαριασμού σας - Λεπτομέρειες λογαριασμού (κωδικός πρόσβασης, ψευδώνυμα, ζώνη ώρας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

υδωρ

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
πως διαγραφουμε ενα mail?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
πως απενεργοποιεις ενα λογαριασμο εννοεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

υδωρ

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Δν θυμαμαι απεξω γιατι παει καιρος που εχω σταματησει να χρησιμοποιω Outlook οποτε σου βρηκα αυτο: https://windows.microsoft.com/en-us/windows-live/account-close-account.

Ελπιζω να σε βοηθησει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex S

Νεοφερμένος

Ο Alex S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Μπαίνεις στο email σου, πάνω δεξιά έχει το όνομα σου, πατάς επάνω, σου εμφανίζει κάποιες επιλογές, διαλέγεις ρυθμίσεις λογαριασμού, σου ανοίγει νέο παράθυρο, πάνω αριστερά η έκτη επιλογή λέει κλείσιμο λογαριασμού, δίνεις τον κωδικό του λογαριασμού σου και πατάς επόμενο, μόλις τελείωσες. Βέβαια αν τον ξαναχρησιμοποιήσεις (τον λογαριασμό σου) μέσα στον επόμενο χρόνο θα ενεργοποιηθεί ξανά. Ελπίζω να σε βοήθησα, για τυχόν απορίες πες μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top