Ιδέες και προτάσεις για δώρα

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
το σκέφτηκα κι εγώ αυτό μωρέ αλλά βλέποντας κι άλλα χρώματα κορνίζας στον συγκεκριμένο πίνακα, δεν του ταιριάζουν
ή τουλάχιστον δεν μπορώ να πω ότι μου αρέσουν εμένα :hmm:

τελικά, μάλλον πρέπει να μην πάρω την κορνίζα και να τους αφήσω να αποφασίσουν μόνοι τους :hmm:

Να σου πω ... εναλλάξ θα το πηγαίνουμε στα θέματα;;; :P

Λοιπόν, εγώ γενικά σου λέω ότι δεν θα έβαζα κορνίζα. Άλλωστε μη νομίζεις, συνήθως όταν κάνουν δώρο πίνακα, τον κάνουν χωρίς κορνίζα.
Επειδή ξέρω που το είδες, γιατί κι εγώ τον δικό μου εκεί τον πήρα ... μπορείς να τους ρωτήσεις να σου προτείνουν.
Αλλά δεν νομίζω ότι χρειάζεται να μπεις στη διαδικασία ... καλύτερα να βάλουν αυτοί ότι κορνίζα θέλουν. Δεν "χάνει" σε κάτι το δώρο σου χωρίς αυτήν. Είναι αρκετά μεγάλο μόνο του σαν δώρο.
Άλλωστε ο συγκεκριμένος πίνακας μπορεί ανάλογα με την κορνίζα να αποκτήσει είτε πολύ κλασσικό, είτε πολύ μοντέρνο ύφος. Άσε να επιλέξουν μόνοι τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αν εχει καποια σημασια, ουτε εμενα μ'αρεσει το χρυσο με το φιλι, παραπαει κιτρινιλα! Κι επισης, εμενα το μπορντω μ'αρεσει σαν χρωμα για να βαψεις τοιχους του σπιτιου :pfff: :P

/ειπε η τσουτσου και αποχωρησε :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Να βάψεις ένα τοίχο ή δύο Κορπσ, νι. Αλλά όχι στενούς χώρους ή διαδρόμους. Εκτός κι αν τους φωτίζεις με τρελά σποτάκια και τους κάνεις και λίγο γυαλιστερούς ή σατινέ. Ειδάλλως γίνεται ένα σκοτεινό και μουντό, καταθλιπτικό πράγμα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Να βάψεις ένα τοίχο ή δύο Κορπσ, νι. Αλλά όχι στενούς χώρους ή διαδρόμους. Εκτός κι αν τους φωτίζεις με τρελά σποτάκια και τους κάνεις και λίγο γυαλιστερούς ή σατινέ. Ειδάλλως γίνεται ένα σκοτεινό και μουντό, καταθλιπτικό πράγμα. :D

το λες εσύ που έχεις ένα μπάνιο με σπατουλαριστό μπορντώ τοίχο έτσι? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν είναι μπορντώ, είναι κόκκινο, απλά όχι κατακόκκινο. Έχει διαφορά. Επίσης είναι όπως είπες με τεχνική και γυαλίζει. Και είναι μόνο ένας τοίχος και τμήματα σε άλλους. Και έχει τρελό φωτισμό. Δλδ όσα είπα αποπάνω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Δεν είναι μπορντώ, είναι κόκκινο, απλά όχι κατακόκκινο. Έχει διαφορά. Επίσης είναι όπως είπες με τεχνική και γυαλίζει. Και είναι μόνο ένας τοίχος και τμήματα σε άλλους. Και έχει τρελό φωτισμό. Δλδ όσα είπα αποπάνω :P

Κόκκινο της Πομπηίας;;; :P ... αν έχεις αυτό, μου αρέσει πολύ!!! :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μικρή γοργόνα

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
θα ήθελα να ρωτήσω κ εγώ κάτι, μια ιδέα για δώρο. ένας φίλος σε λίγες μέρες ορκίζεται για το πτυχίο του (πολιτικές επιστήμες). διαθέτω περίπου 130€, τι λέτε να του πάρω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
:hmm::hmm: δυσκολοι οι αντρες στα δωρα.. μπορεις να παρεις ενα ρολοι ή χαρτοφυλακα δερματινο ή κατι που χρειαζεται αμεσα αν γνωριζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μια ωραία κορνίζα για το πτυχίο να πιάσει καλό τοίχο στο σουβλατζίδικο που θα πιάσει δουλειά :P


οκ στα σοβαρά τώρα
Θα μου άρεσε ένα ρολόι (από αυτά με τις αλυσίδες) που θα σκάλιζες πάνω την ημερομηνία της ορκομοσίας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μικρή γοργόνα

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
ναι, νομίζω οτι το ρολόι είναι ένα ωραίο δώρο, αρκεί να βρω κάτι αξιόλογο με τα 130€
σας ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

supar

Νεοφερμένος

Ο supar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Γειά σας παίδες...
θα ήθελα να μου δώσετε καμία ιδέα για δώρο που θέλω να κάνω σε φιλαράκι το οποίο είναι από άλλη χώρα και θα με επισκεφθεί μέσα στο καλοκαιράκι...
Τί προτείνετε;
Θα ήθελα να έχει και ένα νόημα κάτι σαν αναμνηστικό, αλλά ίσως και με κάποιο νόημα του τύπου "δεν χανόμαστε"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ένα καλό κομπολόι για μέτρημα κι ενα μπουκάλι ούζο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

supar

Νεοφερμένος

Ο supar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
ξέχασα να πω ότι είναι κοπέλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
στάνταρ κάποιο κόσμημα με κάτι που να θυμίζει Ελλάδα
κάποιο βραχιόλι για το μπράτσο ίσως σαν αυτά που φορούσαν οι Ελληνίδες ιέρειες και μέσα χαραγμένο κάτι που θα ήθελες να της πεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Γειά σας παίδες...
θα ήθελα να μου δώσετε καμία ιδέα για δώρο που θέλω να κάνω σε φιλαράκι το οποίο είναι από άλλη χώρα και θα με επισκεφθεί μέσα στο καλοκαιράκι...
Τί προτείνετε;
Θα ήθελα να έχει και ένα νόημα κάτι σαν αναμνηστικό, αλλά ίσως και με κάποιο νόημα του τύπου "δεν χανόμαστε"...


μπορώ να σκεφτώ πολλά , τα οποία όμως δεν νομίζω ότι θα έχεις πρόβλημα να τα σκεφτείς και εσύ
αν πραγματικά την εκτιμάς , αγόρασε της ένα αεροπορικό εισιτήριο επιστροφής , να την πάει μακρυα από αυτήν την χώρα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Καμια καρτα για το κινητο αν βιαζομαι(αν και δεν το εχω κανει ακομα) αλλα γενικα κανα cd...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χελπ! Θέλω να πάρω κάτι φθηνό (έως 30 ευρώ μάξιμουμ) και ρομαντικό στον φίλο μου για την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου και δεν ξέρω τι..! Καμιά ιδέα;
Δεν θέλω να είναι κάτι χρήσιμο, θέλω απλώς να είναι κάτι που θα το συνδέσει με την συγκεκριμένη ημέρα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
:hmm::hmm:...

1. Αν είναι γκατζετάκιας μπορείς να του πάρεις μια ψηφιακή κορνίζα και να φορτώσεις μέσα φωτογραφίες σας από διακοπές, βόλτες, πάρτυ, κλπ. Με κάτω από 30 ευρώ βρήκα αυτό. Σαν μάρκα για να είμαι ειλικρινής δεν την ξέρω, αλλά αν ψάξεις στο νετ όλο και κάτι καλύτερο θα βρεις! :)

2. Άλλη ιδέα είναι να του πάρεις κάποιο CD ή βιβλίο που να έχει μια ιδιαίτερη θέση για σένα...δεν ξέρω ίσως μια συλλογή με ποιήματα ή κάποιο cd που να έχει σημαδέψει κάποια φάση της ζωής σου.

3. Last but not least, μπορείς να του πάρεις κάτι συνηθισμένο (μπλούζα, άρωμα, κασκόλ, κλπ) και να του γράψεις και ένα cd με αγαπημένα σου τραγούδια, ερωτικά οr smth, για να δώσεις μια πιο προσωπική χροια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θενκ γιου μάι λοβ! Είσαι πολύ εξυπηρετική.. Αλλά σκέφτηκα αν γίνεται να τυπώσω σε μπλούζες κάτι μισό μισό μαζί με την ημερομηνία και να έχουμε μία και μία. Ή σε κούπα κάτι με ημερομηνία. Τέλος σκέφτηκα να πάω σε σεξ σοπ να δω :P :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Θενκ γιου μάι λοβ! Είσαι πολύ εξυπηρετική.. Αλλά σκέφτηκα αν γίνεται να τυπώσω σε μπλούζες κάτι μισό μισό μαζί με την ημερομηνία και να έχουμε μία και μία. Ή σε κούπα κάτι με ημερομηνία. Τέλος σκέφτηκα να πάω σε σεξ σοπ να δω :P :redface:

sexshop 3 points !!!:clapup::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top