Γυμναστική, χορός και σωστή διατροφή

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Δεν μπορεις να φορας πολιτικα ρουχα?

Δεν μπορεις να κανεις τιποτα πους απς στο σπιτι σου?

Ομολογω πως ΠΑΠΑ δεν ειχα ποτε, για ολα υπαρχει πρωτη φορα ομως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Στο γυμναστηριο που πηγαινε και πηγαινει η πρωην κοπελα μου πηγαινει ιερεας ηλικιας πανω κατω στην ιδια με την δικη σου φιλε Loupo και δεν ειναι κατι το "περιεργο".
Απλουστατα δεν κανει την γυμναστικη του με τα ρασα/αμφια αλλα φοραει μαυρες φορμες και μπλουζες.
Κανει την γυμναστικουλα του τελειωνει και φευγει κι ολα καλα.
Και δεν ειναι ιερεας σε μεγαλη πολη να πεις οτι π.χ. ειναι στην Αθηνα και πηγαινει 2 περιοχες πιο μακρια απο την δικη του και δεν το ξερει κανεις.
Φυσικα δεν ξερω κατα ποσο ο κωδικας δουλειας σας σας ή μαλλον λειτουργηματος σας, σας επιτρεπει να αποχωριστειτε τα αμφια, απλως σου μεταφερω το τι εχω δει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Και εγώ που νόμιζα ότι η νηστεία είναι αρκετή για να μείνεις στυλάκι. :P

Εγώ πάντως θα χαιρόμουν κάποιον παπά που θέλει να μείνει χωρίς την κοιλίτσα, δείχνει συγκρατημένο άτομο και όχι κοιλιόδουλο όπως αρκετοί άλλοι της κατηγορίας (χωρίς παρεξήγηση :)). Όπως είπε κάποιος, μπορείς να έρθεις πιο κοντά στα παιδιά της ενορίας σου, παίζοντας ποδόσφαιρο πχ μαζί τους. Έτσι θα έχεις διπλό "κέρδος" ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loupo

Νεοφερμένος

Ο π.Δανιήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Λοιπόν. Βασικά χαιρομαι πολύ που δεν λέτε μόλις ακούσατε την ιδιοτητα μου, τι? παπάς? χρουσουζιά μη του μιλάτε και διάφορα τέτοια.
Το ράσο (άμφια λέγονται τα χρωματιστά που λειτουργούμε ;)) είναι η υποχρεωτική ένδυση ενός Μοναχού ή Ιερέα , όταν λοιπόν απόφασίζεις να ενταχθείς στον κλήρο είσαι από πριν ενήμερος αν όχι από παιδί ότι πλέον το ράσο είναι αναπόσπαστο κομάτι σου.
Άρα δεν υπάρχει λόγος να ντρέπομαι ή να νιώθω άβολα γι΄αυτό.
Ο ιερέας που έκανε γυμναστική σε γυμναστήριο για εμένα είναι πρώτος. και βέβαια καλά έκανε και έβγαζε τα ράσα και από΄τι διάβασα ο ανθρωπος ακόμα και την φόρμα μαύρη την φορούσε άρα δεν προκαλούσε.
Βέβαια δεν ξέρουμε αν είχε κάποιο πρόβλημα υγείας και ήταν υποχρεωτική η γυμναστική αλλά όπως να έχει μπράβο του.
Εδώ δυστιχώς υπάρχουν πολλές μακριές γλώσσες:P κι έτσι δε κινήσε καθοοοοοόλου άνετα.
έχουμε σιγά σιγά αρχίσει και αλλάζουμε το θέμα πάλι...
(πως καταφέρνω και αποσυντονίζω την κατάσταση ούτε εγώ δεν ξερω, χε χε :D)
Α!και κάτι τελευταίο.
Για την νηστεία.
Ψέμα παιδιά μεγάλο.
Δεν αδυνατίζει , ΠΑΧΑΊΝΕΙ...:(

Αυτά τα ολίγα για την ώρα.
Συγνώμη αν σας ζάλισα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Το να τρεφεσαι αποκλειστικα με υδατανθρακες και λιπαρα (= νηστεια) ΠΡΟΦΑΝΩΣ παχαινει.

Ειτε αγοραζεις εξωπλισμο σπιτι σου ειτε κανεις ασκησεις καλισθενικης φυσης.

(πους απς, μονοζυγα, λαγουδακια κτλ κτλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loupo

Νεοφερμένος

Ο π.Δανιήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Το να τρεφεσαι αποκλειστικα με υδατανθρακες και λιπαρα (= νηστεια) ΠΡΟΦΑΝΩΣ παχαινει.

Ειτε αγοραζεις εξωπλισμο σπιτι σου ειτε κανεις ασκησεις καλισθενικης φυσης.

(πους απς, μονοζυγα, λαγουδακια κτλ κτλ)


Ακριβώς και όπως λέει και ένα άσμα του Αλκαίου παλαιότερο (καλύτερα μόνος μου...:whistle:)

opote πάντως σε ευχαριστώ για τις συμβουλές και τα υπόλυπα παιδιά βέβαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

escaflowne

Νεοφερμένος

Ο escaflowne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Συμφωνω με τον φιλο μας τον epote...
Μια πολυ καλη λυση ειναι να παρεις τον καταληλλο εξοπλισμο σπιτι σου ωστε να μπορεις να κανεις κοιλιακους (χωρις τους ασχημους πονους απο το πατωμα :p) και μερικα βαρη εαν παλι θελεις!

Παντως διαφωνω με το οτι υπαρχουν δουλειες ή ασχολειες που μπορουν να ερθουν εμποδιο στην προσωπικη υγεια και σωματικη ομορφια του καθενος.

Μπορει το να βλεπουμε ιερεις να γυμναζονται με τα ρασα να μην ειναι τοσο συνηθισμενο αλλα και αυτοι ανθρωποι ειναι οπως ολοι μας, ααααρα κυριε ιερεα εφοσων θελετε να διατηρησετε την "σιλουετα σας" :D οπως πολυς κοσμος απλα με τα λεφτα που θα πηγαινατε γυμναστηριο παρτε μερικα απλα οργανα για το σπιτι σας!.
Το κανουν πολλοι και πιστεψτε με ειναι καλη λυση και ισως η καλητερη για την περιπτωση σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loupo

Νεοφερμένος

Ο π.Δανιήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Συμφωνω με τον φιλο μας τον epote...
Μια πολυ καλη λυση ειναι να παρεις τον καταληλλο εξοπλισμο σπιτι σου ωστε να μπορεις να κανεις κοιλιακους (χωρις τους ασχημους πονους απο το πατωμα :p) και μερικα βαρη εαν παλι θελεις!

Παντως διαφωνω με το οτι υπαρχουν δουλειες ή ασχολειες που μπορουν να ερθουν εμποδιο στην προσωπικη υγεια και σωματικη ομορφια του καθενος.

Μπορει το να βλεπουμε ιερεις να γυμναζονται με τα ρασα να μην ειναι τοσο συνηθισμενο αλλα και αυτοι ανθρωποι ειναι οπως ολοι μας, ααααρα κυριε ιερεα εφοσων θελετε να διατηρησετε την "σιλουετα σας" :D οπως πολυς κοσμος απλα με τα λεφτα που θα πηγαινατε γυμναστηριο παρτε μερικα απλα οργανα για το σπιτι σας!.
Το κανουν πολλοι και πιστεψτε με ειναι καλη λυση και ισως η καλητερη για την περιπτωση σας.



;) Ευχαριστώ πολύ...
Και αυτό έχω σκοπό να κάνω. Όχι βέβαια για μηχανήματα αλλά γυμναστική περπάτημα ε! και λίγο προσοχή στο τί κατεβάζει ο στόμας μας :D σίγουρα βοηθά...
Άλωστε τα περιτά κιλά αποφεύγω , δεν επιδιώκω να έχω και γυμνασμένο σώμα.
Τι να τους κανώ τους κοιλιακούς ; χε χε...:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Teo21

Νεοφερμένος

Ο Teo21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδιά θέλει καθημερινή σταθερή άσκηση έστω και αν αυτή είναι μόνο τρέξιμο και δίαιτα,όχι υπερβολικά πράγματα απλώς να έχουμε μια σταθερότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

antara6079

Νεοφερμένος

Η antara6079 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Για όσους και όσες θέλουν να κάνουν τη γυμναστικούλα τους στο σπίτι, ιδού:
[...]

Μπορείτε να κατεβάσετε ότι είδους γυμναστικής θέλετε.
Εγώ κατέβασα αυτά για τους αρχάριους:redface:
Κάνω γυμναστικούλα στο σαλόνι, χλίδα........
Το μόνο μειονέκτημα είναι ότι μερικές φορές......εχμ.....δεν κάνω γιατί βαριέμαι.
Που θα πάει όμως, θα το στρώσω το πράγμα:/:
:):):)


:redface::redface::redface: Ούπς!δεν το σκέφτηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
ναι βεβαια αν δεν εισαι αθλητης της ενοργανης και κανεις παγκο 100 κιλα στο σαλωνι σου ΔΕΝ μπορεις να το κανεις οποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Εγω δεν μπορω να πω οτι τρεφομαι υγιεινα,ουτε οτι γυμναζομαι πολυ..Τωρα το καλολαιρι ομως το κολυμπι ειναι εξαιρετικη γυμναστικη!Εστω και μιση ωρα να κανετε μια αποσταση στα απατα,θα βοηθησει..Οσο για την διατροφη,προσωπικα ειμαι πολ αδυνατη,αλλα τρωω οτι θελω..Ενταξει,μην φανταστειτε και τιποτα ακραιο,αλλα αφου δεν παχαινω...Βεβαια,σιγουρα η υγεια μου δεν ειναι και η καλυτερη με την σχετικα ανθυγιεινη διατροφη,αλλα τι να κανουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulis3

Νεοφερμένος

Ο Koulis3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Μολις τελειωσουν οι εξετασεις θα αρχισω γυμναστικη για να εκγυμνασω τους μυς με ειδικα μηχανηματα.Το ερωτημα που θελω να θεσω ειναι αν θεωρειτε (να γνωριζετε βεβαια κιολας περι του θεματος) τις συσκευασμενες πρωτεινες αναγκαιες! Θελω να τις χρησιμοποιωσω, σε φυσιολογικη ποσοτητα βεβαιως, αλλα δεν ξερω αν εχει επιπτωσεις στο οργανισμο.Γενικα αμα εχετε κανενα καλυτερο τροπο για να παρω μυικα κιλα...Ειμαι ανοιχτος σε ολες τις αποψεις...Ευχαριστω προκαταβολικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Οι πρωτεινες λειτουργουν σα συμπληρωμα. Χωρις γυμναστικη σωστη, μονο με φουσκωματα μη περιμενεις αποτελεσματα εκτος αν θες στο τελος να τις κοψεις και να γινεις σαν μπαλα, ξεφουσκωσεις σα μπαλονι και χαλαρωσεις και στο τελος μπεις στο τρυπακι των χαπιων. Μετα την πατησες, διορθωνεται πολυ δυσκολα, δες ασχημια που κυκλοφορει.

Γιαυτο, μιας κι εισαι μικρος και ακομα αγραμμωτος προσεξε το καλα αυτο μην την πατησεις.
Θα παρεις συμπληρωματα μονο εαν και εφοσον ξεκινησεις εντονη γυμναστικη (καθημερινη) κι αφου περασει αρκετος καιρος (θα σου πει λεπτομερειες ο γυμναστης σου για το ποσο καιρο χρειαζεσαι, παντως μιλαμε για μηνες... ) θα κανεις εξετασεις ουρων (υπολογισμος αποβαλλόμενου αζωτου). Αλλη μεθοδος ειναι, οχι ομως απολυτα ακριβης η χρηση λωριδων που σου λεει αναλογα με το χρωμα που θα παρει αν χρειαζεσαι επιπλεον συμπληρωμα. Προτεινω το πρωτο, ανεξοδο, ασφαλεστερο και ακριβες.

Προσεξε, υπαρχουν πρωτεινες για γραμμωση(αυτες ειναι πολυ ''βαριες'') και αλλες για ογκο.
Θα χεις προβλημα με την υγεια σου αν τελικα αποδειχθει πως δε χρειαζοταν ακομα να παρεις συμπληρωματα ή αν παρεις περισσοτερο αποσο πρεπει. Κανονικα χρειζεται 3,5 γραμμ ανα κιλο σου το παρα πολυ!
Κι αφου κανεις ολα τα απαιτουμενα τεστς που ειπαμε και μπορεις να παρεις, οφειλεις να μαθεις ποιες πρωτεινουχες ουσιες/σκονες σε πειραζουν, οπωσδηποτε στη διατροφη σου να συμπεριλαβεις πολυ ασβεστιο και βιταμινες μπε και σε.

Για να κανεις μυες δε χρειαζεσαι τιποτα παραπανω απο εντατικη γυμναστικη, αναπαυση. ξεκουραση και σωστη διατροφη, κανενα συμπληρωμα δεν αξιζει να παρεις. Τα συμπληρωματα συμπληρωνουν και δεν υποκαθιστουν τη φυση(διατροφη, γυμναστικη, ξεκουραση) Εχε το υποψην αυτο και προσεξε που θα απευθυνθεις για να σε καθοδηγησουν. Προτεινω διατροφολογο αρχικα να τα πειτε, επειτα γυμναστη κι επειτα ολα τα αλλα. Μη βιαζεσαι και βαλε στοχους τι θες ακριβως απο το σωμα σου, φροντιζοντας κι αγαπωντας το για να σε κραταει υγιη παντα!:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Μολις τελειωσουν οι εξετασεις θα αρχισω γυμναστικη για να εκγυμνασω τους μυς με ειδικα μηχανηματα.Το ερωτημα που θελω να θεσω ειναι αν θεωρειτε (να γνωριζετε βεβαια κιολας περι του θεματος) τις συσκευασμενες πρωτεινες αναγκαιες! Θελω να τις χρησιμοποιωσω, σε φυσιολογικη ποσοτητα βεβαιως, αλλα δεν ξερω αν εχει επιπτωσεις στο οργανισμο.Γενικα αμα εχετε κανενα καλυτερο τροπο για να παρω μυικα κιλα...Ειμαι ανοιχτος σε ολες τις αποψεις...


προφανώς και δεν είναι αναγκαίες

οι <<πιο ελαφριάς μορφής>> παρέχουν αμελητέα βοήθεια και οι <<βαρειάς βοήθειας>> δεν κάνουν μακροπρόθεσμα καλό

π.σ. για να προλάβω τον ewhen , τάδε έφη θώδη ο γυμναστής μου , ο οποίος είναι ειδικός στην γυμναστική (δυστυχώς δεν είναι σε άλλα 100 θέματα:/:) - σωστή διατροφή να κάνεις απλώς

Ευχαριστω προκαταβολικα
παρακαλώ αναβολικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Koulis3

Νεοφερμένος

Ο Koulis3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Καταρχας σε ευχαριστω για την προσοχη που εδωσες στο θεμα.Εγω προσωπικα δεν εχω προβλημα με το σωμα μου πιστευω με μια συνεπης γυμναστικη θα γραμμωσω τους μυς μου.Απλα τον μονο που θελω να κανω ειναι να βαλω λιγο περισσοτερα μυικα κιλα και δεν ξερω πως να το κανω (καμια πεντε πιστευω πως θελω).Πληροφορικα ειμαι 1.83 και 73 κιλα και θελω να φτασω κοντα στα 78....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εχουν τοση μεγαλη σημασια τα 5 κιλα επιπλεον?
Γυμναστικη και διατροφη, τρωγε πρωτεινουχα φαγητα, αυγα, γαλα, τυρακι, γιαουρτακια κλπ δε χρειαζονται συμπληρωματα για 5 και 10 κιλα.
Εκτος απο τα παρακατω, φροντισε να τρως τα παντα, απλως σε αυτα θα αυξησεις καποιες ποσοτητες, οχι υπερβολες ομως. Μιλα με εναν ειδικο.:)

Πληρεις πρωτεινες

ΑΒΓΟ
ΑΛΛΑΝΤΙΚΑ
ΑΡΝΙ
ΒΟΔΙΝΟ
ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ
ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ
ΜΟΣΧΑΡΙ
ΣΟΓΙΑ
ΣΥΚΩΤΙ
ΧΟΙΡΙΝΟ
ΨΑΡΙ

Πληρεις συνδυασμοι

ΑΡΑΚΑΣ+ΚΡΕΑΣ
ΖΥΜΑΡΙΚΑ+ΤΥΡΙ
ΚΟΥΑΚΕΡ+ΓΑΛΑ
ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ+ΤΡΙΜ.ΤΥΡΙ
ΞΗΡΟΙ ΚΑΡΠΟΙ+ΓΙΑΟΥΡΤΙ
ΟΣΠΡΙΑ+ΓΙΑΟΥΡΤΙ
ΟΣΠΡΙΑ+ΚΡΕΑΣ
ΟΣΠΡΙΑ+ΜΑΥΡΟ ΨΩΜΙ
ΟΣΠΡΙΑ+ΤΥΡΙ
ΡΥΖΙ+ΑΡΑΚΑΣ
ΤΡΑΧΑΝΑΣ+ΧΟΙΡΙΝΟ

Συμβουλοι υγιεινης/ διαιτολογοι/διατροφολογοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Koulis3

Νεοφερμένος

Ο Koulis3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
και εγω αυτα ειχα στο μυαλο μου...Κρεατα,αυγα και γαλα.Πιστευω να βοηθησουν και να μην βαλω τα κιλα πουθενα αλλου!! :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Οχι βρε!! Εκει που θες και να γραμμωσεις, εκει θα δωσεις γυμναστικη μπολικη κι οχι υπερβολες στο φαγητο! Ασε τα χαπια!
Πχ εγω που θελω απο μεση και κατω να μαι μονιμως ορθια, φροντιζω εκεινα τα σημεια, οοοοοταν κι εφοσον αποφασιζω να ασχοληθω με γυμναστικη:whistle::redface:

Καλη τυχη και καλες γραμμωσεις, θα σκισεις στις παραλιες, αντε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
και εγω αυτα ειχα στο μυαλο μου...Κρεατα,αυγα και γαλα.Πιστευω να βοηθησουν και να μην βαλω τα κιλα πουθενα αλλου!! :-)

άμα κάνεις παράλληλα γυμναστική και δεν τρως τζανκοφούντ , δεν τίθεται θέμα

και μην επηρεαστείς από τους σφίχτερμεν στο γυμναστήριο

π.σ. κούλη μ' ακούς ; πολύ κωλόπαιδα αυτοί οι σφίχτερμεν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top