Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
@mindcircus


Αν είμαστε έτσι, όταν είναι στον Ζυγό (γιατί για μένα ισχύουν), δεν θέλω να φανταστώ πώς θα είμαστε, όταν θα περάσει στο ζώδιό μας. :ermm:

Το πρωτο κειμενο το βρισκω πολυ υπερβολικό. Η ο Διδυμος μου το βλέπει έτσι. Διδυμος παιδί σου λεω, εγγύηση:P
Το δευτερο το ειχα δει κι εγω, δυστυχως ειναι το μονο -ισως κι αλλο ενα ειχα βρει- που τα λεει καπως πιο αναλυτικα. Φανταζομαι τελος καλοκαιριου τα αστρολογικα θα παρουν φωτια με αναλυσεις της ελευσης του Κρονου στο ζωδιό μας. Παντως δε με χαλάει γενικώς έτσι όπως το διαβάζω. Ισως μοιάζει τρομακτικό επειδή είναι κάτι νέο, αλλά δεν είναι απαραίτητα κακό. Ειχε πει μια φιλή, ο Κρονος ειναι ο,τι εσπειρες, θερίζεις. Οποτε σκέψου τι έχεις σπείρει κι αυτό θα λάβεις. Δεν είναι φοβερή πρόκληση; Θετική;;) Βγάλε έξω όμως τον τρόμο αυτής της δήλωσης!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Εγώ είμαι ζυγός με ωροσκόπο σκορπιό:D Τι έχετε για μένα?(κυρίως για το καλοκαιράκι που έρχεται?:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
Εγώ είμαι παρθένος με ωροσκόπο δίδυμο!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εδω βαζεις το ονομα σου και βγαζει χαρακτηριστικα!
κατι λεει,,:P
μου βγαλε
The Three Person: Fun loving, Nuturing, Social, Patient

As a three individual you enjoy being in life, and the simple pleasures that it can bring you. Family life can be extremely important to you.

You have the capacitity for fathomless patience, and you are often willing to wait for your goals to be accomplished. Although you prefer to let others handle much of the work needed for your goals, you can and will put yourself into the thick of things.

You can flourish at activities, and pursuits which enable you to be in a non-structured environment, and be social.

Life for you can be very pleasant if it centers in and around friends and family, and you allow yourself a non structured, and easy going existance.

δεν ηξερα που να το βαλω,,αμα θελετε αλλαξτε το..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Wise, Daring, Inventive, Fun, Joyous, Persistant, Risk taker, Childish, Creative, Intuitive, Strong, Decisive, Leader, Teacher, Independent, Researcher, Intelligent
Ολα ωραία μας τα βγάζει και δεν αντιλέγω:P όμως κάνα ελάττωμα δε μας λέει το τεστάκι Αγγελάκο κι ανησυχώ! Εκτός αν είμαστε οι σουπερ-περφεκτ :P

ps. Βασικα δε συσχετιζω ζωδια με ταρω και τετοιες αηδιες (σορυ αλλα τα ταρω τα θεωρω μαγιστρικα και δε μ'αρεσουν γενικως αυτα). Και τα ζωδια πιο πολυ για την πλακα. Δηλαδη οταν σοβαρευει η κουβεντα με τα αστρολογικα κι αρχιζουν οι βαθιες ορολογιες, εγω την κανω, μιας και δεν τα καταλαβαινω κι ισως δε θελω κιολας. Ενιγουεις, καλα εκανες που το βαλες εδω, δεν ξερω που αλλου θα μπορουσες να το βαλεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

gandalf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gandalf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
εγώ είμαι υδροχόος με ωροσκόπο ιχθύες...η απόλυτα διχασμένη προσωπικότητα σύμφωνα με τα ζωδιακά :P

πώς και δεν έχει πολλ με θέμα "τι ζώδιο είσαι?" ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
πώς και δεν έχει πολλ με θέμα "τι ζώδιο είσαι?" ?

Γραψτο, σου κανει κοπο;:P
Πλακα στην πλακα, πλακα θα χε να βλεπαμε τι ποσοστα απο ζωδια εχει το φορουμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
πώς και δεν έχει πολλ με θέμα "τι ζώδιο είσαι?" ?
Γραψτο, σου κανει κοπο;:P
Πλακα στην πλακα, πλακα θα χε να βλεπαμε τι ποσοστα απο ζωδια εχει το φορουμ


Σημείωση ΣυντάκτουΈχει προστεθεί δημοσκόπηση στο θέμα με όλες τις διαθέσιμες επιλογές.Ψηφίστε ελεύθερα και ανώνυμα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gandalf

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gandalf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Γραψτο, σου κανει κοπο;:P
Πλακα στην πλακα, πλακα θα χε να βλεπαμε τι ποσοστα απο ζωδια εχει το φορουμ

είμαι νουμπάκι και δεν ήξερα ότι μπορώ να το κάνω..βλέπω όμως τακτοποιήθηκε το θέμα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Qawaa

Νεοφερμένος

Ο Qawaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Κριός με ωροσκόπο Καρκίνο και Σελήνη, Αφροδίτη, Δία στον Ταύρο, Ερμής στους Ιχθύς και Άρη στον Αιγόκερω.
Με λίγα λόγια, πολύ γήινος ο αστρολογικός μου χάρτης! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
εγώ είμαι παρθένος με ωροσκόπο παρθένο.Αληθεια :P
για πείτε τι ακριβώς είναι ο ωροσκόπος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Qawaa

Νεοφερμένος

Ο Qawaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Με λίγα λόγια, ο ωροσκόπος είναι η εικόνα που δίνεις στους άλλους όταν σε πρωτογνωρίζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ που είμαι Ζυγός γιατί όλοι μου λένε ότι είμαι το χειρώτερο ζώδιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Στη δημοσκοπηση μεχρι στιγμης μας κατατροπωνουν τα Παρθενακια!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Στη δημοσκοπηση μεχρι στιγμης μας κατατροπωνουν τα Παρθενακια!!! :D

Αυτό βλέπω... :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Εγώ που είμαι Ζυγός γιατί όλοι μου λένε ότι είμαι το χειρώτερο ζώδιο?

Γιατί καλέ? Τι τους κάναμε πια? Είναι ότι μας ζηλεύουν,μην δίνεις σημασία!:pfff::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπόν μόλις βρήκα ότι είμαι ζηγός με οροσκόπο σκορπιό ξέρει κανείς τι σημαίνει αυτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Λοιπόν μόλις βρήκα ότι είμαι ζηγός με οροσκόπο σκορπιό ξέρει κανείς τι σημαίνει αυτό?

Οτι εισαι παθιαρης τυπος διοτι Σκορπιος=σεξουαλικος, Ζυγος= ερωτικος
Ε τι αλλο θες να μαθεις; Κι αυτα καλά είναι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Συμφωνα με τα νεα στοιχεια της δημοσκοπησης, Τοξοτες και Ψαρακια απαξιουν το ''υπεροχο'' θεμα των Ζωδίων ...

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Συμφωνα με τα νεα στοιχεια της δημοσκοπησης, οι Σκορπιοί μας φίλοι και φίλες έχουν (γι'ακόμα μια φορά) την πρωτιά! :strong::P

* Παλι μονολογω στο θεμα η δυσμοιρη. Δε βαριεσαι... :P Παντως ο Κρονος μου χει χτυπησει ωραιοτατα την πορτα και αρκετα θετικα θα ελεγα. Οποτε Σκορπιοι μην αγχωνεστε. Ειναι καλος τελικά. Τσαμπα το αγχος μας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top