Φωτό του Desktop σας (Παιχνίδι)

Ποιο [post=501374][color=red]Desktop[/color][/post] σας αρέσει περισσότερο;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 21)
  • [url=https://img233.imageshack.us/my.php?image=dfhmw7.jpg]Desktop #4[/url]

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • [url=https://img242.imageshack.us/my.php?image=desktopsdfh9ib9.jpg]Desktop #6[/url]

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • [url=https://img295.imageshack.us/my.php?image=hjdky1.jpg]Desktop #7[/url]

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • [url=https://img233.imageshack.us/my.php?image=gfh3xp7.jpg]Desktop #8[/url]

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • [url=https://img512.imageshack.us/my.php?image=dfhdfih9.jpg]Desktop #14[/url]

    Ψήφοι: 0 0.0%

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
τσεχαστηκα.... έρχεται κι η δικιά μου οσονουπω :)



αχμμμ... ναι δεν ξέρω πως να στη στείλω όμως(!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αθηνά, χρησημοποιησε καποια δωρεαν υπηρεσια για αποθηκευση εικονων online ==> ova heah ! Εγω χρησημοποιω την 1η (imageshack.us )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
νομίζω τα κατάφερα...
thx Lori! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Έλαβα και της Resident και μιας και οι Bill_Slayer και ale3andros δε νομίζω να μπουν αυτές τις μέρες.. κάπου θα βρίσκονται διακοπές, λέω να κλείσει σήμερα στις 8 και να ξεκινήσουμε!:D

Συμφωνούμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
O Bill_Slayer αν θυμάμαι καλά είχε πει ότι από 10 Ιουλίου φεύγει διακοπές :hmm:

Εγώ συμφωνώ να κλείσει στις 8 σήμερα. Επίσης έχω μια διαδικαστική απορία... Εμείς οι 13 (μπρρρρ 13η έστειλα?!?!? :P) θα έχουμε δικαίωμα να μαντέψουμε? Και πρέπει να κάνουμε λίστα και για τα 13 desktop? πως θα γίνει δλδ το πράγμα?!?!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Κάτι τέτοιο νομίζω έχουμε πει Αθηνά.
Δηλαδή ανεβάζω τις φωτογραφίες και εσείς ξεκινάτε να μαντεύετε και ετοιμάζετε μια λίστα και με τις 13. Αυτός που έχει πετύχει τα περισσότερα κερδίζει.
Το παιχνίδι τελειώνει τη στιγμή που όλοι θα έχουν δώσει λίστες και ανακοινώνεται ο νικητής.

Ε; Πείτε κανείς που το ΄χει ξαναπαίξει ρε παιδιά..:D
Εγώ από σπόντα μπήκα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Απλώς πώς θα δώσω λίστα με 13 desktop???? Αν πχ βάλεις το δικό μου νο7, προφανώς δεν θα το ξέρω και θα με ...βάλω εκεί? Άρα όόόόλοι θα δουν ότι "αναγνώρισα" το δικό μου.... και το ίδιο ισχύει για όλους μας... Non? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι αν ο καθένας μας βάζει την δική του σωστή στην λίστα του τότε ο τελευταίος που θα φτιάξει λίστα θα τις έχει όλες σωστές :P

Οπότε προτείνω 2 πράγματα:
Από την στιγμή που θα δώσεις λίστα ΔΕΝ μπορείς μετά να την αλλάξεις
Αντί να βάζει ο καθένας την δική του σωστά να διαλέγει μία την οποία θα βάζει στη θέση της δικής του. Αφού λήξει το παιχνίδι θα γίνεται αυτόματα η εναλλαγή και θα μετρήσουν οι δύο επιλογές σωστά. Απλά οι υπόλοιποι ΔΕΝ θα ξέρουν από πριν ποια είναι η δική του, με διασταύρωση.

Τώρα βέβαια με αυτό, ο καθένας μας μπορεί να βοηθηθεί αν κάποιος διαλέξει την δική του εικόνα για αντικατάσταση (αν με πιάνετε)

Δηλαδή παράδειγμα:
Η πραγματική αντιστοιχία είναι
fandago - 1
fantasmenos - 2
Lorien - 3
RE - 4

Εγώ μαντεύω και ξέρω ότι η 1 είναι δική μου, υπολογίζω ότι η 2 είναι του fantasmenos η 3 του Lorien και η 4 της RE και δίνω την λίστα:
fandago - 2
fantasmenos - 1
Lorien - 3
RE - 4

Στο τέλος του παιχνιδιού, η Ηρώ που ξέρει τις εικόνες, εναλλάσσει την δική μου με αυτήν που έβαλα στη θέση της δικής μου (δλδ εμένα και του fantasmenos) και η λίστα γίνεται σωστή χωρίς να έχει καταλάβει κανείς ποια είναι η δική μου ΠΛΗΝ του fantasmenos που είδε ότι έχω βάλει την δική του σαν δική μου. Είναι η ελάχιστη δυνατή απώλεια όμως :)

Σας μπέρδεψα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Βέβαια ο πιο εύκολος και ανώδυνος τρόπος είναι να στείλουν όλοι τις μαντεψιές τους στην Ηρώ η οποία στο τέλος θα μας κάνει παράθεση τα pm του κάθε ένα και θα βγάλει και αποτελέσματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ωχ ναι!

Εκτός αν μου τα στείλετε σε πμ και τα ποστάρω εγώ όλα μαζί την ίδια ώρα!

Αλλά λίγο κουλό μου φαίνεται!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ωχ ναι!

Εκτός αν μου τα στείλετε σε πμ και τα ποστάρω εγώ όλα μαζί την ίδια ώρα!

Αλλά λίγο κουλό μου φαίνεται!:worry:
Δεν είναι κουλό είναι το καλύτερο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω πιστευω το καλητερο ειναι να ποσταρουμε ολοι εδω μεσα και απλα καπια που δεν μπορουμε να μαντεψουμε πιανου ειναι να την βαζουμε δικη μας και την δικη μας σε καπιων που δεν καταφερναμε να του αντιστοιχισουμε desktop, και στον καθενα μας να μετραμε με -2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Παίζω κι εγώ...Έστειλα στην Ηρώ τη φωτό...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Είμαστε έτοιμοι; Να τις ανεβάσω;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Λοιπόν το παίρνω πάνω μου και λέω ΝΑ ΜΗΝ POSTΆΡΕΙ ΚΑΝΕΊς ΕΔΩ ΤΙΣ ΥΠΟΨΙΕΣ ΤΟΥ.

Θα τις στείλετε στην Ηρώ και αυτή μετά θα τα βάλει όλα μαζί εδώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ας τις ανεβάσεις Ηρούλι! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Όλες δικές σας!!!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Ελπίζω να μην ξέχασα κανέναν.. αν ναι, ξέρετε πμ και λύθηκε!

Καλή σας επιτυχία!:clapup:
Ελπίζω να λειτούργησε αυτή τη φορά!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Για ρίξε ένα ποστ και με τους συμμετέχοντες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Συμμετέχετε οι:
  • Ηρώ
  • Resident_Evil
  • fandago
  • invalid
  • tetragrammaton
  • Neraida
  • Phoebe
  • commie
  • fantasmenos
  • Dark_kronos
  • Nininaou
  • Molka
  • Lorien
  • vendetta
:D

Για να έρχονται τα πμ σιγά σιγά! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εγώ έστειλα! :P

Ηρώ για πες μου πόσα βρήκα!!!

Είμαι σχεδόν σίγουρη για τον fandago από μια λεπτομέρια που δεν σας λέω (:P) και έχω και μια αυξημένη σιγουριά για τη Neraida, καθαρά από το ... περιεχόμενο των desktop....

Για τους άλλους (πλην εμού προφανώς :P) λειτούργησε η διαίσθηση! (η ποια?!?!?!? :confused:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top