Μονογαμία Vs Πολυγαμία

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Οκ, δεκτό αυτό... Πού θες να καταλήξεις, όμως???
στο οτι,,καποιοι κανουν σωματικη απιστια και εχει προηγηθει συναισθηματικη..
και αλλοι απλα κανουν σεξ,,με χωρις ιδαιτερο δεσιμο και σχεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ναι ρε συ, εντάξει...

Αλλά αυτό δεν οδηγεί κάπου σε σχέση με τα προηγούμενα που λέγαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
ο ασκητης και αλλοι ειδικοι λενε πχ,,οτι ο ανδρας κανει περισσοτερη σωματικη "απατη" που εχει ομως μικροτερο βαρος,,και δεν χαλαει τοσο τη σχεση,,γιαυτο και οι γυναικες ειναι χαλαρες στην αρχη..μεχρι να υπαρξει το ξελογιασμα που λεμε,,δηλαδη η συναισθηματικη ελξη,,οποτε τρεμει η σχεση πια.

οι γυναικες λεεν οι ειδικοι ,πιο δυσκολα θα κανουν σκετη σωματικη απιστια,,και αν φτασουν να την κανουν,,θα εχουν μεγαλυτερο συναιθηματικο δεσιμο ,οποτε θα σημαινει οτι η κεντρικη σχεση περναει κριση,,και κινδυνευει να διαλυθει..

με αλλα λογια,,το πηδημα σκετο μεχρις ενος οριου,,δεν διαλυει μια σχεση..του ανδρα ομως περισσοτερο και δυσκολοτερα της γυναικας..
Bρε Αγγελακο τι λες τι παει να πει πηδημα σκετο και ειδικα μεχρι ενος οριου?Τι δηλαδη την βλεπει λέει ενα γεια πηδιουνται και αν βασταν τα κοτσια του πηδαει εναν χ αριθμο γυναικων που του επιτρεπει το οριο του? Τι παει να πει σωματικη απατη διλ με μικροτερο βαρος ? ααα οκ αγαπη μου δεν την αγαπας την αλλη απλα την πηδας ........ ανακουφιστηκα μπορω να κανω το ιδιο? δεν μπορω μα γιατι αααα ειναι πιο δυσκολο? ειναι πιο κακο? θα ειμαι μια τσουλα οκ αγαπη μου να το σκεφτομαι τοτε ναι θα ειναι πιο ηθικο ευκολο και συνφωνει και ο ειδικος επιστημων βρε αντε...........................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το ξερω,ακουγονται ασχημα..αλλα αυτη ειναι η αληθεια πρακτικα..

ρωτα οσους σεξολογους ψυχιατρους θες..αυτο θα πουν ως κεντρικο κανονα..
και πολλες γυναικες χαριζονται στις περιστασιακες σωματικες απιστιες του συζηγου,,αφου ξερουν οτι θα ξαναγυρισει,στη γυναικα που αγαπαει..
ελευθερο το σκοινι ,αλλα μεχρι ενος οριου..


προσωπικα δεν ειμαι αυτου του στυλ, και δεν νομιζω να εχετε καταλαβει κατι αλλο απο τοσες συζητησεις που εχουμε κανει..:worry:
θεωρω κακια και πληγη σε μια σχεση οποιαδηποτε απιστια,,και δειγμα μη ισχυρου δεσμου..

αλλα υπαρχουν μικροτερο κακο,μεγαλυτερο κακο..για τη σχεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Ειμαι μεγαλυτερη Αγγελε μου απο εσενα και πολυ φιλικα σου λεω οτι αν σε μια σχεση υπαρχει δεσιμο λουρι σχοινι οτι θες δεν θα κρατησει μην σου πω δεν υφισταται σχεση καν .Δεν υπαρχει μοναδα μετρησεις στο κακο λιγο η πολυ την ιδια ζημια κανει οποτε καλυτερα να εξηγησε απο την αρχη τι θες τι μπορεις να δωσεις τι θες να παρεις που κανεις μπροστα και που πισω ετσι ωστε οταν τελειωσει αν τελειωσει να μην μουτζωνεται κανεις στον καθρεφτη του απλα να προχωρα μπροστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ειμαι μεγαλυτερη Αγγελε μου απο εσενα και πολυ φιλικα σου λεω οτι αν σε μια σχεση υπαρχει δεσιμο λουρι σχοινι οτι θες δεν θα κρατησει μην σου πω δεν υφισταται σχεση καν

κι όμως αυτές είναι οι καλύτερες σχέσεις και οι πιο ισχυρές συναισθηματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
κι όμως αυτές είναι οι καλύτερες σχέσεις και οι πιο ισχυρές συναισθηματικά.
Τι εννωεις για να καταλαβω οτι οι σχεσεις που σε εχουν περιορισμενο δεμενο ειναι καλυτερες και συναισθηματικα κιολας ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Τι εννωεις για να καταλαβω οτι οι σχεσεις που σε εχουν περιορισμενο δεμενο ειναι καλυτερες και συναισθηματικα κιολας ?

Φυσικά, η κτητικότητα σημαίνει βαθειά αγάπη. Εκτιμώ πολύ τους κτητικούς ανθρώπους, έχουν μεγάλο βάθος τελικά και το καταλαβαίνω όσο περνούν τα χρόνια που πλουτίζω από εμπειρίες από διάφορες κατηγορίες ανθρώπων και κάνω τη σύγκριση. Είναι ένα μεγάλο δώρο της τύχης. Είναι μια ευλογία η σχέση με μια κτητική ψυχή και αξίζει να θυσιάσεις πολλά πράγματα αν φυσικά ο άλλος αξίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
μην μπλεκουμε τη σωματικη μονογαμια με τη συναισθηματικη μονογαμια ή πολυγαμια..
χωρις ορισμο τα κανουμε σαλατα..

υπαρχουν ανθρωποι ,ανδρες πχ,,που ειναι σωματικα πολυγαμικοι,αλλα συναισθηματικα μονογαμικοι και πολυ δυσκολα θα εκαναν παραλληλη σχεση..
Δεν σε καταλαβαινω .Κατ' αρχην γιατι το περιοριζεις στους ανδρες ;Δευτερον δεν κατανοω αυτο τον διαχωρισμο ..σωματικα και συναισθηματικα ...Ή επιλεγεις την πολυγαμια ή την μονογαμια ...Και δεν εννοω σα σταση ζωης γιατι αυτα ειναι ρευστα..καποιος που σε μια φαση της ζωης του μπορει να ειναι πολυγαμικος ,σε αλλη μπορει να ειναι μονογαμικος ...και το αντιστροφο ,ή να ειναι αυστηρα μονογαμικος σε ολη του τη ζωη ή πολυγαμικος ...Αυτο ομως που λες εσυ ,δεν το κατανοω...Μαλλον για boys που δεν ξερουν τι τους γινεται μου κανει...Να σημειωσω δε ,και ας εγειρω αντιδρασεις ...το ξερω,οτι μια παραλληλη σχεση δεν συνιστα κατ' αναγκη πολυγαμια .Η πολυγαμια συναδει περισσοτερο με την τηρηση ελευθερων σχεσεων χωρις δεσμευση αναμεσα σε παρτεναιρ ή συντροφους .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Φυσικά, η κτητικότητα σημαίνει βαθειά αγάπη. Εκτιμώ πολύ τους κτητικούς ανθρώπους, έχουν μεγάλο βάθος τελικά και το καταλαβαίνω όσο περνούν τα χρόνια που πλουτίζω από εμπειρίες από διάφορες κατηγορίες ανθρώπων και κάνω τη σύγκριση. Είναι ένα μεγάλο δώρο της τύχης. Είναι μια ευλογία η σχέση με μια κτητική ψυχή και αξίζει να θυσιάσεις πολλά πράγματα αν φυσικά ο άλλος αξίζει.
θα συνφωνουσα με ορους (αν σοβαρολογεις) αν η κτητικοτητα πηγαζε απο καθαρη αγαπη και τρελο ερωτα και ηταν αμφιδρομη τοτε ναι ειναι μαγικο δωρο αλλιως δεν βλεπω κανεναν λογο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τι εννωεις για να καταλαβω οτι οι σχεσεις που σε εχουν περιορισμενο δεμενο ειναι καλυτερες και συναισθηματικα κιολας ?
δεσμος,σημαινει δεσιμο..

δεχεσαι να δεθεις με τον αλλον ανθρωπο για να περασεις τις φουρτουνες τις ζωης πιο δυνατα..

το δεσιμο δεν ειναι και κακο..
κακο ειναι να μην το θελεις καθολου,,οποτε ειναι φυλακη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
κι όμως αυτές είναι οι καλύτερες σχέσεις και οι πιο ισχυρές συναισθηματικά.
Νομιζεις Dr....με ολο το σεβασμο...ειναι ενα zero...ειναι σχεσεις ανελευθερες,συντηριτισμου και μεγιστης υποκρισιας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
θα συνφωνουσα με ορους (αν σοβαρολογεις) αν η κτητικοτητα πηγαζε απο καθαρη αγαπη και τρελο ερωτα και ηταν αμφιδρομη τοτε ναι ειναι μαγικο δωρο αλλιως δεν βλεπω κανεναν λογο

Με κανέναν όρο εγώ. Μα δεν σε ενοχλεί όταν αγαπάς και είσαι ερωτευμένος dear. Είναι ευλογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Με κανέναν όρο εγώ. Μα δεν σε ενοχλεί όταν αγαπάς και είσαι ερωτευμένος dear. Είναι ευλογία.
dear σιγουρα δεν σε ενοχλει σε πρωτη φαση εισαι τοσο τρελαμενος που δεν βλεπεις μπροστα σου θες αν γινεται να αποροφησεις τον αλλο να τον εχεις μεσα σου ολη μερα (μεταφορικο το μεσα σου οκ?) μετα απο λιγο ομως αν η κτητικοτητα ειναι μονο απο την μια μερια ειναι προβληματικη η σχεση δεν υπαρχει απλα αυτο λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Νομιζεις Dr....με ολο το σεβασμο...ειναι ενα zero...ειναι σχεσεις ανελευθερες,συντηριτισμου και μεγιστης υποκρισιας...

Θαυμάσιες είναι :inlove::inlove:
Ανελεύθερες ναι. Πολύ. Ο συντηρητισμός δεν κρίνεται από αυτό αλλά από τις απόψεις και τον τρόπο ζωής. Την υποκρισία όμως δεν την βλέπω πουθενά.

dear σιγουρα δεν σε ενοχλει σε πρωτη φαση εισαι τοσο τρελαμενος που δεν βλεπεις μπροστα σου θες αν γινεται να αποροφησεις τον αλλο να τον εχεις μεσα σου ολη μερα (μεταφορικο το μεσα σου οκ?) μετα απο λιγο ομως αν η κτητικοτητα ειναι μονο απο την μια μερια ειναι προβληματικη η σχεση δεν υπαρχει απλα αυτο λεω

'Αποψή σου. Εμένα η άποψη μου είναι ότι αυτό είναι μια πολύ έντονη και βαθειά σχέση με νόημα και ουσία που σε πάει κάπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Θαυμάσιες είναι :inlove::inlove:
Ανελεύθερες ναι. Πολύ. Ο συντηρητισμός δεν κρίνεται από αυτό αλλά από τις απόψεις και τον τρόπο ζωής. Την υποκρισία όμως δεν την βλέπω πουθενά.
Σ' αυτες τις σχεσεις δεν αναπνεεις ...κι αν δεν αναπνεεις μεσα σε μια σχεση ειναι υποκριτιτικο να μενεις ...Εμμενεις σε κατι ανελευθερο γιατι φοβασαι να ''βγεις παραεξω'' να αποτιναξεις τις ταναλιες απο τη ζωη σου και το βολεμα .Αυτη ειναι η υποκρισια ...να φοβασαι να κανεις την υπερβαση ...Να ονομαζεις θαυμασια μια σχεση που εσυ ο ιδιος ονομαζεις ανελευθερη και δεσμια ...............Τι αλλο να πω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
'Αποψή σου. Εμένα η άποψη μου είναι ότι αυτό είναι μια πολύ έντονη και βαθειά σχέση με νόημα και ουσία που σε πάει κάπου.
Καλα οκ θα συνφωνησω οτι σε παει καπου στον παραδεισο (εσενα που εισαι κτητικος αλλα δεν δεχεσαι να ειναι η αλλη το ιδιο κτητικη προς εσενα )την αλλη ενδεχωμενος στον ψυχολογο στην καλυτερη στου Σινουρη στην χειροτερη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Καλα οκ θα συνφωνησω οτι σε παει καπου στον παραδεισο (εσενα που εισαι κτητικος αλλα δεν δεχεσαι να ειναι η αλλη το ιδιο κτητικη προς εσενα )την αλλη ενδεχωμενος στον ψυχολογο στην καλυτερη στου Σινουρη στην χειροτερη

Δεν είμαι κτητικός εγώ. Είμαι αφοσοιωμένος.

Σ' αυτες τις σχεσεις δεν αναπνεεις ...κι αν δεν αναπνεεις μεσα σε μια σχεση ειναι υποκριτιτικο να μενεις ...Εμμενεις σε κατι ανελευθερο γιατι φοβασαι να ''βγεις παραεξω'' να αποτιναξεις τις ταναλιες απο τη ζωη σου και το βολεμα .Αυτη ειναι η υποκρισια ...να φοβασαι να κανεις την υπερβαση ...Να ονομαζεις θαυμασια μια σχεση που εσυ ο ιδιος ονομαζεις ανελευθερη και δεσμια ...............Τι αλλο να πω....

Αναπνέεις το άρωμά της και είσαι ερωτευμένος. Αυτή είναι η τροφή σου, η σύντροφος, η σύζυγος, η γυναίκα σου, η αδελφή σου, η μητέρα, η κυρία σου, η δεσποινίς σου, η κολλητή σου, ο κόσμος σου. Ποιός λόγος υπάρχει να βγεις προς τα έξω ; 'Εξω έχει καυσαέρια, bar, club, φτηνά καμάκια, τεκνατζούδες, πόρνες (με μικρό π), ζιγκολό, εμπόρους και ανθρώπους του υπόκοσμου και πολύ φασαρία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Δεν είμαι κτητικός εγώ. Είμαι αφοσοιωμένος.



Αναπνέεις το άρωμά της και είσαι ερωτευμένος. Αυτή είναι η τροφή σου, η σύντροφος, η σύζυγος, η γυναίκα σου, η αδελφή σου, η μητέρα, η κυρία σου, η δεσποινίς σου, η κολλητή σου, ο κόσμος σου. Ποιός λόγος υπάρχει να βγεις προς τα έξω ; 'Εξω έχει καυσαέρια, bar, club, φτηνά καμάκια, τεκνατζούδες, πόρνες (με μικρό π), ζιγκολό, εμπόρους και ανθρώπους του υπόκοσμου και πολύ φασαρία. :P
Τωρα μαλιστα αν ολα αυτα ειναι αυτα που εισαι και αισθανεσαι ειδικα το αφοσοιωμενος δεν εχω λογια respect
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Αναπνέεις το άρωμά της και είσαι ερωτευμένος. Αυτή είναι η τροφή σου, η σύντροφος, η σύζυγος, η γυναίκα σου, η αδελφή σου, η μητέρα, η κυρία σου, η δεσποινίς σου, η κολλητή σου, ο κόσμος σου. Ποιός λόγος υπάρχει να βγεις προς τα έξω ; 'Εξω έχει καυσαέρια, bar, club, φτηνά καμάκια, τεκνατζούδες, πόρνες (με μικρό π), ζιγκολό, εμπόρους και ανθρώπους του υπόκοσμου και πολύ φασαρία. :P

Δύο Πράγματα ελπίζω για εσένα αν αυτή τη περίοδο είσαι ερωτευμένος. Να βρεις δουλειά που γίνεται στο σπίτι και να βρεις καλά ντελιβεράδικα που να σου φέρνουν φαγητό (αφού δεν θα βγαίνεις έξω για να πάρεις κρέας από το χασάπη) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top