To e-steki σε νέο server!

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ναι το chat έχει πρόβλημα. Δοκίμασα να μπω και δεν τα κατάφερα.

Επίσης, υπάρχει πρόβλημα στον τρόπο που φαίνεται το πλαίσιο όταν απαντάω. Είχα ένα συνημμένο αρχείο να σας δείξω πως φαίνεται, αλλά το πρόβλημα με τα συνημμένα αρχεία δεν έχει λυθεί. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Τα μηνύματα, επίσης, εμφανίζονται πολλές φορές σε στοίχιση στο κέντρο.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

philoxenos.com

Συνεργάτης

Ο philoxenos.com αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα,

Το πρωί εμφάνισε corruption η βάση. Λόγω του μεγάλου μεγέθους της πήρε αρκετή ώρα και προσπάθεια να διορθωθεί με επιτυχία. Αν παρατηρείτε οποιοδήποτε πρόβλημα, δηλώνετέ το εδώ, αναφέροντας συγκεκριμένα το thread ή το post που παρατηρείτε το πρόβλημα αυτό.

Το Chat επίσης, είχε επηρρεαστεί από τις εργασίες μας. Τώρα έχει επανέλθει.

Βασίλης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Με το chat and fun τι γίνεται?Ακόμα αργεί να μπει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Τα μηνύματα, επίσης, εμφανίζονται πολλές φορές σε στοίχιση στο κέντρο.:hmm:

Και τα προφίλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Και τα προφίλ.

Τα μηνύματα, επίσης, εμφανίζονται πολλές φορές σε στοίχιση στο κέντρο.:hmm:
fix
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Αυτή είναι η τελευταία σελίδα αυτού του θέματος. Το πρόβλημα είναι, ότι ενώ φαίνεται στον πίνακα ελέγχου ότι έχει απαντήσει άλλο μέλος, το τελευταίο μήνυμα είναι το δικό μου. Δηλαδή, το θέμα "κόλλησε" στην 29η σελίδα, ενώ θα έπρεπε να συνεχίσει στην 30ή.

Απ' ότι είδα στην προηγούμενη σελίδα, αυτό συνέβη και στη theodora.

edit: problem fixed, άλλα γιατί συμβαίνει αυτό;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Σε εμένα δε διορθώθηκε και σήμερα το είδα και σε άλλα threads.

Απ' ότι κατάλαβα ξεκολλάνε με νέο ποστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Παιδια ο νέος server (νομίζω) πάει κατά δι@όλου... σχεδόν 1-1:30 ώρα ΚΑΘΕ μέρα βγαίνει το error 504(Gateway Timeout) και μόλις φύγει το error και προσπαθώ να μπω βγαίνει μία σελίδα που λέει ότι δεν μπορεί να εμφανίσει το iSchool και να ακολουθήσω κάποια βήματα(η σελίδα αυτη ειναι μαύρη και έχει 2 γρανάζια στα οποία μπλέκεται το σήμα του e-steki). Μου αρέσει που ο νέος server θα είχε απίστευτες ταχύτητες..χειρότερα πάει -.- το ξέρω πως "του χαρίζανε γάιδαρο και τον κοίταγε στα δόντια" αλλά ρε παιδιά-founders εντάξει έλεος... Δε συμβαίνει μόνο σε εμένα αλλά και σε άλλα μέλη... Για αυτό σας γράφω το μήνυμα για να τα διορθώσετε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τώρα γίνεσαι άδικος. :Ρ
Αφού επισημαίνουμε τα προβλήματα προσπαθούν να τα λύσουν. ;)

btw, γαμάτο το σκουλικάκι που πέφτει στα γρανάζια και όλο απορία βγάζει ένα θαυμαστικό. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Τώρα γίνεσαι άδικος. :Ρ
Αφού επισημαίνουμε τα προβλήματα προσπαθούν να τα λύσουν. ;)

btw, γαμάτο το σκουλικάκι που πέφτει στα γρανάζια και όλο απορία βγάζει ένα θαυμαστικό. :redface:


Ναι, κι εγω ολο το κοιταω οταν το βγαζει. :1eye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Τώρα γίνεσαι άδικος. :Ρ
Αφού επισημαίνουμε τα προβλήματα προσπαθούν να τα λύσουν. ;)

btw, γαμάτο το σκουλικάκι που πέφτει στα γρανάζια και όλο απορία βγάζει ένα θαυμαστικό. :redface:
εγώ βαρέθηκα να το βλέπω! δεν είμαι καθόλου άδικος:pfff::pfff::pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Το chat & fun section, ΣΕΡΝΕΤΑΙ κανονικότα.... Αργεί ακόμη και 6-7 λεπτά για να φορτώσει η σελίδα.

Και ΔΕΝ είναι πρόβλημα της σύνδεσής μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
εγώ βαρέθηκα να το βλέπω! δεν είμαι καθόλου άδικος:pfff::pfff::pfff:
Απο την στιγμή που ανακοινωσαμε ότι τα προβλήματα που σχετίζονται με την βάση (άρα και με αυτο το μήνυμα) λύθηκαν ποτέ ξανά είδες αυτο το μήνυμα;

Το πρόβλημα με το cnf έχει εντοπιστεί, μελετηθεί και προσπαθούμε να σκεφτούμε λύση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Απο την στιγμή που ανακοινωσαμε ότι τα προβλήματα που σχετίζονται με την βάση (άρα και με αυτο το μήνυμα) λύθηκαν ποτέ ξανά είδες αυτο το μήνυμα;

Το πρόβλημα με το cnf έχει εντοπιστεί, μελετηθεί και προσπαθούμε να σκεφτούμε λύση.


Εάν η ανακοίνωση σχετικά με τη βάση είναι αυτή, (δηλ. στις 05-07) τότε έχω να αναφέρω πρόβλημα στη βάση στις 06-07.

Request Date : Wednesday, July 6th 2011 @ 06:00:34 PM
Error Date : Wednesday, July 6th 2011 @ 06:00:34 PM


Πλήρης αντιγραφή/επικόλληση του μηνύματος λάθους διαθέσιμη upon request
:D

Όσο για σήμερα, οφείλω να παραδεχθώ ότι δεν έχω πέσει σε "γρανάζι"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Θυμάσαι τι είχες κάνει τότε; Θέλω να πω αν ξανά επαλάβεις τα βήματα, θα ξανά εμφανιστεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Και χτες το βραδάκι έπεσε πάντως.
Μάλιστα ρώτησα και άλλους αν μπορούν να μπουν και μου είπαν όχι.
Την ώρα μπορώ να τη βρω αλλά βαριέμαι. :Ρ

Μάλιστα η σελίδα με τα γραναζάκια κάποιες φορές εμφανίζεται με ρόμβους μέσα στους οποίους έχει ερωτηματικό αντί για ελληνικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Θυμάσαι τι είχες κάνει τότε; Θέλω να πω αν ξανά επαλάβεις τα βήματα, θα ξανά εμφανιστεί;

Απλή ανανέωση σελίδας έκανα, τίποτε παραπάνω:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Και χτες το βραδάκι έπεσε πάντως.
Κάθε βράδυ θα πέφτει λίγα λεπτά (30 λεπτά περίπου) για backup. (Δεν ξέρω την ώρα από τότε που αλλάξαμε :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν παίζει να ήταν down για backup γιατί σήμερα δεν έπεσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top