Wind

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το δελτίο τύπου:


H TIM ΕΛΛΑΣ ΕΞΕΛΙΣΣΕΤΑΙ ΣΕ WIND ΕΛΛΑΣ
- 5/6/2007
Η νέα επωνυμία σηματοδοτεί τη στρατηγική επανατοποθέτηση της εταιρείας στην ελληνική αγορά υπό νέο ιδιοκτησιακό σχήμα
Αθήνα, 5 Ιουνίου 2007. Η ΤΙΜ Ελλάς αποκάλυψε σήμερα ότι η νέα της επωνυμία είναι WIND Ελλάς, ένα όνομα που σηματοδοτεί την εξέλιξη της εταιρείας και τη στρατηγική της επανατοποθέτηση στην Ελληνική αγορά τηλεπικοινωνιών υπό την ιδιοκτησία του Ομίλου Weather Investments.

Η νέα επωνυμία WIND με την υπογραφή «Πολύ περισσότερα» χαρακτηρίζει την εξέλιξη της εταιρείας σε τηλεπικοινωνιακό φορέα που προσφέρει κινητή τηλεφωνία, σταθερή τηλεφωνία καθώς και ευρυζωνικό Internet. Αυτή η στρατηγική επέκταση της εταιρείας σε νέες αγορές υπαγορεύεται από το όραμα του νέου της μετόχου, της Weather Investments.

“Η νέα μας επωνυμία και ταυτότητα σηματοδοτεί την εξέλιξη της εταιρείας μας σε έναν τηλεπικοινωνιακό φορέα που προσφέρει στους πελάτες του πολύ περισσότερα σε κάθε επίπεδο: περισσότερα προϊόντα, περισσότερες υπηρεσίες, περισσότερα σημεία πώλησης και εξυπηρέτησης, περισσότερες επιλογές για τις ανάγκες επικοινωνίας τους”

δήλωσε ο κ. Σωκράτης Κομινάκης, Διευθύνων Σύμβουλος της WIND Ελλάς κατά τη διάρκεια της παρουσίασης της νέας εταιρικής επωνυμίας και στρατηγικής στα ΜΜΕ.

Το λογότυπο της WIND Ελλάς, με κύρια χρώματα το μπλε και το κόκκινο που εκφράζουν την αισιοδοξία, αποτυπώνει έναν άνθρωπο με τα χέρια ανοιχτά, σύμβολο της θετικής σκέψης και της επιθυμίας για κατάκτηση όλο και περισσότερων στόχων.

Συγκεκριμένα το οβάλ σχήμα στο λογότυπο συμβολίζει το κεφάλι του ανθρώπου, το μέρος όπου βρίσκονται κρυμμένες όλες οι σκέψεις, τα όνειρα και οι επιθυμίες που η Wind έρχεται να καλύψει προσφέροντάς πολύ περισσότερα. Το μήνυμα "πολύ περισσότερα" που συνοδεύει το νέο λογότυπο, συμπυκνώνει σε μία μόνο φράση – όλη την ουσία τη φιλοσοφία της εταιρείας.

“Η αλλαγή της επωνυμίας μας αντανακλά τις θετικές αλλαγές που λαμβάνουν χώρα στην εταιρεία μας. Στη διάρκεια των τριών τελευταίων ετών, η εταιρεία πραγματοποίησε μία ιδιαίτερα επιτυχημένη ανάκαμψη, η οποία καταγράφηκε σε όλους τους οικονομικούς και επιχειρησιακούς μας δείκτες. Επενδύσαμε στο δίκτυο, στα προϊόντα, στην επικοινωνία, καθιστώντας ξανά την εταιρεία πρωταγωνίστρια στην ελληνική αγορά τηλεπικοινωνιών»

επεσήμανε ο κ. Κομινάκης, συμπληρώνοντας:

Επιστέγασμα της επιτυχημένης πορείας είναι η ένταξή μας στον όμιλο εταιρειών της Weather Investments, με παρουσία στη Νότια Ευρώπη, την Αφρική, τη Μέση Ανατολή και την Ασία. Θα αξιοποιήσουμε συνέργιες σε επίπεδο ομίλου, προκειμένου να προσφέρουμε πολύ περισσότερα ανταγωνιστικά προϊόντα στην Ελληνική αγορά ”.

Σχετικά με τη στρατηγική του Ομίλου Weather Investments, ο Πρόεδρος και Διευθύνων Σύμβουλος του ομίλου κ. Naguib Sawiris δήλωσε στους Έλληνες δημοσιογράφους:

“Η WIND Ελλάς είναι η δεύτερη εταιρεία της Weather Investments στην Ευρώπη που κάνει χρήση της επωνυμίας αυτής μετά την WIND Ιταλίας. Οι δύο εταιρείες, θα προχωρήσουν άμεσα σε εφαρμογή προνομιακών χρεώσεων περιαγωγής στα δίκτυά τους προκειμένου οι πελάτες WIND να απολαμβάνουν καλύτερες υπηρεσίες. Αυτό είναι μόνο το πρώτο βήμα για να αξιοποιήσουμε τις συνέργιες μεταξύ των δύο ευρωπαϊκών μας επενδύσεων.

Πρόθεσή μας είναι να δώσουμε στους πελάτες μας τα προνόμια που προκύπτουν από την ένταξη τους σε έναν μεγαλύτερο όμιλο, χάρη στις συνέργιες μεταξύ των εταιρειών μας στην Ευρώπη και των θυγατρικών εταιρειών της Orascom Telecom στην Αφρική, τη Μέση Ανατολή και τη Νότια Ασία”.

Η WIND Ελλάς θα εφαρμόσει μία στρατηγική ανάπτυξης, προωθώντας νέα προϊόντα και προσφορές στην κινητή τηλεφωνία ενώ παράλληλα θα επεκταθεί σε νέες αγορές καθώς το αμέσως επόμενο διάστημα θα προσφέρει σταθερή τηλεφωνία και ευρυζωνικό Internet. Οι τηλεπικοινωνιακές λύσεις της WIND Ελλάς θα απευθύνονται τόσο σε ιδιώτες όσο και σε επιχειρήσεις, οι οποίοι θα λαμβάνουν έναν ενιαίο λογαριασμό για τις υπηρεσίες που θα επιλέξουν.

Τα προϊόντα και οι υπηρεσίες της WIND Ελλάς θα είναι διαθέσιμα στα 350 καταστήματα WIND σε όλη την Ελλάδα καθώς και μέσω του δικτύου λιανικής της εταιρείας το οποίο έχει περισσότερα από 20.000 σημεία πώλησης πανελλαδικά.

Δίνοντας έμφαση στην ποιότητα της κάλυψης, καθώς και στην προσφορά υπηρεσιών data με υψηλές ταχύτητες, η WIND Ελλάς επενδύει κατά μέσο όρο ετησίως ?150 εκατ. στην συνεχή αναβάθμιση του δικτύου GSM καθώς και στην ανάπτυξη του δικτύου 3ης γενιάς με τεχνολογία HSDPA.

“Η WIND Ελλάς είναι σε τροχιά δυναμικής ανάπτυξης. Σχεδιάζουμε νέα προϊόντα και υπηρεσίες για την «παραδοσιακή» για μας αγορά της κινητής τηλεφωνίας ενώ πλέον επεκτεινόμαστε και σε νέες αγορές. Ο πρωταρχικός στόχος μας είναι να δώσουμε στους ήδη συνδρομητές μας τη δυνατότητα να καλύπτουν συνολικά τις τηλεπικοινωνιακές τους ανάγκες, είτε αφορούν κινητή τηλεφωνία είτε αφορούν σταθερή τηλεφωνία και Internet, μέσω ενός φορέα, της WIND. Προσφέρουμε έτσι στους Έλληνες καταναλωτές Πολύ περισσότερα από ποτέ»

τόνισε κλείνοντας την ομιλία του προς τους δημοσιογράφους ο Διευθύνων Σύμβουλος της WIND Ελλάς, κ. Σωκράτης Κομινάκης.

Σχετικά με την Weather Investments

Η Weather Investments είναι μία εταιρεία ιδιωτικών επενδύσεων στις τηλεπικοινωνίες και ελέγχεται κατά 97% από την οικογένεια Sawiris και τον Naguib Sawiris. Η Weather κατέχει το 100% της Wind Telecommunicazioni spa, που είναι η τρίτη μεγαλύτερη εταιρεία κινητής τηλεφωνίας στην Ιταλία με περισσότερους από 15,2 εκατ. συνδρομητές καθώς επίσης και η δεύτερη μεγαλύτερη στη σταθερή τηλεφωνία με περισσότερες από 1,14 εκατ. σταθερές συνδέσεις (στοιχεία Μαίου 2007).

Η Weather επίσης ελέγχει κατέχοντας το 50% συν μία μετοχή την Orascom Telecom Holding s.a.e. (OTH). Η ΟΤΗ είναι ηγέτιδα εταιρεία στην παροχή τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών σε διεθνές επίπεδο διαθέτοντας δίκτυα GSM σε 7 αγορές σε υψηλούς ρυθμούς ανάπτυξης στην Μέση Ανατολή, Αφρική και Νότια Ασία. Ο πληθυσμός στις αγορές αυτές αγγίζει τα 460 εκατ. ενώ η διείσδυση της κινητής τηλεφωνίας είναι μόλις 29% (στοιχεία από 31/3/2007).

Συγκεκριμένα, η ΟΤΗ διαθέτει δίκτα κινητής τηλεφωνίας στην Αλγερία, το Μπανγκλαντές, την Αίγυπτο, το Ιράκ, το Πακιστάν, την Τυνησία και τη Ζιμπάμπουε. Συνολικά οι συνδρομητές της ξεπερνούν τα 56 εκατ. πελάτες (στοιχεία Μαρτίου 2007). Η OTH κατέχει επίσης το 19.3% της Hutchinson Telecommunication International, κορυφαίας εταιρείας στην παροχή τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών σε οκτώ χώρες. Οι μετοχές της OTH διαπραγματεύονται στα χρηματιστήρια του Καΐρου και της Αλεξάνδρειας (ORTE.CA ORAT EY) ενώ αποθετήριοι τίτλοι της εταιρείας διαπραγματεύονται στο Χρηματιστήριο του Λονδίνου (ORTEq.l, OTLD LI).




Πάντως στο Ε50 το λογότυπο δεν άλλαξε ακόμη...



πηγή: wind.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Το portal της Wind είναι w
ww.wind.com.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Πάντως στο Ε50 το λογότυπο δεν άλλαξε ακόμη..

Εμενα το samsung γραφει.. TELESTET. :confused::fool::fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εμένα άλλαξε πάντως σε WIND GR
Nokia 6270
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Και οι τρείς συσκευές μου έχουν μείνει με το TIM GR...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
κ εμενα τιμ γραφει


3 συσκευες???????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Nαι. Τρείς, ζωή να έχω...:P
Στη παρούσα φάση οι δύο από αυτές είναι στη ΝΟΚΙΑ για service.
Tου αδερφού μου το Κ800 δείχνει WIND.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Και οι τρείς συσκευές μου έχουν μείνει με το TIM GR...

Εμενα παλι το κινιτο του πατερα μου λεει Wind, το δικο μου Tim και το παλιο μου Wind, αλλα οταν εβαλα την καρτα του πατερα μου στο δικο μου ελεγε Wind....:confused:
Καλα για ενα 3310 που μας εχει ξεμεινει δεν το συζιτω... οταν το χρησιμοποιησα για μια μερα ελεγε Telestet....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Καλα για ενα 3310 που μας εχει ξεμεινει δεν το συζιτω... οταν το χρησιμοποιησα για μια μερα ελεγε Telestet....:P

Ρε συ, εμενα ακομα λεει τελεστετ. Και ειναι σαμσουνγκ και σχετικα καινουριο. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εμένα πάλι λέει ΤΙΜ, Μοτορολα έχω, σχετικά καινούργια συσκευή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Στο SE700i που έχω την τιμ...έχει παραμείνει όπως είναι :P


P/s: Κι εγώ 3 συσκευές έχω που λειτουργούν... που είναι το παράλογο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Εμενα μου τη σπαει φοβερα το σλογκαν "οσα και να εχεις θελεις παντα περισσοτερα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
στο νοκια της δουλειάς και εκεί wind γράφει, υπάρχει περίπτωση να καλυτερέυσει το δύκτιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Eμένα ακόμα ΤΙΜ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
στο νοκια της δουλειάς και εκεί wind γράφει, υπάρχει περίπτωση να καλυτερέυσει το δύκτιο;
Λογικά ναι. Έχει μπει νέο χρήμα στην εταιρία, με κάποιο τρόπο πρέπει να επενδυθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Παρατήρησα πως όταν βάζω κάρτα ΣΙΜ της Q-Telecom στο κινητό μου γράφει WIND, ενώ με WIND γράφει TIM.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Έχω το Wind Flexy 20 και ο λογαριασμός μου κόβεται κάθε 11 του μηνός. Αυτό σημαίνει πως πρέπει να καταναλώσω 22,47 Ευρώ από τις 11 Αυγούστου πχ. ως τις 10 Σεπτεμβρίου. Το ποσό μεταφράζεται σε 222 sms ή 90 λεπτά κλήσεων ή κάποια MMS που εγώ ποτέ δεν στέλνω.

Στις 10 Σεπτεμβρίου 11 το βράδυ με μήνυμα στο 1112 βλέπω πως είχα χρησιμοποιήσει 11 ευρώ από τα 22. Λεω τι στο καλό, θα πάρω την κοπέλα μου ένα μεγάλο τηλεφωνάκι να τα φάμε τα 45 υπόλοιπα λεπτά και να πούμε δυο κουβέντες. Όπως κάθε τηλεφώνημα όμως μεταξύ ζευγαριών, έτσι και αυτό, ξεπέρασε τη μια ώρα (και άρα πέρασε μέρος της κλήσης στην επόμενη μέρα- μήνα και λογαριασμό,), αλλά λέω δε βαριέσαι, Χ λεπτά θα χει χρεώσει μόνο (15 λεπτά και κάτι;; Κάπου κεί!)

Σήμερα 12 Σεπτεμβρίου και έχοντας μεσολαβήσει μόνο ΜΙΑ ενδιάμεση κλήση από τότε σ' ενα κολλητάρι για 2 λεπτά ακριβώς, ξαναστέλνω στο 1112 για να δω ρε παιδί μου με τι υπόλοιπο ξεκινάω το μήνα μου εδώ και μια μέρα. Βλέπω πως έχω καταναλώσει λέει κοντά στα 10 ευρώ. (σα να μίλησα 45 λεπτά δηλαδή).

Και διερωτώμαι:

1) Μου έκλεψε χρόνο;
2) Μετέφερε όλη την κλήση με την δικιά μου εκείνο το βράδυ, στην επόμενη χρήση; (πάλι κλέψιμο)
3) Είναι ζαβό το 1112 και θέλει φτιάξιμο;


Μια φορά εγώ πάντως θα τον τσεκάρω το λογαριασμό της Wind όταν έρθει και θα τους καταλογίσω τα ανάλογα αν έχουν κάνει λάθος ή κλέψιμο.

Σας έχει τύχει; Μπορείτε να το εξηγήσετε;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Γιατί δεν τους παίρνεις ένα τηλεφωνάκι να μάθεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εαν δεν κανω λαθος η καθε κληση που κανεις χρεωνεται ΟΧΙ απο την αρχη της αλλα απο τον τερματισμο της, ετσι εξηγηται το γεγονος οτι χρεωθηκες τα περιπου 45 λεπτα στον επομενο λογαριασμο.

μπορει να κανω λαθος, παρτους ενα τηλεφωνο και ρωτα τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Γιατί δεν τους παίρνεις ένα τηλεφωνάκι να μάθεις?

Κάνουν τέτοια αναλυτική εξυπηρέτηση; Δεν είναι στ' όνομά μου αυτό το νούμερο.

Κοίταξα και πάλι τους μετρητές. 40 λεπτά μίλησα με τη φιλενάδα μου εκ των οποίων 18 πέρασαν στην επόμενη χρήση και 2.30 με το κολλητάρι, άρα πάμε στα 20 λεπτά χοντρικά, χωρίς κανένα sms και χαζομαρούλες.

20 στα 90 λεπτά είναι 5 Ευρώ ΑΚΡΙΒΩΣ (4.99)

Πού τα βρήκε τα 10 αναλωθέντα η Wind;:mad:

Ψήνομαι να καλέσω το 1260. Όχι οτι είμαι τσίπης και μετράω τα λεφτά, σιγά και 500 να χαλάσω εκεί που θέλω αλλά τουλάχιστον να ξέρω γιατί μου τα παίρνουν και να ξέρω πως τα κατανάλωσα και τα χάρηκα. Ευχαριστώ ρε σπότι για το ενδιαφέρον!:)


@Hunter, έτσι το υποψιάστηκα κι εγώ αλλά μου φαίνεται άδικο για τον συνδρομητή. Ευχαριστώ πολύ κι εσένα φίλε για την πληροφορία ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top