Πρόθεση ψήφου εκλογών Σεπτεμβρίου 2007

Τι θα ψηφίσετε στις εκλογές που έρχονται; (16/09/2007)
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 54)
  • Νέα Δημοκρατία

    Ψήφοι: 4 7.4%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ

    Ψήφοι: 3 5.6%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 9 16.7%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α

    Ψήφοι: 9 16.7%
  • ΛΑ.Ο.Σ

    Ψήφοι: 1 1.9%
  • Δημοκρατική Αναγέννηση

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Εξωκοινοβουλευτική Αριστερά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φιλελεύθερη συμμαχία

    Ψήφοι: 11 20.4%
  • Άλλο Εξωκοινοβουλευτικό κόμμα άλλου χώρου

    Ψήφοι: 2 3.7%
  • Άκυρο/Λευκό

    Ψήφοι: 2 3.7%
  • Δεν θα πάω/μπορέσω να ψηφίσω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Αναποφάσιστος/η

    Ψήφοι: 7 13.0%
  • Δεν μου επιτρέπεται να ψηφίσω (λόγω ηλικίας, εθνικότητας κλπ)

    Ψήφοι: 6 11.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Το συγκεκριμένο, που το έχουν βαφτίσει ως ενιαίο μισθολόγιο δημοσίων υπαλλήλων, αποτελούσε πρωταρχικό στόχο της κυβέρνησης Σημίτη. Δεν πρόλαβε να το υλοποιήσει. Ο Καραμανλής κατάφερα να κάνει ένα βήμα ενσωματώνοντας στο βασικό μισθό, τα όποια επιδόματα ( καλό μεν, αλλά τα λευτά είναι τα ίδια).
Στο τέλος της τετραετίας, θα μας πουν οτι πιάσαμε το Μ.Ο. της Ε.Ε., χωρίς να έχει γίνει καμία αύξηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
"Φιλελευθερισμός" και "Συμμαχία", είναι αντινομικά μεταξύ τους, όσο ο "ιουδαϊσμός" π.χ. με τον "ελληνισμό", την εποχή πριν την έναρξη της "ρωμαϊκής εποχής"(2ο π.Χ. αιώνα). Ή λοιπόν μερικοί δεν νοούν ότι άλλο "φιλελευθερισμός" κι άλλο "ελευθερία" ή, με τον όρο "συμμαχία", εννοούν τη σχέση "δούλων- κυρίων", "κολήγων-ευγεν'ων" και "εργατών-εργοδοτών".
[Αλήθεια:hmm:; Τι απ' όλα;;;:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Η έφη θόδη κατεβένει? :hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Φόρος κατοχής ακινήτων και αύξηση ΦΠΑ «αντισταθμίζουν» κληρονομιά, γονική παροχή

Ο ενιαίος φόρος κατοχής ακινήτων, που θα επιβαρύνει όλους τους ιδιοκτήτες, και η αύξηση του ΦΠΑ στο μέλλον, που επιβαρύνει όλους τους καταναλωτές, αναμένεται να είναι το αντιστάθμισμα της κατάργησης των φόρων κληρονομιάς και γονικής παροχής που εξήγγειλε ο πρωθυπουργός Κώστας Καραμανλής από τη ΔΕΘ.

Όσον αφορά το ενιαίο τέλος κατοχής ακινήτων, ουσιαστικά έχει προαναγγελθεί από την ηγεσία του υπουργείου Οικονομίας και Οικονομικών, όπως σημειώνει η εφημερίδα Τα Νέα. Ο φόρος θα επιβληθεί σε όλα τα ακίνητα, θα είναι ετήσιος και θα υπολογίζεται με βάση την αντικειμενική αξία του ακινήτου, θα αυξάνεται δηλαδή με κάθε αύξηση των αντικειμενικών αξιών. Θα αντικαταστήσει σειρά άλλων τελών, μεταξύ των οποίων ο Φόρος Μεγάλης Ακίνητης Περιουσίας.
Σε ό,τι αφορά τον ΦΠΑ ενδεικτικές ήταν οι δηλώσεις του κ. Καραμανλή την Κυριακή από το βήμα της ΔΕΘ, όταν ρωτήθηκε εάν θα προχωρήσει σε αύξηση του φόρου μετά τις εκλογές. Ο πρωθυπουργός δήλωσε ότι δεν είναι στις προθέσεις του, αλλά πρόσθεσε ότι «κανένας δεν μπορεί να προβλέψει το μέλλον, σε δύο τρία ή τέσσερα χρόνια», διατύπωση που αφήνει ανοικτό αυτό το ενδεχόμενο.
Βάσει των εξαγγελιών του πρωθυπουργού από τη Διεθνή Έκθεση Θεσσαλονίκης, προβλέπεται αντικατάσταση του φόρου κληρονομιάς και γονικής παροχής με ένα ειδικό τέλος 1% επί της αξίας του ακινήτου, το οποίο θα πληρώνεται εφάπαξ με την υπογραφή του συμβολαίου, καθώς και πλήρη φοροαπαλλαγή για όσους αποκτούν πρώτη κατοικία.
Το μέτρο αυτό ευνοεί κυρίως τους τις μεγαλύτερες περιουσίες, αφού το όφελος αυξάνεται όσο αυξάνεται η αξία του ακινήτου, ενώ μηδενικό όφελος προκύπτει για όσους αποκτούν πρώτη κατοικία, ή μεταβιβάζουν με γονική παροχή, ή κληρονομούν ακίνητα η αξία των οποίων φθάνει τα αφορολόγητα όρια.
Με την αντικατάσταση του φόρου κληρονομιάς, το όφελος είναι μηδενικό για τους συγγενείς πρώτου βαθμού που κληρονομούν περιουσία ύψους 95.000 ευρώ και για τους συγγενείς δευτέρου και τρίτου βαθμού που κληρονομούν περιουσία έως 20.000 ευρώ. Για ακίνητα μεγαλύτερης αξίας το όφελος είναι σημαντικό.
Αντίστοιχη είναι η κατάσταση με τη γονική παροχή. Σε αυτήν την περίπτωση τα αφορολόγητα όρια είναι 185.000 ευρώ για τον άγαμο, 233.000 ευρώ για τον έγγαμο, 261.000 ευρώ για τον έγγαμο με ένα παιδί, 289.000 ευρώ για τον έγγαμο με δύο παιδιά και 331.000 ευρώ για τον έγγαμο με τρία παιδιά.

ειναι πολυ πονηρουλης ο Κωστακης...αλλα ποιος το καταλαβαινει ειναι το θεμα...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Αμα, είναι να κάνουμε 3 παιδιά για να πιάσουμε το αφορολόγητο, άσε καλύτερα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αμα, είναι να κάνουμε 3 παιδιά για να πιάσουμε το αφορολόγητο, άσε καλύτερα.....

εγω αυτο που καταλαβα και με ενοχλει ειναι το ολο "κολπακι" του Κωστακη..οπου η εξαγγελια του για αλλη μια φορα ευνοοει τους κατεχοντες..τους προνομιουχους..τους πλουσιους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αμα, είναι να κάνουμε 3 παιδιά για να πιάσουμε το αφορολόγητο, άσε καλύτερα.....

το'χα διαίσθηση γι'αυτό πρήζω τον άντρα για 3 παιδιά:P
1 down, 2 to go:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Παιδια, εγω ακομα δεν εχω αποφασισει τι θα ψηφισω....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Παιδια, εγω ακομα δεν εχω αποφασισει τι θα ψηφισω....:(
Μήπως εκείνοι που αποφάσισαν, είναι "σίγουροι" και "ήσυχοι" με τη συνείδηση και στο μυαλό τους???:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Μήπως εκείνοι που αποφάσισαν, είναι "σίγουροι" και "ήσυχοι" με τη συνείδηση και στο μυαλό τους???:whistle:

Mια καλή εναλλακτική λύση αντίδρασης είναι και η ΕΔΗΚ, το παλιό κεντρώο κόμμα του Γιώργου Μαύρου. Ο Γ.Μαύρος αργότερα προσεχώρησε στο ΠΑΣΟΚ και από τότε το Κέντρο στην Ελλάδα συρικνώθηκε. Σήμερα ηγείται του κόμματος ο καθηγητής του Παντείου Νεοκλής Σαρρής, ο οποίος σκόπιμα κατηγορείται για ακροδεξιός και ο οποίος κατηγορεί με επιχειρήματα το πώς το ΠΑΣΟΚ καπηλεύθηκε τον κεντρώο χώρο. 'Αλλη εναλλακτική λύση είναι οι Οικολόγοι. Δυο ιστοσελίδες σχετικά με τον Νεοκλή Σαρρή:

Απ'τα παλιά

μια συνέντευξή του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Αλλη εναλλακτική λύση είναι οι Οικολόγοι.
: είναι εξάλλου και οι μόνοι, που με την εμφάνισή τους στη χορεία των σύγχρονων κινημάτων, που ανέδειξαν την έννοια της "εναλλακτικότητας", στα πλαίσια και μετά το τέλος του λεγόμενου "Ψυχρού Πολέμου"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Eπειδή η σημερινή Ε είναι χάρμα αναγνώσεως, να ένα άρθρο ακόμα:



Εδώ Ράδιο «Ε»

Ποιους να σταυρώσω;

Με τον ΑΝΔΡΕΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ


ΕΙΝΑΙ ερώτημα αυτό, μωρό μου; Εμένα, επειδή σου 'χω αδυναμία και χατίρι δεν σου χαλάω, με σταυρώνεις απ' το πρωί μέχρι το βράδυ. Κι άλλους να σταυρώσεις θέλεις;

ΝΑ σου ψιθυρίσω δυο φωνηεντάκια, γιατί τα 'χω πάρει στην κράνα: Αφήσανε να καεί η μισή Ελλάδα, μην ψηφίσεις πάλι κανέναν γκάου αχρηστοανεύθυνο και καεί κι η άλλη μισή.

ΟΧΙ μπουζουξούδες, λουλουδούδες, τηλεπαρουσιάστριες, μοντέλα, ξανθιές χαζοβιόλες, ποδοσφαιριστές που δεν ξέρουν πού πάει η μπάλα. Οχι δημοσιογράφους Β' Εθνικής, αποτυχημένους ηθοποιούς κάθε λογής. Οχι καθυστερημένα και βουτυρόπαιδα από τζάκια. Καιγόμαστε, το καταλαβαίνεις; Εσύ θα ψηφίσεις μες στο καλοκαίρι τζάκια;

ΟΧΙ στις ρέπλικες του Γκόρτσου και του Μαυρογιαλούρου, ξου-ξου-ξου (!) στους γιάπηδες πιτσιρικάδες που γυαλίζει το ματάκι τους για εξουσία, φούμο σε όλα τα λαμόγια και τους καμπόσους και τους σούπα-μούπες του παρελθόντος. Κάτω οι γραβατοφόροι δικηγορίσκοι της συμφοράς, με το δήθεν περισπούδαστο σοβαροφανές υφάκι· μακριά από κουράδες, ανέραστους και κρυόκωλους εσύ, αγάπη μου! Μαύρο στους λάιφ στάιλ, στους κωλοπετσωμένους και στους σκατόψυχους που ορέγονται να καβαλήσουν στο σβέρκο μας.

ΨΗΦΙΣΕ έναν καθηγητή, μια καθηγήτρια του Πανεπιστημίου, κάποιο στέλεχος επιχειρήσεων, έναν πρώην ευρωβουλευτή. Οχι αγράμματους, γιατί θα κάνουν τη χώρα σαν τα μούτρα τους αυτοί. Βάλε σταυρό σ' έναν-μία γνωστό-ή από τη γενιά του 114, του Πολυτεχνείου, της μεταπολίτευσης, σε κάποιον πιτσιρικά απ' το κίνημα των καταλήψεων, που 'ναι σχετικοί κι έχουν δοκιμαστεί. Να μην ντρέπεσαι, λουλούδι μου, μ' αυτόν-ή που σε εκπροσωπεί.

ΨΑΞΕ να βρεις κάποιον-α που 'χει γράψει βιβλία. Ιστορία, οικονομία, πολιτική, λογοτεχνία. Κάποιον-α που έχει άποψη και αρθρογραφεί. Εκατοντάδες (και γαμώ τούς) άσχετους-ες έχουνε βάλει για να συμπληρώσουν τα ψηφοδέλτια αυτοί. Μη μασάς με όσους έχουν στα media προβολή. Αλλο είναι να ρίξεις την ξανθιά στο κρεβατάκι κι άλλο, παιδαρά μου, να σου αρπάξει -η ακατοίκητη!- το ψηφάκι. Αν είναι να μας διοικήσει αυτή, πες το μου να ζητήσω πολιτικό άσυλο στην Αλβανία· στη φίλη χώρα τη γειτονική.

ΨΑΞΕ αν έχει δουλέψει και πού, αν έχει καταφέρει κάτι στη ζωή του-της πριν τον-την ψηφίσεις. Ρώτα: «Πόσα ένσημα έχεις;» Είναι ντροπή, μωρό μου, με τη δική σου ψήφο να στέλνουμε ανεπάγγελτους (γαμώ τούς) άσχετους και αχρείαστους στη Βουλή. Αποτελούν για όλους μας ασύμμετρη απειλή. Δεν είναι απλά φελοί· κακιστοκρατία κι όχι δημοκρατία θα 'χουμε αν εκλεγούν αυτοί.

ΨΗΦΙΣΕ έναν ταραξία! Με την καλή και την κακή έννοια του νόμου. Κάποια που δεν βολεύεται, δεν συμβιβάζεται, δεν ελέγχεται. Κάποιους παλιούς που έχουν ιστορία, αγώνες και εμπειρία και κάποιους νέους-ες που δίνουν στο μέλλον ελπίδα και αισιοδοξία. Να 'ναι κουλτουριάρης-κουλτουριάρα, να 'χει επισκεφθεί και δυο μουσεία. Βάλε σταυρό σε κάποιον-α που είναι ικανοί, άξιοι, επαρκείς. Για να μη μας διοικούν αποτυχημένοι, καταφερτζήδες και ανεπαρκείς.

ΜΗΝ πιαστείς κορόιδο, μωρό μου. Ψάξ' την πριν ψηφίσεις. Μάθε ποιος είναι τι. Κόψε φάτσες και βγάλε συμπέρασμα...



https://www.enet.gr/online/online_text/c=113,id=32529616
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelioskal

Νεοφερμένος

Ο stelioskal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
"Φιλελευθερισμός" και "Συμμαχία", είναι αντινομικά μεταξύ τους, όσο ο "ιουδαϊσμός" π.χ. με τον "ελληνισμό", την εποχή πριν την έναρξη της "ρωμαϊκής εποχής"(2ο π.Χ. αιώνα).

α καλό...
ΥΓ. Ο Χίτλερ μπορεί να νικήθηκε αλλά μη χάνετε τις ελπίδες σας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
ΥΓ. Ο Χίτλερ μπορεί να νικήθηκε αλλά μη χάνετε τις ελπίδες σας....
Τι εννοείς; Μήπως ότι "φιλελεύθερες συμμαχίες" του "μεσοπολέμου" οδήγησαν στο...Χίτλερ;:whistle:. Γιατί κάτι τέτοιο γνωρίζω από την Ιστορία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
α καλό...
ΥΓ. Ο Χίτλερ μπορεί να νικήθηκε αλλά μη χάνετε τις ελπίδες σας....

ε? τι ναι τούτο?
αν δεν καταλάβα εγώ καλά και λεει κάτι άλλο από αυτό που βλέπω είμαι άκυρη..
αν όμως το εννοεί παρακαλώ πολύ ΜΑΖΕΨΤΕ ΤΟΝ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
ΥΓ. Ο Χίτλερ μπορεί να νικήθηκε αλλά μη χάνετε τις ελπίδες σας....
Ή μήπως δεν γνωίζεις, ότι ο Χριστιανισμός π.χ. εμφανίστηκε στο ιστορικό προσκήνιο( της ρωμαϊκής εποχής), με το "σύνθημα", μεταξύ άλλων: "Ούτε Ιερουσαλήμ ούτε Αθήνα... Ούτε Ιουδαίοι ούτε Έλληνες";;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelioskal

Νεοφερμένος

Ο stelioskal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
ε? τι ναι τούτο?
αν δεν καταλάβα εγώ καλά και λεει κάτι άλλο από αυτό που βλέπω είμαι άκυρη..
αν όμως το εννοεί παρακαλώ πολύ ΜΑΖΕΨΤΕ ΤΟΝ
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι κάνω χιούμορ.... Δεν μπορώ παρά να ΧΛΕΥΑΣΩ τα περι κακού ιουδαϊσμου και λοιπόν ανοησιών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι κάνω χιούμορ.... Δεν μπορώ παρά να ΧΛΕΥΑΣΩ τα περι κακού ιουδαϊσμου και λοιπόν ανοησιών...


ok τότε δικό μου το λάθος..άφησα βέβαια ένα περιθώριο να μην κατάλαβα καλά γιατί ήταν πολύ χοντρό να έχει ειπωθεί κυριολεκτικά.
ζητώ συγγνώμη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelioskal

Νεοφερμένος

Ο stelioskal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
ok τότε δικό μου το λάθος..άφησα βέβαια ένα περιθώριο να μην κατάλαβα καλά γιατί ήταν πολύ χοντρό να έχει ειπωθεί κυριολεκτικά.
ζητώ συγγνώμη :)
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Δεν μπορώ παρά να ΧΛΕΥΑΣΩ τα περι κακού ιουδαϊσμου και λοιπόν ανοησιών...
Και λοιπό??? Ποιος "μίλησε" για "κακό ιουδαϊσμό" και "χλευάζεις", φίλε;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top