Προσεχείς συναυλίες!

Sal Paradise

Δραστήριο μέλος

Ο Sal Paradise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Τι να πουμε και μεις που πρεπει να βαλουμε και εισητιριο να φτασουμε μεχρι Αθηνα και να επιστρεψουμε...

Νατος ο βικινγκ κρονος!αντεχει και μες την οικονομικη κριση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Τι να πουμε και μεις που πρεπει να βαλουμε και εισητιριο να φτασουμε μεχρι Αθηνα και να επιστρεψουμε...

Νομιζω πανε και Σαλονικη. Αλλα οπως και να εχει. Πραγματι εσεις ειστε σε χειροτερη μοιρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Νομιζω πανε και Σαλονικη. Αλλα οπως και να εχει. Πραγματι εσεις ειστε σε χειροτερη μοιρα!
Καλα για θεσαλλονικη ξεχνα το...

Νατος ο βικινγκ κρονος!αντεχει και μες την οικονομικη κριση :P

Οι Βικινγκς στοιριζομαστε στο τσεκουρι και το κορμι μας, δεν εχουμε αναγκη απο λεφτα για να φτασουμε καπου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Πήρε το μάτι μου σήμερα την αφίσα.. Parov Stelar, 23 του μήνος Θεσσαλονίκη και 24 στην Αθήνα!
Πληροφορίες, για Θεσσαλονίκη από ότι είδα...



οσοι προλαβαν προλαβαν. sold out η συναυλια στην αθηνα. οποιος θελει να ξεφορτωθει ειστηριο εγω ειμαι δω. μια ωρα πριν παω να αγορασω εξαντληθηκαν. τυχερη οπως παντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
οσοι προλαβαν προλαβαν. sold out η συναυλια στην αθηνα. οποιος θελει να ξεφορτωθει ειστηριο εγω ειμαι δω. μια ωρα πριν παω να αγορασω εξαντληθηκαν. τυχερη οπως παντα.

Εγώ πάντως έκατσα και το σκέφτηκα, και αποφάσισα να μην πάω, μόνο και μόνο για την τιμή του εισητηρίου, γιατί αν κατάλαβα καλά, εδώ στην Θεσσαλονίκη τουλάχιστον, τα πρώτα 2.000 εισητήρια ήταν 20 ευρώ, μετά ανέβηκαν 25, και μετά 27-28 (νομίζω αυτό το διάβασα από εσένα) οπότε λέω, άστο νταξ, μας τον σφυρίζουν κανονικότητα... αν ήταν για άλλη συναυλία, φαντάζομαι πως θα τα έδινα πολύ ανέτα...τώρα για τους parov οκ, δεν τρελαίνομαι και πάρα πολύ, απλά θα γούσταρα να πάω, όμως δεν νομίζω πως αξίζει... ελπίζω να βρεθεί κάποιος και να σου δώσει το εισητήριο του :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βασιλική22

Νεοφερμένος

Η βασιλική22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
parov stelar αυτο το σαββατο πατρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
25 για τον Στελλαρα δεν δινω. Ειναι καπως αργος για τα γουστα μου, αν και ωραιος. Κανας Grammatik θα ερθει Ελλαδα? Κανας Paul Kalkbrenner?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

anna123

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Θα πάει κανένας Rockwave??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Τι εχει;;; Γιατι νομιζω δν ειχε βγει φουλ προγραμμα ακομα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
ποτε ειναι η λανα;


οχι οτι θα παω,αλλα κουβεντα να γινεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ΛΟΛ

Δεν θα έρθει τελικά η Λάνα στην Ελλάδα!
Διακοπή της περιοδείας της Λάνα(ς) λόγω προσωπικών προβλήματων!!!! :P

Το ελληνικό ίντερνετ γεμίζει με δηλώσεις απο απογοητευμένους φανς:
-"Εγώ την περίμενα πως και πως... μπουχουχου" (Τολης, 12)
-"Σβρ τρ?? Σβρ?? χ_χ ρε φιλε" (Λια, 23)


Με τους Iced Earth θα πρέπει να συμβιβαστούν οι φιλοι της διάσημης τραγουδίστριας... :(:(
Ας ξεκινήσουμε από τώρα.



Παρ΄όλα αυτά, δεν ξενερώνουμε ποτέ.
-"Εγο τους παο τους αησντ ερθ. Ηχαν και δεισκο με ελλεινεικη σημεα" (Ζαχος, 39)




Να ευχηθώ και εγω προσωπικά περαστικά στους Λανα φανς :(
Δεν πειράζει παιδιά... Και οι άησντ ερθ καλοί είναι. Και βάφονται και καλύτερα απο την Λάνα :(



Κλείνοντας, θα σας παρακαλέσω όλους να μην στεναχωρεθείτε, και να μην το βάλετε κάτω.
Η ζωή είναι μικρή για να είναι θλιβερή.



Αντε καλημερεζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Η σωστή προφορά είναι Άης Ντέρθ ρεμπεσκέ. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
08/07/13
Κι εδώ έχει όλους όσους θα εμφανιστούν
Μα γαμώτο!
Ιούλη ρε; Μα Ιούλη;:mad:

Να ευχηθώ και εγω προσωπικά περαστικά στους Λανα φανς :(
Δεν πειράζει παιδιά... Και οι άησντ ερθ καλοί είναι. Και βάφονται και καλύτερα απο την Λάνα :(
Αγαπητέ Ρεμπεσκέ,
με όλο το θάρρος που έχω..
Βρε άι χάσου που παίζεις με τον πόνο μας Σαββατιάτικο.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Η σωστή προφορά είναι Άης Ντέρθ ρεμπεσκέ. :mad:

Ρε αυτό ακριβώς πήγα να γράψω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αν έρθουν και Θεσσαλονικη όπως έχω ακούσει, θα πάω σίγουρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Η Λάνα έχω ακούσει ότι στις συναυλίες τις είναι χάλια.
Και στο youtube οι διασκευές των τραγουδιών της είναι μακράν καλύτερες απ'τις κανονικές εκτελέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top