• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Φακοί επαφής, γυαλιά ή διαθλαστική επέμβαση;

Γυαλιά ή φακοί επαφής;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 185)
  • Γυαλιά

    Ψήφοι: 59 31.9%
  • Φακοί επαφής

    Ψήφοι: 30 16.2%
  • Φοράω και τα 2

    Ψήφοι: 63 34.1%
  • Κανένα απο τα δύο

    Ψήφοι: 37 20.0%
  • Διαθλαστικές Επεμβάσεις

    Ψήφοι: 2 1.1%

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ρε βάζω μολύβι, βγάζω τα φρύδια μου περπατάω σε αέρα κλπ και κλαίω σαν τη μαύρη χήρα :P είναι δυνατόν να μπορέσω ποτέ να βάλω φακούς και να τους έχω εκεί όλη μέρα? :confused:
Κοίτα δεν είναι ανάγκη να φοράς τους φακούς όλη μέρα. Πχ εγώ τους φοράω όταν βγαίνω, σπίτι φοράω γυαλιά. Και μπορείς να βάλεις μολύβι όταν φοράς φακούς μη φοβού δεν παθαίνεις τίποτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Κοίτα δεν είναι ανάγκη να φοράς τους φακούς όλη μέρα. Πχ εγώ τους φοράω όταν βγαίνω, σπίτι φοράω γυαλιά. Και μπορείς να βάλεις μολύβι όταν φοράς φακούς μη φοβού δεν παθαίνεις τίποτα :P

ναι αλλα αν εχω σχολη 10-6 ξερω γω στην ουσια ολη μερα πρεπει να τους φοραω :/: δεν καταλαβες κλαιω βαζοντας μολυβι και χωρις φακους φαντασου με το φακο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ναι αλλα αν εχω σχολη 10-6 ξερω γω στην ουσια ολη μερα πρεπει να τους φοραω :/: δεν καταλαβες κλαιω βαζοντας μολυβι και χωρις φακους φαντασου με το φακο :P
Ααααα τόση ευαισθησία :P Καλά τότε άσε τα γυαλάκια καλά είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ααααα τόση ευαισθησία :P Καλά τότε άσε τα γυαλάκια καλά είναι :P

χαχα αυτό λεω και εγώ :P αν το 0,5 που έχω στο ένα μάτι ανέβει κι άλλο θα το σκεφτώ τώρα απλά τους έχω ξεγράψει τους φακούς :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
χαχα αυτό λεω και εγώ :P αν το 0,5 που έχω στο ένα μάτι ανέβει κι άλλο θα το σκεφτώ τώρα απλά τους έχω ξεγράψει τους φακούς :/:

Μα δοκίμασε βρε να δεις.:P
Πάρε ημερήσιους.;)
Επίσης με σταγόνες,με κανά υγρό που προσφέρει ενυδάτωση μπορεί να το σώζεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μα δοκίμασε βρε να δεις.:P
Πάρε ημερήσιους.;)
Επίσης με σταγόνες,με κανά υγρό που προσφέρει ενυδάτωση μπορεί να το σώζεις..

Να δοκιμάσω να καλύψω μισό βαθμό μυωπία? :P Τσαμπα κόπος και λεφτά! Αν κάποια στιγμή χτύπα ξύλο ανέβει η μυωπία μου και δεν βλέπω να περπατήσω στο δρόμο ξέρω γω θα ασχοληθώ. Τώρα απλά ανατριχιάζω στην ιδέα ότι θα βάλω αυτό το πράμα μέσα στο μάτι μου :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top