Παγκόσμιο Κύπελλο Ποδοσφαίρου: Mundial 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

totentanz

Νεοφερμένος

Ο totentanz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
"el pocho" lavezzi για ομορφιά ;)
αργεντινή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μην μου θυμιζεις την οφθαλμίατρο σοφία!!!
Βγάζει πολυ συναίσθημα ο τύπος... Γι αυτό τον αγαπώ
Ναι είναι καλός ποδοσφαιριστής συμφωνώ, αλλά από φάτσα είναι και μη χειρότερα που λέμε. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πολύ καλά πάει η Κόστα Ρίκα. Αλλά επειδή οι Ολλανδοί θα πιέσουν πολύ δεν ξέρω κατά πόσο θα αντέξει η άμυνα της, αν και ο τερματοφύλακας της είναι εξαιρετικός. Πρέπει να βάλουν γκολ τουλάχιστον είναι επικίνδυνο αυτό το 0-0.

Υγ. Ας πει κάποιος στον ρόμπεν να σταματήσει να βουτάει, δεν είναι στην παραλία. Έλεος αηδία κατάντησε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παμε ρε Ολλανδια!!! Φερε με ακομα πιο κοντα στα 108 ευρω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Που να τα χάσεις ρε!!! :P

Πωωω αντεχουν παντως... Ας μην τα χασω απο την Κοστα Ρικα:( Εδω η Ελλαδα κοντεψε να τους αποκλεισει:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 845212

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πωωωω δεν γινονται αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πωωω αντεχουν παντως... Ας μην τα χασω απο την Κοστα Ρικα:( Εδω η Ελλαδα κοντεψε να τους αποκλεισει:worry:
Αλλά όπως βλέπεις παίζουν πολύ καλά την άμυνα τους. Για τον τερματοφύλακα δεν έχω λόγια. Αν και δεν ξέρω σε περίπτωση να πάει το ματς στην παράταση κατά πόσο θα αντέξει η Κόστα Ρίκα την πίεση της Ολλανδίας. Αν αποκλείσει την Ολλανδία εγώ θα γίνω φαν της, τέλος. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Χαχαχαχ αυτός είναι τερματοφύλακας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Απογοητεύτηκα.. Το μούφα πέναλτι τους ήρθε καλά με το Μεξικό, τώρα τα κατάφεραν. Άντε να δούμε με την Αργεντινή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

totentanz

Νεοφερμένος

Ο totentanz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
πέρασε η ολλανδία και τώρα θα δούμε σούπερ ημιτελικούς. δίνω προβάδισμα σε γερμανία και ολλανδία (αν και θέλω βραζιλία-αργεντινή με τον μέσσι να το σηκώνει εκεί μέσα και 200 εκατομμύρια έθνος να αυτοκτονούν).
μπράβο στην κόστα ρίκα. η μεγάλη συμπάθεια του τουρνουά, κι ας ήταν χειρότερη απ'την ελλάδα του 2004 (τις συγκρίνω γιατί έπαιζαν τακτικά το ίδιο πράγμα).
επίσης δε θέλω να φανταστώ τι θα άκουγε ο φαν χάαλ αν ο τερματοφύλακας που έβαλε στο 120' δεν έπιανε πέναλτυ. τουλάχιστον στην ελλάδα θα τον κρεμούσαμε στο σύνταγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
αυτο το μουντιαλ ειναι πραγματικη οαση...
μετριο το παιχνιδι της αργεντινης-βελγιου, αλλα το ολλανδια-κοστα ρικα μας αποσημιωσε....το αξιζε η ολλανδια και συγχαρητηρια στον τεραστιο τερματοφυλακα ναβας

2 μεγαλοι ημιτελικοι τωρα...
βραζιλια-γερμανια
αργεντινη-ολλανδια
προβλεπω για τελικο γερμανια-ολλανδια και κατακτηση του τιτλου απο τους ορανιε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
εχω μεγαλη περιεργια να δω αν στον αγωνα με την Αργεντινη θα παιξει ο Cillessen ή ο Krul.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

totentanz

Νεοφερμένος

Ο totentanz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
εχω μεγαλη περιεργια να δω αν στον αγωνα με την Αργεντινη θα παιξει ο Cillessen ή ο Krul.

λογικά κανονικά ο σίλεσσεν. απλά ήταν λίγο σκληρό αυτό που του έκανε ο φαν χάαλ.
εγώ άλλο θέλω να δω. πως θα είναι ο σίλεσσεν ψυχολογικά αν και εφόσον παίξει βασικός. ξέρεις, τίθεται θέμα εμπιστοσύνης απ'τον ίδιο του τον προπονητή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mary_lou thess

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mary_lou thess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 263 μηνύματα.
λογικά κανονικά ο σίλεσσεν. απλά ήταν λίγο σκληρό αυτό που του έκανε ο φαν χάαλ.
εγώ άλλο θέλω να δω. πως θα είναι ο σίλεσσεν ψυχολογικά αν και εφόσον παίξει βασικός. ξέρεις, τίθεται θέμα εμπιστοσύνης απ'τον ίδιο του τον προπονητή.

συμφωνω. θα ειναι δυσκολο για τον σιλεσσεν, θα εχει μεγαλη ευθυνη.
Εγω δεν αποκλειω το ενδεχομενο ο φαν χααλ να βαλει βασικο τον Κρουλ. Εινα ημιτελικος και δεν εχει περιθωρια λαθους η Ολλανδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

totentanz

Νεοφερμένος

Ο totentanz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
συμφωνω. θα ειναι δυσκολο για τον σιλεσσεν, θα εχει μεγαλη ευθυνη.
Εγω δεν αποκλειω το ενδεχομενο ο φαν χααλ να βαλει βασικο τον Κρουλ. Εινα ημιτελικος και δεν εχει περιθωρια λαθους η Ολλανδια.

ούτε εγώ το αποκλείω, απλά πιστεύω ότι τον έβαλε μόνο και μόνο επειδή πιστεύει πως είναι καλύτερος για τα πέναλτι. για κανονικό τέρμα νομίζω υπολογίζει τον σίλεσσεν. γιατί ξέρεις, άλλο πέναλτυ άλλο αγώνας. βέβαια θα το δούμε σε δυο μέρες ;)
55-45 η ολλανδία για μένα, αν και ελπίζω σε αργεντινή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
To κλάψε κι ο Neymar το Mundial ρε γαμώτο... Δύσκολα θα περάσει τη Γερμανία. Προσωπικά, ελπίζω σε τελικό Βραζιλία-Ολλανδία και ελπίζω να το πάρει η Βραζιλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ελπιζω τελικο Γερμανια-Ολλανδια με νικητρια την χωρα μου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Hummels και Özil :inlove:

Επίσης Van Persie και Robben και Dani Alves και Oscar και Marcelo :inlove:

Περισσότερο διοργάνωση για καλλιστεία θα το έλεγα, παρά Μουντιάλ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ωραίος ο ρόμπεν; Ντάξυ αυτοκτόνησαν οι κούκλοι και έμεινε ο ρόμπεν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top