Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Λυσανδρος

Νεοφερμένος

Ο Λυσανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
σημερα στη σταδιου....
χαμογελαστοι μπομπιρες με σεξυ δασκαλες καθοδον για....-δεν ξερω...μαλλον καποια θεατρικη παρασταση ισως...

το χαμογελο τους και η ευδιαθεσια τους ομορφηνε τη μερα μου και γενικα μου εφτιαξε το κεφι μου
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
η συζήτηση ανάμεσα στην ΚουΕ και την dooo
"μήπως ξεχάσαμε και έναν Μπομπ στο σπίτι σας;" :D


και η φωτο της Πίκυς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niknak

Νεοφερμένος

Η niknak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Πριν λίγες ώρες. που πήγα στον οαεδ και μπήκα στο ταμείο ανεργίας επιτέλους...:D:D:D:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Πριν λίγες ώρες. που πήγα στον οαεδ και μπήκα στο ταμείο ανεργίας επιτέλους...:D:D:D:D:clapup:


Καναδά μένεις; :confused:
Γιατί αν είσαι Ελλάδα με το επίδομα ανέργων που δίνεται, μάλλον αυτό θα ήταν λόγος για να κυλάνε δάκρυα στα μάτια σου..όχι χαράς. :hmm:

After Christmas, δουλειά. Μην επαναπαύεσαι. Οι ευκαιρίες χάνονται στον εφησυχασμό σου. (ξενερωτικός;)


Στο θεματάκι:



Έλιωσα.
Μετά το 1 και 20΄΄ είναι εξωφρενικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Με το δωράκι που κάναμε στην καθηγητή μας, ένα φλασάκι και ένα σημειωματάριο και χειροκροτούσαμε όλοι μαζί (μιας και ήταν η τελευταία μέρα που κάναμε θεωρία. .).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
sms: "Για αυτές τις γιορτινές μέρες σας ευχόμαστε Χαρά, Ευτυχία, Ελπίδα, Μαρία κι άλλες πολλές φουτανίτσες"... 6955***** Άρτεμις. :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μια συζήτηση στο μσν

La casalinga buena è δούλα e κυρά
Χαχαχαχαχαχα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
ένα εμότικον του μσν, όποτε το βλέπω σκάω στα γέλια :D:D

πς. Φοιμπς, μία μετάφραση πληηηηζζζ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
:oops:...η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά!!
Σορυ για το οφφ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μπράβο Μάρα!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Μια πρωτότυπη ανταπόδοση σε ευχή που έκανα σε έναν φίλο που γιόρταζε από το τηλέφωνο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Το Εδάδι, χιχιχ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ατάκα φίλου στο FB (συζήτηση για τους αναρχικούς)

"Και πρέπει να καεί η Αθήνα επειδή ένας μπάτσος έκανε μλκία; Ας κάψουνε τον μπάτσο..."



...το είπε στα μη σοβαρά, θέλω να ελπίζω :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Η λάμψη στο πρόσωπο του όταν είδε το βιντεάκι!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Όταν τον έβλεπα την ωρα που κοιμόταν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ατάκα φίλης της γιαγιάς μου:
''Μακριά από τους ξανθούς κοπέλα μου...αστα, μην τους βλέπεις τώρα που είναι κουκλιά ζωγραφιστά-και εγώ ξανθό παντρέυτηκα, στα 20 του ήταν θεός, ξανθός και σγουρομάλλης και στα 40 του καράφλιασε και ασπρίσαν τα μούσια του!!''

:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ένα γλυκό μηνυματακι του πριν απο λίγο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Η συνταγή της Καγίρας και το γεγονός ότι ταίζουμε τους ...εχμ, γκόμενους διάφορα τέτοια περίεργα και πώς τα τρώνε και δε λένε και τίποτα οι καημένοι!

Έχω πάθει νευρικό γέλιο
:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αυτό το βίντεο. Ιδού τα χάλια μας, να κλάψω ή να γελάσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Η συνταγή της Καγίρας και το γεγονός ότι ταίζουμε τους ...εχμ, γκόμενους διάφορα τέτοια περίεργα και πώς τα τρώνε και δε λένε και τίποτα οι καημένοι!

Έχω πάθει νευρικό γέλιο
:D:D
Αυτό θα του άρεσε, αφού το δοκίμασε κι η σκύλα μου και ξετρελάθηκε :P
(τι να σε κάνω, δεν είχα γκόμενο πρόχειρο, νομίζω θα του άρεσε κι εκείνου πάντως :P).

ΥΓ: Προφανώς γέλασα με το σχόλιο της Καλυψώς :D

Εντιτ: Μόλις ψόφησα στα γέλια με το παρακάτω που έγραψε κάποιος σε ένα φόρουμ σε ένα θέμα με τίτλο "Τραυματικές Ερωτικές Εμπειρίες". :lol:
Αχχ τι μου θυμισατε!
Ρομαντικη βραδια και ερωτας μπροστα στο τζακι. Σκαει ενα αποκαιδι πεταγεται εξω και τσουπ πεφτει στον ποπο μου. Απο το καψιμο τιναζομαι αγαρμπα και αποτομα μπροστα και την πεθανα λιγακι την συντροφισα
(το ιεραποστολικο εχει καταστρεψει κοσμο τελικα
)
Παντα κραταμε αποστασεις απο το τζακι και παντα με προστατευτικη συτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top