Με σκέφτεται καθόλου;

evani

Νεοφερμένος

Η evani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Γεια σας το καλοκαιρι γνωρισα ενα παιδι τον Κ.και καναμε πολυ παρεα και με αυτον οι δυο μας αλλα και γω με την αδερφη μου και την παρεα του Κ.Ηταν το καλυτερο καλοκαιρι της ζωης μου.Με αυτον οπως καταλαβαινετε τα ειχαμε καπως φτιαξει για οσο καιρο ηταν και αυτος εκει γιατι μετα εφυγε για δουλεια και γω παραμεινα ακομη και συνεχιζαμε να κανουμε παρεα με την αδερφη μου με την υπολοιπη παρεα του Κ.Ωστοσο με τον Κ. μιλαγαμε με επαιρνε τηλ καθε μερα μου ελεγε οτι του ελειπα και ποσο ηθελε να ειμαστε μαζι παλι και φαινοταν οτι τα εννοουσε αυτα.Τον ειχαν δει μαλιστα μια μερα οι γονεις μου και τον συμπαθησαν οπως και αυτος εκεινους αφου μου ειπε οτι ειναι κουλ:P.Η παρεα του εν τω μεταξυ μου μιλαγε γι αυτον με ρωταγε αν μιλαμε και αν μου αρεσει και τον σκεφτομαι και οτι ταιριαζουμε πολυ και ειναι σαν να γνωριζοματαν χρονια μου ειπε μια φιλη του.Μετα που επεστρεψα και γω απο τις διακοπες και λιγο καιρο μετα χαθηκαμε καπως.Για να μην σας κουραζω τον ξαναειδα τα χριστουγεννα και μου ειπε οτι ομορφυνα.Τωρα εχουμε μιλησει πολυ λιγες φορες αλλα τον σκεφτομαι.μια μερα μου μιλησε ενας φιλος του που καναμε παρεα το καλοκαιρι και δν μου ειχε ξσναμιλησει στο φεισμπουκ καμια αλλη φορα και υποψιαζομαι πως τον εβαλε ο Κ. ή μου μιλησε ο ιδιος γιατι μου μιλαγε με τον ιδιο τροπο.επισης με πηρε τηλεφωνο μια πολυ καλη του φιλη που ακι με αυτην καναμε παρεα και μου ειπε οτι το πασχα κατεβηκε κατω ο Κ. για μονο τρεις μερες και τωρα εφυγε χωρις εγω νατην ρωτησω τιποτα για αυτον και με ρωταγε επιμονα ποτε θα παω εγω.Θα ηθελα να σας ρωτησω λοιπν τι να κανω για να καταλαβω αν και αυτος με σκεφτεται και πως να ψαρεψω ους φιλους του με τροπο....ευχαριστω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Γιατί δεν τον παίρνεις τηλέφωνο να δεις τι κάνει; Είμαι σίγουρη πως από την συζήτηση και από τον τρόπο που θα σου μιλήσει θα καταλάβεις πολλά.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
To πιο απλό και συνάμα πιο δύσκολο είναι να τον πάρεις ένα τηλέφωνο, όπως λέει και η kajira.
Ψάρεμα σε δικούς του φίλους με τρόπο δε γίνεται. Ό,τι πεις μεταφέρεται αυτόματα σε εκείνον.
Πληκτρολόγησε το νούμερο πάρε βαθιά ανάσα, ύφος "Τι γίνεσαι βρε ψυχή χαθήκαμε" κι άσε την καρδιά σου να χορεύει πεντοζάλη στους χτύπους της. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
To πιο απλό ... "Τι γίνεσαι βρε ψυχή χαθήκαμε"... :P

... και στη συνέχεια, χωρίς κόμπιασμα και εντελώς φυσικά, πεσ' του: " Ξέρεις, Κ..., περνάς συχνά από τη σκέψη μου...Eσύ; Με σκέφτεσαι λιγουλάκι;". Στο τελευταίο, αν νομίζεις πως διαθέτεις έστω λίγο το γατουλίστικο, ρίξτου το!" Πάντως, ή τόλμα το ή άσ' το και μην το ψάχνεις με ...πλάγιους τρόπους. Ξέρεις, νομίζω πως στην ηλικία σας, η ευθύτητα και το θάρρος, να αντιμετωπίζεις ακόμη και τη ζεστή χυλόπιττα, είναι προσόν που γοητεύει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evani

Νεοφερμένος

Η evani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
του ειχα στειλει στην ανασταση χριστος ανεστη και μου απαντησε αλλα οταν τον ρωτησα αν ειναι εκει που παμε διακοπες δν μου απαντησε αν και μετα το εμαθα απο την φιλη μας που με πηρε αυτη τηλ και μου το ειπε για αυτο και δεν ξερω αν πρεπει να τον παρω τηλ........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ξέρεις, νομίζω πως στην ηλικία σας, η ευθύτητα και το θάρρος, να αντιμετωπίζεις ακόμη και τη ζεστή χυλόπιττα, είναι προσόν που γοητεύει!

Μακαρι ναχε ηλικια αυτο!!! Και νομιζω παντα γοητευει....:D:redface:

του ειχα στειλει στην ανασταση χριστος ανεστη και μου απαντησε αλλα οταν τον ρωτησα αν ειναι εκει που παμε διακοπες δν μου απαντησε αν και μετα το εμαθα απο την φιλη μας που με πηρε αυτη τηλ και μου το ειπε για αυτο και δεν ξερω αν πρεπει να τον παρω τηλ........

Το οτι δεν απαντησε μου κανει καπως.. αλλα μην αποθαρρυνεσαι. Εισαι σιγουρη πως του πηγε το μηνυμα?
Θα ελεγα να αφησεις κατα μερους τα μηνυματα, οπως ειπαν και οι αλλοι, και να παρεις εσυ, χαλαρα κι ωραια να δεις πως θα ειναι απο το τηλ κι επειτα βλεπουμε, ε? Αν παλι κομπιαζεις τοσο πολυ, ισως να ξαναεστελνες αλλο ενα μηνυματακι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μπα... εγώ δε θα έπαιρνα τηλέφωνο... αν με σκέφτεται ας με πάρει αυτός
Δύσκολοι καιροί και τα τηλέφωνα κοστίζουν :P

Και για να σοβαρευτώ... τι σημασία έχει αν σε σκέφτεται αλλά δεν κάνει κάτι; Θέλεις κάποιον που θα κάνει κάποια κίνηση επειδή εσύ του "θύμησες" ότι υπάρχεις με τον άλφα ή το βήτα τρόπο;
Θέλεις κάποιον που θα θέλει "σπρώξιμο" για να ενδιαφερθεί;

Σου προτείνω να πας παρακάτω... είσαι 17 χρονών... γιατί να μην βρεις κάποιον που θα ανοίγει αυτός θέματα σε φόρουμ αν τον σκέφτεσαι; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μπα... εγώ δε θα έπαιρνα τηλέφωνο... αν με σκέφτεται ας με πάρει αυτός
Δύσκολοι καιροί και τα τηλέφωνα κοστίζουν :P

Και για να σοβαρευτώ... τι σημασία έχει αν σε σκέφτεται αλλά δεν κάνει κάτι; Θέλεις κάποιον που θα κάνει κάποια κίνηση επειδή εσύ του "θύμησες" ότι υπάρχεις με τον άλφα ή το βήτα τρόπο;
Θέλεις κάποιον που θα θέλει "σπρώξιμο" για να ενδιαφερθεί;

Σου προτείνω να πας παρακάτω... είσαι 17 χρονών... γιατί να μην βρεις κάποιον που θα ανοίγει αυτός θέματα σε φόρουμ αν τον σκέφτεσαι; ;)


Επ Κε:)
Μωρε αδικο δν εχεις, καθε αλλο, αλλα εδω μας λεει το ευανι οτι εκεινος ρωταει γυρω γυρω. Ισως να ντρεπεται να κανει καποια κινηση. Ε και καμια φορα τα αγορακια δεν παιρνουν μπρος αν δε τα ''σκουντηξεις'' λιγακι.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Τηλεφώνησε του, ίσως να σου βγει σε καλό που λέει και το άσμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Επ Κε:)
Μωρε αδικο δν εχεις, καθε αλλο, αλλα εδω μας λεει το ευανι οτι εκεινος ρωταει γυρω γυρω. Ισως να ντρεπεται να κανει καποια κινηση. Ε και καμια φορα τα αγορακια δεν παιρνουν μπρος αν δε τα ''σκουντηξεις'' λιγακι.:hmm:

μ... ναι...
και τελικά κάποιος τους σκουντάει... και κάτι κάνει.. και κάτι γίνεται...
Και μετά τον σκουντάς για να σε φιλήσει, τον σκουντάς για να σου πει ένα γλυκό λόγο, τον σκουντάς για να θυμηθεί τα γενέθλια την επέτειο κλπ κλπ :P
και μετά γίνεσαι χωρίς να το καταλάβεις η "μαμά" του που πρέπει να τον σκουντάς συνέχεια γιατί έτσι έχει μάθει... κάποιος να τον "σπρώχνει"
Και μετά εσύ χαλιέσαι γιατί σκέφτεσαι ότι όλο εσύ πρέπει να λες και να κάνεις και να δείχνεις...
και στο τέλος τον χωρίζεις γιατί ο "βλάκας δεν μπορεί να εκφραστεί".....

Προσωπικά έπαψα να ασχολούμαι με "Σκουντούφληδες" και βρήκα την ηρεμία μου
Κι αυτό προτείνω σε όλο τον κόσμο... άντρες γυναίκες...
οχι εκπτώσεις... πονάνε στο τέλος. Αυτός/αυτή που σε θέλει, θα το δείξει, θα το κυνηγήσει, θα το παλέψει... οι άλλοι... ας πρόσεχαν.
Να κάτσει να τρώει το χρόνο της την ώρα της τη σκέψη της τον έρωτα της για έναν "ισως" ... γιατί; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
μ... ναι...
και τελικά κάποιος τους σκουντάει... και κάτι κάνει.. και κάτι γίνεται...
Και μετά τον σκουντάς για να σε φιλήσει, τον σκουντάς για να σου πει ένα γλυκό λόγο, τον σκουντάς για να θυμηθεί τα γενέθλια την επέτειο κλπ κλπ :P
και μετά γίνεσαι χωρίς να το καταλάβεις η "μαμά" του που πρέπει να τον σκουντάς συνέχεια γιατί έτσι έχει μάθει... κάποιος να τον "σπρώχνει"
Και μετά εσύ χαλιέσαι γιατί σκέφτεσαι ότι όλο εσύ πρέπει να λες και να κάνεις και να δείχνεις...
και στο τέλος τον χωρίζεις γιατί ο "βλάκας δεν μπορεί να εκφραστεί".....

Προσωπικά έπαψα να ασχολούμαι με "Σκουντούφληδες" και βρήκα την ηρεμία μου
Κι αυτό προτείνω σε όλο τον κόσμο... άντρες γυναίκες...
οχι εκπτώσεις... πονάνε στο τέλος. Αυτός/αυτή που σε θέλει, θα το δείξει, θα το κυνηγήσει, θα το παλέψει... οι άλλοι... ας πρόσεχαν.
Να κάτσει να τρώει το χρόνο της την ώρα της τη σκέψη της τον έρωτα της για έναν "ισως" ... γιατί; :P

Ακολουθωντας τον συλλογισμο σου και φτανοντας στο συμπερασμα αυτο βλεπω πως εχεις δικιο αλλα βρισκω ενα ''ομως''?

Συμφωνω
''Καλα κανω γω που δε χρησιμοποιω το κιν μου παρα μονο οταν θελω να παραγγειλω σουβλακια!:P''
(Αστειακι)

Αντρας σημειωσατε 2 βηματα
Γυναικα σημειωσατε 1.
Κι αμα θετε.:P

Εχει παρατηθει εντος ομαδας ανδρων πως οταν κανουν πολλες κινησεις, θεωρουνται και τσιμπουρια. Ε ναι εχει παρατηρηθει και εχουν δυνασχετησει η αληθεια ειναι. Γιαυτο λεω κινησεις απο τον ανδρα και μολις δει πρασινο φως χωνεται πιο πολυ. Επειτα δυο αυτος, ενα εκεινη. Ετσι ειναι η παραδοση, πως να το κανουμε? Οχι τπτ αλλο, μετα μας λετε πως εχουμε καβαλησει και καλαμια:P

-Και τι θα κανει τωρα το κοριτσακι? Θα αφησει την ιστορια ετσι? Αμα της εχει κολλησει?
Οκευ, ασε... κανω τον συλλογισμο τωρα...καταληγω.. κακο πραμα τα κολληματα!!;):P

Διαφωνω
Πολλες ιστοριες γνωριζω που η γυναικα εκανε την πρωτη κινηση. Δεν πιστευω πως ολοι οι ανδρες λειτουργουν με τον ιδιο τροπο. Μπορει δηλαδη, το ευανι πουχου να δωσει πασα αλλα εκεινος να συνεχισει μπαλα, μεχρι να βαλει γκολ:P.
Δηλαδη υπαρχουν μερικοι που δυσκολευονται να εκδηλωθουν αν δε παρουν ενα βασικο/που να δειχνει σινιαλο. Θα μπορουσε ο φιλος μας να θεωρησει το μνμ του ''ευανιου'' σαν απλο τυπικο Χρονια πολλα ας πουμε. Καμια φορα δινοντας το πρωτο μηνυμα, δινουμε και τη σκυταλη.
Απο κει κι επειτα στην κριση της ειναι αναλογως τη συμπεριφορα του, να κινηθει. Αν δε δει φως να την κανει αλλιως μπορει να παρει αυτος μπρος και να προχωρησει. Γνωριζω ''αντρες, αντρες!'' που περιμενουν την καταλληλη στιγμη να χωθουν. Μολις τους δοθει το συνθημα, παιρνουν και τον αερα.

Καταληγω
Ειναι θεμα ανθρωπων και δεν υπαρχουν συνταγες. Ειναι στον ανθρωπο και στη χημεια αν ''δεσει''. Τα μηνυματα λιγη σημασια εχουν αν γουσταρονται. Το ποιος θα κανει την αρχη, λιγη σημασια εχει, αρκει να γινει. Το επειτα φτιαχνεται και φαινεται.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Οταν εχει γινει η γνωριμια, η ανταλλαγη τηλεφωνων και εχει υπαρξει εστω και μια υποτυπωδης επικοινωνια, τοτε οταν θελεις κατι το διεκδικεις...Ολα τα υπολοιπα ειναι μεσοβεζικα και με τα οποια δεν αξιζει να ασχολεισαι.

Η κοπελα δεν του εστειλε 2ο μηνυμα στις γιορτες, το οποιο δεν απαντηθηκε?! Τι να κανει δηλαδη?! Να στειλει κι αλλο?! Εαν το παιδι τη σκεφτοταν θα φροντιζε να μην εχει "χαθει"...
Και το κυριοτερο, μην ερμηνευετε καταστασεις, βασει του τι θα ευχοσασταν να ισχυε. (αφορμη ηταν τα σχολια περι τηλεφωνηματων φιλων του αγοριου στην κοπελα)

Ειναι τοσο απλα...μη δυσκολευετε τη ζωη σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ναι αλλα... αφου της αρεσει το αγορακι... κι αφου προυπηρχε ειδυλλιο..
Σιγα κι αμα δε κατσει, σιγα μη σκασει κιολας. Εκεινη θα χει κανει τη δοκιμη της.

(γιαυτο την ρωτησα μηπως το μηνυμα δεν του παραδοθηκε. Τυχαινει δηλαδη κι αυτο..)

Ευανι, ο,τι σου βγει κανε, νασαι ο εαυτος σου πανω απολα. Αλλωστε ρισκαρουμε δε ρισκαρουμε, την πικρα ειτε ετσι ειτε αλλιως, δεν την αποφευγουμε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evani

Νεοφερμένος

Η evani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
χθες του ξαναστειλα για να δω τι κανει και κλασικα δεν απαντησε ομως απο οτι ξερω το δεν ηταν ποτε υπερ και τοσο της επικοινωνιας μεσω μηνυματων και μου το ειχε πει και ο ιδιος το καλοκαιρι μιλησα ομως με την κοινη μας φιλη και με ρωτησε αυτη αν εγω αυτη την περιοδο εχω καποια σχεση που ειχε καιρο να μου το πει επισης ο Κ. εγραψε στο φεισμπουκ οτι << [FONT=&quot]Once upon a time in Broken Dreams,reflections that i can't face.So hold your breath and make a wish for me,take me to a better place........>> μετα τα μηνυματα που του ειχα στελει εγω πως το ερμηνευεται εσεις αυτο????
[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse__

Νεοφερμένος

Ο jesse__ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
χθες του ξαναστειλα για να δω τι κανει και κλασικα δεν απαντησε ομως απο οτι ξερω το δεν ηταν ποτε υπερ και τοσο της επικοινωνιας μεσω μηνυματων και μου το ειχε πει και ο ιδιος το καλοκαιρι μιλησα ομως με την κοινη μας φιλη και με ρωτησε αυτη αν εγω αυτη την περιοδο εχω καποια σχεση που ειχε καιρο να μου το πει επισης ο Κ. εγραψε στο φεισμπουκ οτι << [FONT=&quot]Once upon a time in Broken Dreams,reflections that i can't face.So hold your breath and make a wish for me,take me to a better place........>> μετα τα μηνυματα που του ειχα στελει εγω πως το ερμηνευεται εσεις αυτο????
[/FONT]

Μια φορά κι έναν καιρό στα Broken Dreams, αντανακλάσεις που δεν μπορώ να αντιμετωπίσω.So κρατάτε την αναπνοή σας και κάντε μια ευχή για μένα, μπας και πάω σε καλύτερη θέση ........

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χθες του ξαναστειλα για να δω τι κανει και κλασικα δεν απαντησε ομως απο οτι ξερω το δεν ηταν ποτε υπερ και τοσο της επικοινωνιας μεσω μηνυματων και μου το ειχε πει και ο ιδιος το καλοκαιρι μιλησα ομως με την κοινη μας φιλη και με ρωτησε αυτη αν εγω αυτη την περιοδο εχω καποια σχεση που ειχε καιρο να μου το πει επισης ο Κ. εγραψε στο φεισμπουκ οτι << [FONT=&quot]Once upon a time in Broken Dreams,reflections that i can't face.So hold your breath and make a wish for me,take me to a better place........>> μετα τα μηνυματα που του ειχα στελει εγω πως το ερμηνευεται εσεις αυτο????
[/FONT]


αν και δε νομίζω ότι θα σου αρέσει η δική μου ερμηνεία θα σου την πω :P
Μια φορά κι έναν καιρό κάτι είχαμε. Τώρα τις τότε αντανακλάσεις δεν μπορώ να τις αντιμετωπίσω. Οπότε... κάνε μια ευχή για μένα να πάω σε ένα καλύτερο μέρος από τότε....(από αυτό που είχατε)

Κοινώς... πάμε παρακάτω σου λέει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
χθες του ξαναστειλα για να δω τι κανει και κλασικα δεν απαντησε ομως απο οτι ξερω το δεν ηταν ποτε υπερ και τοσο της επικοινωνιας μεσω μηνυματων και μου το ειχε πει και ο ιδιος το καλοκαιρι μιλησα ομως με την κοινη μας φιλη και με ρωτησε αυτη αν εγω αυτη την περιοδο εχω καποια σχεση που ειχε καιρο να μου το πει επισης ο Κ. εγραψε στο φεισμπουκ οτι << [FONT=&quot]Once upon a time in Broken Dreams,reflections that i can't face.So hold your breath and make a wish for me,take me to a better place........>> μετα τα μηνυματα που του ειχα στελει εγω πως το ερμηνευεται εσεις αυτο????
[/FONT]

Καταλαβαινεις πως προκειται για ευσεβη ποθο το να πιστευεις πως αυτο που εγραψε μπορει να αφορα σε σενα?
Το πιθανοτερο, εαν οχι το μονο σιγουρο, ειναι οτι δεν αφορα στο προσωπο σου και μαλιστα οταν για ακομα μια φορα αδιαφορησε σε μηνυμα που του εστειλες.
Ισως να αφορα εναν "νταλκα" που μπορει να εχει, αλλα δυστυχως δεν εισαι εσυ αυτος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
χθες του ξαναστειλα για να δω τι κανει και κλασικα δεν απαντησε ομως απο οτι ξερω το δεν ηταν ποτε υπερ και τοσο της επικοινωνιας μεσω μηνυματων και μου το ειχε πει και ο ιδιος το καλοκαιρι μιλησα ομως με την κοινη μας φιλη και με ρωτησε αυτη αν εγω αυτη την περιοδο εχω καποια σχεση που ειχε καιρο να μου το πει επισης ο Κ. εγραψε στο φεισμπουκ οτι << [FONT=&quot]Once upon a time in Broken Dreams,reflections that i can't face.So hold your breath and make a wish for me,take me to a better place........>> μετα τα μηνυματα που του ειχα στελει εγω πως το ερμηνευεται εσεις αυτο????
[/FONT]


Το οτι τα γραφει στον τοιχο δε σημαινει πως ειναι για σενα. Μην ψαχνουμε ψυλλους στα αχυρα.
Τι θα πει-δεν ειναι της επικοινωνιας?- πως γινεται μια σχεση? με οοομ και γιογκα ή σηματα καπνου?
Δε νομιζω πως ο φιλος μας να θελει κατι περισσοτερο, αλλιως θα βρισκε ευκαιρια. Ας μην αυταπαταπασαι με τι σου λεει η φιλη η τι γραφει στο φμπ. Σου χει κολλησει τωρα και ψαχνεσαι. Εκανες καλα που εστειλες παλι, ετσι θα ξεκολλησεις και πιο συντομα. Ελπιζω μονο να μην εισαι σαν τα κοριτσακια που τρωνε γραψιμο και κολλανε, μαζοχιστριες κοινως, εκανες την αποπειρα σου, βολιδοσκοπησες, δεν παιρνεις ανταποκριση, γεια σας.

Για μενα αυτο ειναι δυναμικη κοπελα και παραδοσιακη ταυτοχρονα, να ξερει να ζητα αυτο που θελει σταρατα, να δεχεται την ηττα οπως και τη νικη, κι αν δεν το παρει αυτο που ζητα, παει παρακατω, παντα σε κατι καλυτερο που θα την ικανοποιει. Δεν κολλαμε σε χειμερρες, τοχουμε ξαναπει.;)

αλλα δυστυχως δεν εισαι εσυ αυτος...

Την καναμε τωρα την κοπελα...
.................................................................................................................................
Το βασικο σε τετοιες περιπτωσεις, αλλα και γενικα στη ζωη μας, ειναι να βλεπουμε τα πραματα, τα γεγονοτα ως εχουν και να μην κοροιδευομαστε. Πολλες φορες μπερδευονται τα συναισθηματα με τα γεγονοτα. Αυτα που εχουν τελικως αξια ειναι τα γεγονοτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
χθες του ξαναστειλα για να δω τι κανει και κλασικα δεν απαντησε ομως απο οτι ξερω το δεν ηταν ποτε υπερ και τοσο της επικοινωνιας μεσω μηνυματων [FONT=&quot][/FONT]
Ακόμη κι αν δεν είναι υπερ της επικοινωνίας μέσω μηνυμάτων, εάν ενδιαφερόταν δεν θα άφηνε την ευκαιρία να πάει χαμένη. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top