Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ θα λείπω στις 20.00, κανονιστείτε! :D

ΥΓ: Ανακοίνωση δεν χρειάζεται, όποιος έχει τις πιο πολλές ψήφους παίρνει τον ..δρόμο που του πρέπει, τον αγύριστο, και λέει τα τελευταία του λόγια! :slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη
  1. dooo: shaman
  2. Idril: shaman
  3. Lorien: Molka
  4. Metal_Lover: shaman
  5. Molka: Lorien
  6. Niyia: Shaman
  7. shaman: Niyia
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!

shaman: 4
Lorien : 1
Molka : 1
Niyia : 1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Σταθερά Shaman. Ετοίμασε τελευταία λόγια μικρέ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
O shaman, ε?
Μμμμ :hmm:
Δεν ξέρω αν μπορεί να μπει στο internet... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
O shaman, ε?
Μμμμ :hmm:
Δεν ξέρω αν μπορεί να μπει στο internet... :P

:D δε μπορουσα να μη σχολιασω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Κι εγω ψηφιζω Molka γιατι εχει εμμονες και οι πολιτες δεν εχουν εμμονες συνηθως...

Και μόνο που απάντησες στην πρόκλησή μου έχω αρχίσει να το ξανασκέφτομαι :P Μέχρι τώρα ούτε που αναφερόσουν στις ψήφους μου εις βάρος σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
:D δε μπορουσα να μη σχολιασω!!


:P:P
ε μα με βαρούσε αλύπητα τις τελευταίες μέρες λες του είχα φάει την μπανάνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
O shaman, ε?
Μμμμ :hmm:
Δεν ξέρω αν μπορεί να μπει στο internet... :P

Ε, από σήμερα δε θα χρειάζεται πια να μπαίνει καθόλου! :D

(τι απώλεια...:tongue:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάει κι ο shaman.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Παει ο shaman. Μαϊστα. Και τωρα θα επιχειρησω κατι που δεν εχω ξανακανει !

Λίστα για Πέμπτη
  1. Idril:
  2. Lorien:
  3. Metal_Lover:
  4. Molka:
  5. Niyia:
αυτοι μειναμε ; καλα το κανα ; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλά, καλά! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Μάστα.. επιμένω Lorien, αν και δεν βλέπω να έχω και πολύ μέλλον εδώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Ρε παιδιά ακόμα να τον τελειώσετε αυτόν το γύρο?
Καταλαβαίνω ότι χωρίς εμένα τα πράγματα πάνε κάπως πιο αργά αλλά τι να κάνουμε τώρα...:P 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ρε παιδιά ακόμα να τον τελειώσετε αυτόν το γύρο?
Καταλαβαίνω ότι χωρίς εμένα τα πράγματα πάνε κάπως πιο αργά αλλά τι να κάνουμε τώρα...:P 8)

Τι ψώνιο Θεέ μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Παει ο shaman. Μαϊστα. Και τωρα θα επιχειρησω κατι που δεν εχω ξανακανει !

Λίστα για Πέμπτη
  1. Idril:
  2. Lorien:
  3. Metal_Lover:
  4. Molka:
  5. Niyia:
αυτοι μειναμε ; καλα το κανα ; :redface:

Μπράβο Lorien παιδί μου! Το έκανες ολόσωστα! Και επειδή οι καλές προσπάθειες πρέπει να επιβραβεύονται, εκτός από τα θερμά μου συγχαρητήρια σου δίνω και την ψήφο μου για σήμερα!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Lorien παρακαλώ κ εγώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη
  1. Idril: Lorien
  2. Lorien:
  3. Metal_Lover:
  4. Molka: Lorien
  5. Niyia: Lorien
Αμα δείτε κανένα λάθος πείτε το αλλού, εγώ δεν είμαι άνθρωπος, είμαι φάντασμα :P
Επίσης, πολύ περίεργο ρε παιδάκι μου αυτό το παιχνίδι, κλ@νεις και το θεωρούν ύποπτο :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Πολιτάκια μου ελπίζω να ξέρετε ποιοι είναι οι τελευταίοι 2 δολοφόνοι? Έτσι? ;)

τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Επίσης, πολύ περίεργο ρε παιδάκι μου αυτό το παιχνίδι, κλ@νεις και το θεωρούν ύποπτο :hehe:
Χμμ...υποπτο αυτο που λες...:hmm:



Πολιτάκια μου ελπίζω να ξέρετε ποιοι είναι οι τελευταίοι 2 δολοφόνοι? Έτσι? ;) τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται....
Αφου παραλειπονται γιατι τα γραφεις δλδ μανδάμ ; ε ;

Αμεσως οποιος δε ψηφισε, ειναι δολοφονος. Ενισταμαι ! Με ψηφιζουν γιατι ειμαι μαυρο προβατο του φορουμ !

Ψηφιζω Idril γιατι εκει που νομιζα οτι θα μου πει κατι καλο, με ειπε δολοφονο :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Λογικά πρέπει να είμαστε 2 δολοφόνοι 3 πολίτες...
Αν φύγει 1 δολοφόνος κ 1 πολίτης σήμερα, μένουμε 1 κ 2 αντίστοιχα για αυριο...
αλλά με την αυριανή δολοφονία λογικά θα δολοφονηθεί άλλος ένας πολίτης οπότε θα μείνουμε 1 προς 1 μέχρι την ψηφοφορία...

Αλλά κ με έναν δολοφόνο κερδίζουν οι δολοφόνοι... :/:

Μήπως τελικά το παιχνίδι έχει ήδη τελειώσει? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top