Διαφημιστικές Καμπάνιες Diesel

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Για τη δευτερη καμπανια δεν ειδα το βιδεο οποτε επιφυλασσομαι, αλλα ρε συ Niyia πως εξυψωνει τα ελαττωματα των αλλων-απ'τα-μοντελα-της-διαφημισης-ανθρωπων, οταν τα νουμερα της φτανουν μεχρι extra small (γιατι ξεκινανε απο extra extra extra super duber extra small) ? Εννοω οτι στην πραξη ειναι αλλ'αντ'αλλων. Και για την πρωτη οπως ειπα μου φαινεται αλλ'αντ'αλλων και η ιδεα, στη δευτερη τουλαχιστον υπαρχει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Για τη δευτερη καμπανια δεν ειδα το βιδεο οποτε επιφυλασσομαι, αλλα ρε συ Niyia πως εξυψωνει τα ελαττωματα των αλλων-απ'τα-μοντελα-της-διαφημισης-ανθρωπων, οταν τα νουμερα της φτανουν μεχρι extra small (γιατι ξεκινανε απο extra extra extra super duber extra small) ? Εννοω οτι στην πραξη ειναι αλλ'αντ'αλλων. Και για την πρωτη οπως ειπα μου φαινεται αλλ'αντ'αλλων και η ιδεα, στη δευτερη τουλαχιστον υπαρχει!

[...] δηλώνει ότι ως εταιρεία απευθύνεται σε όλους. Μάλιστα, θεωρώ πως δεν τους ειρωνεύεται καθόλου, ίσα ίσα τους "εξυψώνει" (αν κ προσπαθεί να εξισώσει αυτά που στην ουσία δεν εξισώνονται=κενές υποσχέσεις, αλλά αυτό είναι μιά άλλη υπόθεση).
[...]

Το εξυψώνει το έβαλα σε εισαγωγικά, δεν το εννοώ εννοείται κυριολεκτικά, απλά ήθελα να τονίσω πως ο σκοπός της εταιρείας ήταν να δηλώσει την ιδιαιτερότητα κ τη διαφορετικότητα των ρούχων της (τότε) no matter how we look. [τι να σας πω, δεν είμαι κ ο ιδιοκτήτης της Ντίζελ, απλός καταναλωτής είμαι :P]

Όσο για τα χχχχχχχχsmall, δεν είμαι το αρμόδιο άτομο να το υποστηρίξει αυτό (σορρυ:redface::redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top