Ποιο είναι το αγαπημένο σας video game για Η/Υ;

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Νομιζω, το καλυτερο video game που εχει περασει ποτε ειναι το San Andreas. Μην ακουω ανοησιες τωρα για κατι ασχετους τιτλους... :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,797 μηνύματα.
Τελικά το παιχνίδι κατέβηκε, το εγκατέστησα μόνη μου (ένα χειροκρότημα!:D) αλλά μου φαίνεται πως είναι αργό. Βαρέθηκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 831 μηνύματα.
Έχω το civilization colonization, αλλά δεν μου πολυαρέσει. Μου προτείνετε κάτι καλύτερο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μαζι με το Diablo II νομιζω πως μπορω πλεων να βαλω και το Dungeons And Dragons Online Eberon Unlimited!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

paokman

Νεοφερμένος

Ο paokman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
1. Secret of Monkey Island
2. Gabriel Knight Beast Within
3. Day of the Tentacle
4. Football Manager Series
5. Total War Series (ιδιως το Rome και το Medieval I και ΙΙ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Τελικά το παιχνίδι κατέβηκε, το εγκατέστησα μόνη μου (ένα χειροκρότημα!:D) αλλά μου φαίνεται πως είναι αργό. Βαρέθηκα...
Tι εγινε βρε χιμελα δεν εχεις τι να κανεις στη δουλεια και το ριχνεις στα video-games;;!!:hehe:


Δε σε βλεπω καλα παντως.. Αν τις μισες ωρες παιζεις παιχνιδια και τις αλλες εισαι στο e-steki τη δουλεια ποτε τη βγαζεις;:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,797 μηνύματα.
Tι εγινε βρε χιμελα δεν εχεις τι να κανεις στη δουλεια και το ριχνεις στα video-games;;!!:hehe:


Δε σε βλεπω καλα παντως.. Αν τις μισες ωρες παιζεις παιχνιδια και τις αλλες εισαι στο e-steki τη δουλεια ποτε τη βγαζεις;:look:

Περασμένα μεγαλεία και διηγώντας τα να κλαις...:mad: (γρουσούζη!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 831 μηνύματα.
1. Secret of Monkey Island
5. Total War Series (ιδιως το Rome και το Medieval I και ΙΙ)
Το πρώτο τι ακριβώς είναι? Και το δεύτερο παιχνίδι είναι στα αλήθεια καλό ή όπως συνήθως κάνεις μια βαρετή αρχή ή δεν μπορείς να κάνεις έναν ωραίο πόλεμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το πρώτο τι ακριβώς είναι?
adventure με γριφους και πολυ χιουμορ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 831 μηνύματα.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
οχι...σπαστικο ειναι ,μονο με κουφους γριφους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 831 μηνύματα.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
πχ,εναν που θυμαμαι...εχεις μια σαμπρελα...και πρεπει να σκεφτεις να την ανοιξεις και να την βαλεις στο στομιο ενος υπονομου,αφου βγαλεις το σιδερενιο καλυμμα..να κανεις τραμπλινο πανω και να μπεις ετσι στο παραθυρο του πρωτου οροφου του κτηριου πλαι..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Νομιζω, το καλυτερο video game που εχει περασει ποτε ειναι το San Andreas. Μην ακουω ανοησιες τωρα για κατι ασχετους τιτλους... :P

Σε χάλασε το gta IV;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Σε χάλασε το gta IV;
Δεν το εχω παιξει ακομα ρε μαν! Εχει βγει για pc;; Γιατι αρχικα εχω την εντυπωση οτι βγηκε μονο για τις κονσολες. Εξαλλου το concept του San Andreas ειναι αξεπεραστο και δεν νομιζω να το πλησιαζει στο ελαχιστο!! Ο ηρωας ειναι ενας Ρωσος νομιζω που ξεκιναει σε μια ρεπλικα της Νεας Υορκης. Καλο ακουγεται, αλλα.. Συμοριες, γκετο, ναρκωτικα, Los Santos δεν θα εχει στο σιγουρο!!

Δεν το εχω παιξει, μπορει να το παιξω και να αναθεωρησω αλλα μεχρι τοτε..



CJ rulez babeeeeeeee!!!! :D:D:D:D:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paokman

Νεοφερμένος

Ο paokman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Nαι, εχει βγει το GTA IV για υπολογιστη και ειναι απιστευτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 831 μηνύματα.
Δεν έχει όμως τους κωδικούς του san andreas.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,797 μηνύματα.
Σκέφτομαι να αγοράσω ένα παιχνίδι τύπου Age of Empires 2 και να λιώσω λίγο - μου έχει λείψει. Τι έχετε να μου προτείνετε; Θέλω να είναι σαν το Age of Empires, να δημιουργείς δηλαδή στρατό και να κάνεις upgrades σε εποχές κλπ, αλλά όχι αυτό που μου είχατε πει - το Medieval ήταν; Δε μου άρεσε, επικεντρωνόταν στη μάχη κι όχι στα upgrades. Θέλω κάτι ανάμεσα στο Age of Empires και το Rise of Nations. Υπάρχει;

Υ.Γ. Υπάρχει κάποιος άλλος εκτός από μένα που πεθαίνει για το AOE το 2 και σιχαίνεται το 3;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos323

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο σουπερ γουμαρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
first person shooter: COD
strategy: medieval 2
flight simulator: falcon 4 AF kai OF
sub simulator: silent hunter 4
RPG: wow αν και μετα απο καιρο το βαριεσε
αυτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top