Ρολόγια χειρός

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
βασικα τα καλυτερα και πιο ακριβη και ανθεκτικα ρολογια ειναι το ψηφιακα..ολα τα αλλα ειναι βασικα φιγουρα και μουρη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Άγγελε επέτρεψέ μου να διαφωνίσω μαζί σου,
τα πιο ακριβή ρολόγια είναι τα αυτόματα και είναι συνήθως χειροποίητα κα ιτοποθετημένα όλα τα γρανάζια της μηχανής με ευλάβεια και κοστίζουν πολύ ακριβά(δυστυχώς :()
η μόνη φιγούρα και πεταμένα λεφτά είναι να πας να πάρεις ρολόι με μόνο κριτήριο την φίρμα,και αν είναι κάποιας ωρολογοποιίας πάει και έρχεται αλλά αν ο άλλος πάει και παίρνει ρολόι diesel,ferrari,αdidas,nike ή του βλαχομπουρμπερη εκεί είναι για να τον πιάνεις στο ψιλό.

μπορείς να πάρεις με αυτά τα λεφτά υπέροχα ρολόγια αλλά δεν είναι τόσο γνωστά για να κάνεις το κομμάτι σου.


τέλος πάντων,επειδή έχω ένα κόλημα με το θέμα ρολόι...θεωρώ ότι το ρολόι πρέπει να είναι ρολόι.
εξηγούμε....πρέπει να λέει τι ώρα είναι και να σου ταιριάζει ως χαρακτήρας γιατί αλλιώς γίνεσαι περίγελος,σε προδίδει πολύ εύκολα.
όλα τα φανταχτερά μπιχλιμπίδια,τα ας πούμε γκατζετάκια και τα ρολόγια-δαχτυλίδια νομίζω πως είναι πεταμένα λεφτά.
μην τα βάζεις μες στο ρολόι,πάρ'τα ξεχωριστά...κρίμα είναι...σεβάσου το το έρμο,τι σου'φταιξε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Άγγελε επέτρεψέ μου να διαφωνίσω μαζί σου,
υπαρχει ρολοι στη βιομηχανια και τα εργοστασια και εργαστηρια που δεν ειναι ψηφιακο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
υπαρχει ρολοι στη βιομηχανια και τα εργοστασια και εργαστηρια που δεν ειναι ψηφιακο?


έχεις δει κανέναν που να κουβαλάει στον καρπό του ή στην τσέπη του ρολόι βιομηχανίας-εργοστασίου ή εργαστηρίου?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τα ακριβεστερα ρολογια ειναι αυτα που εχει η βιομηχανια και τα εργαστηρια....
ολα τα αλλα ρολογια χειρος ειναι απλα κοσμημα και φιγουρα πια..

ολοι πια εχουμε ρολογια σε καθε συσκευη,κινητο ,υπολογιστη,λαπτοπ κλπ...και ειναι ψηφιακο... μηπως εκει εχουν μηχανικα κινουμενα μερη και αυτοματους μηχανισμους?

τα ακριβεστερα ρολογια ειναι τα ψηφιακα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
άγγελε , το κινητό δεν θεωρείται ρολόι

λυπάμαι αν σε πληγώνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και αυτο που δειχνει την ωρα πανω τι ειναι?
θα τρελαθουμε τελειως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
με το σκεπτικό το δικό σου να υποθέσω ότι δεν κουρεύεσαι ποτέ γιατί είναι φιγούρα.
αντί για παντελόνια μαζεύεις πλατανόφυλλα και φοράς
παπούτσια δεν το συζητώ,περιτό πράγμα
τρως μόνο ρίζες και καρπούς από τα δέντρα
και για να μην αργήσεις στα ραντεβού σου στέλνεις ένα ταχυδρομικό περιστέρι στον δημόκριτο ή στο αστεροσκοπείο για να σου απαντήσουν.

οκ,το σέβομαι.
γνώμες είναι αυτές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
και αυτο που δειχνει την ωρα πανω τι ειναι?
θα τρελαθουμε τελειως?

ουί , αλλά αν ένα κινητό κάνει 200 ευρά δεν συνεπάγεται ότι είναι ένα ρολόι των 200 ευρών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αν θελεις το ρολοι μονο για ακριβη ωρα.... και οχι σαν κοσμημα..τοτε ψηφιακο..
οπου και να διαβασεις βασικα λενε οτι τα ακριβεστερα ρολογια χειρος ειναι τα ψηφιακα..και τα πιο ανθεκτικα συνηθως,,,

αναλογικο παιρνεις ή για τη φιγουρα και κοσμετικη..ή συνηθως γιατι σε βολευει να βλεπεις αναλογικα την ωρα..
αλλα εγω πχ που εχω μαθει τοσα χρονια στην ακριβεια του ψηφιακου ..

επισης ειναι αφελες καποιοι να απιρνουν πανακριβα ρολογια που πληρωνεις κοσμημα και ειναι βασικα το ιδιο ή και λιγοτερο ακριβη απο τα πολυ φτηνοτερα ψηφιακα με μπαταρια..
αυτο το βρισκω προσωπικα ηλιθιο..
με τα αναλογικα ρολογια βλεπεις στο περιπου και τα λεπτα και κυριως τα δευτερολεπτα...λα στο περιπου..
με τα ψηφιακα...δεν εισαι περιπου..και συνηθως ειναι αθραυστα και φθηνοτερα..

βεβαια ισως το καλυτερο ειναι ο συνδιασμος... πχ





βεβαια ακομη καλυτερα -και νομιζω οτι ειναι και το μελλον...






:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Συνονόματε, κάποιοι έχουν καημό με τα ρολόγια, αλλά επίσης δεν έχουν ιδέα απο αυτά! Σαφώς και είναι πλέον ψηφιακοί όλοι οι χρονογράφοι χρόνια τώρα, και αυτό έχει να κάνει φυσικά με το εσωτερικό τους, ανεξάρτητα από τις ενδείξεις στο καντράν, επίσης ουδεμία σχέση έχει το ψηφιακό εσωτερικό με χαμηλές τιμές, άλλοι είναι οι λόγοι που τις...καθορίζουν!
Θα έλεγα τώρα στα παλικάρια κάτι για ακριβά ψηφιακά ρολόγια....φίρμας, που τυχαίνει να φοράω, αλλά φοβάμαι μην αρχίσει να χοροπηδάει πάλι ο fan (ακόμη δεν ηρέμησε με τα ΜΜΜ) και του δημιουργήσω στο τέλος ψυχολογικά, και είναι καλό και φιλότιμο παιδι, δεν κάνει.....:P

@kritikaros, για ανέφερε μου σε παρακαλώ ένα συγκεκριμένο με...ρουμπίνια και γρανάζια, και την τιμή του αν έχεις την καλωσύνη, να δούμε τι ακριβώς γνωρίζεις (με σκοπό να μάθουμε κι εμείς εννοείται)

Και μετά συνεχίζουμε την συζήτηση! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Άγγελε επέτρεψέ μου να διαφωνίσω μαζί σου,
τα πιο ακριβή ρολόγια είναι τα αυτόματα και είναι συνήθως χειροποίητα κα ιτοποθετημένα όλα τα γρανάζια της μηχανής με ευλάβεια και κοστίζουν πολύ ακριβά(δυστυχώς :()
η μόνη φιγούρα και πεταμένα λεφτά είναι να πας να πάρεις ρολόι με μόνο κριτήριο την φίρμα,και αν είναι κάποιας ωρολογοποιίας πάει και έρχεται αλλά αν ο άλλος πάει και παίρνει ρολόι diesel,ferrari,αdidas,nike ή του βλαχομπουρμπερη εκεί είναι για να τον πιάνεις στο ψιλό.

μπορείς να πάρεις με αυτά τα λεφτά υπέροχα ρολόγια αλλά δεν είναι τόσο γνωστά για να κάνεις το κομμάτι σου.


τέλος πάντων,επειδή έχω ένα κόλημα με το θέμα ρολόι...θεωρώ ότι το ρολόι πρέπει να είναι ρολόι.
εξηγούμε....πρέπει να λέει τι ώρα είναι και να σου ταιριάζει ως χαρακτήρας γιατί αλλιώς γίνεσαι περίγελος,σε προδίδει πολύ εύκολα.
όλα τα φανταχτερά μπιχλιμπίδια,τα ας πούμε γκατζετάκια και τα ρολόγια-δαχτυλίδια νομίζω πως είναι πεταμένα λεφτά.
μην τα βάζεις μες στο ρολόι,πάρ'τα ξεχωριστά...κρίμα είναι...σεβάσου το το έρμο,τι σου'φταιξε?:P


αν διάβαζες πιο λεπτομερώς το παραπάνω μήνυμα θα καταλάβαινεςτι κριβώς λέω,οπότε αυτό πέρι πεταμένων λεφτών και χαζομάραρας και ...και.... είναι άκαιρο και άσχετο.

επίσης αν δεν μπορείς να καταλάβεις την τέχνη της ωρολογοποιίας δεν μπορώ να σου κάνω κάτι απλά αν είσαι υπέρμαχος αυτής της θεωρείας πρέπει να την εφαρμόζεις παντού και όχι να το αναφέρεις μόνο για το θέμα ρολόι για να κάνεις το κομμάτι σου.

τέλος συμμετέχεις σε συζήτηση για ρολόγια και στην προσπάθειά σου να μου αντιτεθείς μου βάζεις φωτογραφία από μια συσκευή LG ή μου παρουσιάζεις ως κάτι όμορφο το συγκεκριμένο breitling που είναι για καθαρά επαγγελματίες ως κάτι το ιδιαιτέρως όμορφο.

άσε που σύμφωνα με τα λεγόμενά σου είναι χαζό από τη φύση του μιας και κάνει 4000$ + τα μεταφορικά.....είπατε κάτι....8)


φίλτετε daemon πρώτον και κύριον δεν έχω να αποδείξω τίποτα και σε κανένα,ούτε υποστηρίζω πανταχού είδους αυθεντίες που θέτουν και προυποθέσεις για να συζητήσουν γιατί αλλιώς θα τους πέσει η μύτη.

εν συνεχεία για να μην σου πω καμιά RΟLEX και βάλεις τα γέλια ας ξεκινήσουμε με μερικές ελβετικές ας πούμε την .......Romain Jerome.......την.......Audemart Piguet........την.....Jaeger-LeCoulte
ας πούμε και καμιά ρωσική,κρίμα είναι.....zenith....poljot.......vostok ίσως????
κανένα αμερικάνικο δεν παίζει??........ας πούμε ένα hamilton....
κινέζικο???μα καλά κινέζικο ρολόι θα πας να πάρεις.....καλά μπορεί ένα sea-gull...

κατά τα άλλα παίζουν και τα iwc----orient-----Ω-----breitling(που ήδη έχουμε αναφέρει)------sinn---roamer----oris


και αφού είσαι και υπερπροφέσορας με τα ρολόγια τότε σίγουρα θα εκτιμήσεις τα panerai,Girard-perregaux, longines και πάνω από όλα τα Α.Lange & Soehne (τα οποία πραγματικά είναι πανέμορφα,δείτε τα)

οι τιμές ποικίλουν και εξαρτάται από το πόσα "κοσμήματα" φοράνε,το είδος τους(τι δεν είναι όλα ρουμπίνια??????αν είναι ποτέ δυνατόν)τι μηχανή φοράνε,που κατασκευάζεται αυτή,που συναρμολογείτε το ρολόι,τα επιμέρους υλικά του,το brand της εταιρείας,αν είναι limited-edition παρασκευαστικά αν θεωρείτε vintage.......ελπίζω να το έδωσα το στίγμα μου και να την πέρασα την τάξη.

:spasiklas::spasiklas::spasiklas::spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δεν μιλησα για ομορφια..αλλα για πρακτικοτητα..

παντως τα πιο ακριβη ρολογια ειναι αυτα του gps..:P
ατομικα...; ή κανα λειζερ..

συνονοματε...εχω αρχισει να σε πηγαινω πολυ....:D
βρε μπας και το εχει το ονομα?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
βρε μπας και το εχει το ονομα?:P

Αφού το λέει και το τραγούδι...."όμορφος κόσμος Αγγελικά πλασμένος" ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μου αρεσουν πολυ τα ρολογια και τα φορω πολυ.
Στον ανδρα επισης μου αρεσει το καλο κι ωραιο ρολοι.
Εχω διαφορα καθημερινα σε ποικιλους χρωματισμους(οπως και γυαλια ηλιου επισης) και καποια ''καλα''.
Μεγαλα (δερματινο λουρακι) σε γηινα χρωματα.
Επισης τα φινετσατα λεπτα χρυσο η λευκοχρυσος σε συνδυασμο με ωραιες περλες σκουλαρικια. Το καλο ρολοι το φορας και σκετο. Μονο ενα καλο ρολοι(η ενα καλο κοσμημα γενικοτερα) και λαμπεις απο χιλιομετρα.
Πολυ chic.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
λόγω επεξεργασίας του μηνύματος μεταφέρθηκε παραπάνω αντί παρακάτω,οπότε για να ανεβαίνουμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
αν διάβαζες πιο λεπτομερώς το παραπάνω μήνυμα θα καταλάβαινεςτι κριβώς λέω,οπότε αυτό πέρι πεταμένων λεφτών και χαζομάραρας και ...και.... είναι άκαιρο και άσχετο.

επίσης αν δεν μπορείς να καταλάβεις την τέχνη της ωρολογοποιίας δεν μπορώ να σου κάνω κάτι απλά αν είσαι υπέρμαχος αυτής της θεωρείας πρέπει να την εφαρμόζεις παντού και όχι να το αναφέρεις μόνο για το θέμα ρολόι για να κάνεις το κομμάτι σου.

τέλος συμμετέχεις σε συζήτηση για ρολόγια και στην προσπάθειά σου να μου αντιτεθείς μου βάζεις φωτογραφία από μια συσκευή LG ή μου παρουσιάζεις ως κάτι όμορφο το συγκεκριμένο breitling που είναι για καθαρά επαγγελματίες ως κάτι το ιδιαιτέρως όμορφο.

άσε που σύμφωνα με τα λεγόμενά σου είναι χαζό από τη φύση του μιας και κάνει 4000$ + τα μεταφορικά.....είπατε κάτι....8)


φίλτετε daemon πρώτον και κύριον δεν έχω να αποδείξω τίποτα και σε κανένα,ούτε υποστηρίζω πανταχού είδους αυθεντίες που θέτουν και προυποθέσεις για να συζητήσουν γιατί αλλιώς θα τους πέσει η μύτη.

εν συνεχεία για να μην σου πω καμιά RΟLEX και βάλεις τα γέλια ας ξεκινήσουμε με μερικές ελβετικές ας πούμε την .......Romain Jerome.......την.......Audemart Piguet........την.....Jaeger-LeCoulte
ας πούμε και καμιά ρωσική,κρίμα είναι.....zenith....poljot.......vostok ίσως????
κανένα αμερικάνικο δεν παίζει??........ας πούμε ένα hamilton....
κινέζικο???μα καλά κινέζικο ρολόι θα πας να πάρεις.....καλά μπορεί ένα sea-gull...

κατά τα άλλα παίζουν και τα iwc----orient-----Ω-----breitling(που ήδη έχουμε αναφέρει)------sinn---roamer----oris


και αφού είσαι και υπερπροφέσορας με τα ρολόγια τότε σίγουρα θα εκτιμήσεις τα panerai,Girard-perregaux, longines και πάνω από όλα τα Α.Lange & Soehne (τα οποία πραγματικά είναι πανέμορφα,δείτε τα)

οι τιμές ποικίλουν και εξαρτάται από το πόσα "κοσμήματα" φοράνε,το είδος τους(τι δεν είναι όλα ρουμπίνια??????αν είναι ποτέ δυνατόν)τι μηχανή φοράνε,που κατασκευάζεται αυτή,που συναρμολογείτε το ρολόι,τα επιμέρους υλικά του,το brand της εταιρείας,αν είναι limited-edition παρασκευαστικά αν θεωρείτε vintage.......ελπίζω να το έδωσα το στίγμα μου και να την πέρασα την τάξη.

:spasiklas::spasiklas::spasiklas::spasiklas:

Ξέχασες τα....Ομέγκα! Καλά, επειδή έχω μια αδυναμία στη μεγαλόνησο (ομορφότερες γυναίκες της Ελλάδας) πάω πάσο για σήμερα :D

Αύριο, όταν σου περάσει η ταραχή και ψάξεις με την άνεση σου στο γούγλη, απαντάς επί της ουσίας ;)

Πριν ανοίξουμε το ρημάδι μας όμως για να την "πούμε", καλό είναι να υπάρχει "αντίκρισμα" αλλιώς γελοιοποιούμαστε!
Σε όσους φυσικά είναι σε θέση να καταλάβουν, δε μου λες.....κουρδιστήρια, ποιά από όσα ανέφερες διαθέτουν με
την γνωστή λειτουργία--->κουρδίζω--->δουλεύει το ρολόϊ.... (μη ψηφιακό)
Αυτό :whatever: σαν κίνηση χεριού που ενεργοποιεί τον μηχανισμό (αυτόματο) δεν σημαίνει ότι είναι και....πολύτιμες κατασκευές :eek:

Αύριο απαντάς, δεν βιάζομαι :P

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
καθόλου δεν τα ξέχασα για ξαναρίξε μια ματιά :whistle:

επίσης καμία ταραχή,ρώτησες-απάντησα και έκανα και ένα σχόλιο σχετικά...τίποτις άλλο.

όσο για τις γυναίκες,όχι να το παινευτώ αλλά νταξ' πως να το κάνουμε,αφού τις έχουμε...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Το καλο ρολοι το φορας και σκετο. Μονο ενα καλο ρολοι(η ενα καλο κοσμημα γενικοτερα) και λαμπεις απο χιλιομετρα.
Στο τρένο σαν σαρδέλα σε κονσέρβα ή στο λεωφορείο με τους Πακιστανούς γύρω σου να ζέχνουν σαν μπαγιάτικα μύδια;
Mη σε παρεξηγήσει η ομάδα της....πολιτικής ισότητας, το λέω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top