Ποιά εποχή είναι η αγαπημένη σας για διακοπές;;

Ποια είναι η αγαπημένη σας εποχή για διακοπές;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 70)

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Πότε προτιμάτε και γιατί??



εγώ δεν έχω πρόβλημα αρκεί να είναι διακοπές που έχω να κάνω κάτι αιώνες
Πάντως μου άρεσε Χειμώνα που πηγαίναμε στην Κρήτη και Καλοκαίρι φυσικά πάλι Κρήτη,μετά δεν θεωρούσα την Κρήτη και τόσο διακοπές μεγαλώνοντας γιατί είμαι απο εκεί :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Βασικά διακοπές να'ναι κι όποτε να'ναι!! ;)

Καλοκαίρι για μπανάκια

ʼνοιξη & Φθινόπωρο για ταξιδάκια

Χειμώνα για ξεκούραση (βουνό, τζάκι, παρεούλα) όχι σκι είμαι πολύ τεμπέλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Χειμώνας λόγω αναμνήσεων... και λόγω του Last Christmas :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Ανάλογα... το θέμα είναι να κάνεις διακοπές με τη σωστή παρέα! Η εποχή δεν παίζει και τόσο ρόλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
Ανάλογα... το θέμα είναι να κάνεις διακοπές με τη σωστή παρέα! Η εποχή δεν παίζει και τόσο ρόλο!

όντως είναι πολύ βασικός παράγοντας η παρέα που θα έχεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Όλες,όλες,όλες!!!!Όποτε μπορώ να ξεφύγω απο το γραφείο και τη δουλειά(τακτικότατα προσπαθώ)ότι εποχή κι αν είναι βρίσκω και το άνάλογο μέρος.Ευτυχώς η Ελλάδα προσφέρεται για διακοπές...παντός καιρού!
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
όντως είναι πολύ βασικός παράγοντας η παρέα που θα έχεις
Και φυσικά θα συμφωνήσω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
βασικα ψηφισα καλοκαιρι γιατι τοτε εχω τον περισσοτερο χρονο να φυγω, λογω σπουδων και δουλειας! γενικα ομως no prob, ακομα και καταχειμωνο να ναι εγω θα βρω το καταλληλο μερος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αναλόγως που πηγαίνω! Πχ Αμερική ειναι τέλεια τα Χριστουγεννα αν και κάνει πολυ κρύο αλλά σε ενα ελληνικό νήσι εννοείται πως θα πάω το καλοκαίρι. Πάντως λόγω της φάσης που βρίσκομαι τώρα (θελω να παω για μπανιοοοοοοοοοοο) ψήφισα καλοκαίρι! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Χριστούγεννα σε κάποια πόλη που ευννοεί τη δημιουργία στοιβών αφράτου χιονιού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Φθινόπωρο γιατί μου αρέσουν τα χρώματα και ο καιρός..Και χειμώνας λέει πολύ..Το καλοκαίρι μου τη σπάει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
εγω διακοπες να παω και δεν με εδιανφερι πιο μηνα θα παω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Φυσικά το καλοκαιράκι!!Το συζητάμε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Εγώ το καλοκαίρι στην Jamaica και τον Χειμώνα κάπου με υψόμετρο άνω των 1000 μέτρων :)

ΥΓ : Τα δύο άκρα γουστάρω τόσο ανώμαλος είμαι ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από billthevampire:
Εγώ το καλοκαίρι στην Jamaica και τον Χειμώνα κάπου με υψόμετρο άνω των 1000 μέτρων :)

ΥΓ : Τα δύο άκρα γουστάρω τόσο ανώμαλος είμαι ; :P

Όχι! Ανώμαλος θα ήσουν αν γούσταρες χειμώνα στη Jamaica και καλοκαίρι κάπου με υψόμετρο!:P

Εγώ για διακοπές λέω: Στη Λευκάδα να είναι και δεν με ενδιαφέρει το πότε!
(κολλημένος ε; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Πολύ κολλημένος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τα χριστουγενα μια βολτουλα στην Κουβα η στην Ταιλανδη ειναι οτι πρεπει... Καλοκαιρακι δεν φευγω απο την Ροδο με τπτ.... (ανωμαλος;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Άνα πάσα ώρα και στιγμή είμαι για διακοπές...Η εποχή δεν με επηρεάζει καθόλου....απλά την προσαρμόζω με τα μέρη που διαλέγω 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αααααααχ...
διακοπεεεες...
θελω να ξαναπαω, γμτ! δε με νοιαζει ο καιρος... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
*****


Εμένα παιδιά, αν είναι για διακοπές..., όλες οι εποχές μου αρέσουν... :D

Το καλοκαίρι όμως, είναι η πρώτη μου επιλογή... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Καλοκαίρι να ναι και ο μήνας δε με πολυενδιαφέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top