Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Φανφαρολογιες ενος ζυγου....

:pfff::pfff::pfff:

:P

Ειπαμε ψαξε πλανητες, γω ετσι δεν πειθομαι παντως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Ειπαμε ψαξε πλανητες, γω ετσι δεν πειθομαι παντως:P

Ναι θα ψάξω στον γαλαξία της Ανδρομέδας...:P :D

Υ.Σ.: Δεν επιδιώκω να πείσω κάποια εδώ μέσα...;) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
@ lacky: παντού υπάρχει ένας μύθος...;) :P :D :D

Παντού και πάντα.... αλλά ρώτα και τα αυτάκια μου τι ακούνε κατα καιρούς??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Απο περιεργεια και μόνο τι ωροσκόπο έχεις?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Παντού και πάντα.... αλλά ρώτα και τα αυτάκια μου τι ακούνε κατα καιρούς??:P

Σε καταλαβαίνω. Μαλάκες υπάρχουν παντού και πάντα...από όλα τα ζώδια...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τελικα για τους παρθενους θα μου πει κανεις?:redface:
Ποιος ειχε πει οτι ταιριαζουν με τις σκορπινες?
Δεν ειναι αρκετα καυστικοι οι παρθενοι? Και δεν ειναι μαζοχιστικο που μαρεσει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Προσωπικά δεν ξέρω πολλα απο παρθένους αλλα τους φοβάμαι , δεν ξέρω γιατι:worry: διαίσθηση!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Τους φοβασαι?!
Μπα δε νιωθω φοβο με κανεναν, οι αλλοι να με φοβουνται:devil:

:alljumpy:

:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση οτι θα μου την φέρουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τελικα για τους παρθενους θα μου πει κανεις?:redface:
Ποιος ειχε πει οτι ταιριαζουν με τις σκορπινες?
Δεν ειναι αρκετα καυστικοι οι παρθενοι? Και δεν ειναι μαζοχιστικο που μαρεσει?:P


Γενικά οι παρθένοι είναι πολύ της τάξης, του προγράμματος, μεθοδικοί και οργανωτικοί. Θέλουν να δείχνουν οτι είναι τέλειοι, ιδανικοί, αψεγάδιαστοι και νομίζω οτι πολλές φορές κολλάνε στις λεπτομέρειες και χάνουν όλα τα υπόλοιπα.
Δεν έχω γνωρίσει κανένα καυστικό παρθένο, νομίζω! :hmm:

Οι γυναίκες μου βγάζουν περισσότερο αυτά τα χαρακτηριστικά! Έχω μια γνωστή και κανονίζαμε μια φορά για μια μονοήμερη εκδρομή και ήθελε από πιο πριν να κανονίσουμε τι θα κάνουμε, από τι ώρα θα φτάσουμε μέχρι πόση ώρα θα φάμε! :P

Οι άντρες, όσους έχω γνωρίσει δηλαδή, μου βγάζουν μια ηρεμία, μια ασφάλεια και μου αρέσει πολύ να βρίσκομαι κοντά τους!

Για το συνδυασμό Σκορπιού με Παρθένο:
Παρθένος με Σκορπιό : Εδώ η σχέση μπορεί να αγγίξει την τελειότητα στην καλύτερη περίπτωση. Το γεγονός ότι τα δύο αυτά ζώδια είναι πολύ διαφορετικά μεταξύ τους, κάνει το ένα να έλκει το άλλο με ασυνήθιστη ένταση. Αυτές οι διαφορές δίνουν στον καθένα να μάθει από τον άλλον και να βρουν τη μέση λύση για κάθε ζήτημα που αντιμετωπίζουν. Η σχέση τους βασίζεται στην αφοσίωση και σε ισχυρούς προσωπικούς δεσμούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Παρθένος με Σκορπιό : Εδώ η σχέση μπορεί να αγγίξει την τελειότητα στην καλύτερη περίπτωση. Το γεγονός ότι τα δύο αυτά ζώδια είναι πολύ διαφορετικά μεταξύ τους, κάνει το ένα να έλκει το άλλο με ασυνήθιστη ένταση. Αυτές οι διαφορές δίνουν στον καθένα να μάθει από τον άλλον και να βρουν τη μέση λύση για κάθε ζήτημα που αντιμετωπίζουν. Η σχέση τους βασίζεται στην αφοσίωση και σε ισχυρούς προσωπικούς δεσμούς.

Ευχαριστω Φοιβη!!:)
Πραγματικα ειμαστε τελειως διαφορετικα ζωδια!! Εχω φιλη χροοονια, ωρες ωρες μου ρχεται να τη δειρω:P αλλα η ελξη, η χημεια, το δεσιμο το αδερφικο και φιλικο που υπαρχει ειναι μοναδικα!Ετσι οπως την περιγραφεις ειναι, σε αντιθεση μεμενα.
Θεωρω πως αυτη η σχεση εξελισσεται συνεχεια και επισης θεωρω πως αν πετυχει η δουλεια, φτανει στην τελειοτητα, οσο ονειρικο κι αν ακουγεται. Τελικα τα ετερωνυμα ελκονται. Γιαυτο και ρωταω μου κανει τρομερη εντυπωση πως τοσο διαφορετικοι κοσμοι δενουν τοσο καλα.
Οι αντρες παρθενοι ειναι ''δασκαλοι'' κατα τη γνωμη μου, ειναι ηρεμοι αλλα ταυτοχρονα σε τσιτωνουν (για καλο). Εχω την αισθηση πως αν κανεις ενα λαθος στο κρατουν μανιατικο, χωρις αυτο να σημαινει πως δε συγχωρουν.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
ρε παιδια πειτε και για μενα (παρακαλω εγκυρες προβλεψεις)ειμαι λεων με ωροσκοπο τοξοτη!!!!!!!!!!!!!!και θελω να μου πειτε με τι ζωδια ταιριαζω και γενικα τι ανθρωπος ειμαι (για να δω θα πεσετε μεσα??!?!?)αντε ρε παιδια γιατι η φιλη μου(αυθεντια σε κατι τετοια)φτιαχνει το σπιτι της στην θεσσαλονικη..................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Διπλωματικοι και κρυψινους ειναι. Ψυχη παρεας, αγαπησιαρηδες, τους αρεσει η καλη ζωη, κανουν καλο κρεβατι αλλα μπορουν να σε φερουν τουμπα ευκολα, παραμυθαδες θα τους ελεγα λογω τρομερης ανασφαλειας που προσπαθουν μετα βιας να κρυψουν.Οι ζυγινες δεν ειναι ετσι, ειναι πιο σταθερες, πιο ευθεις.
δε θα μπορουσα να συμφωνω περισσοτερο...

αληθεια οι αντρες υδροχοοι τι σας λενε? δεν εχω γνωρισει κανεναν... μονο γυναικες υδροχοους εχω γνωρισει απο τις οποιες εχω τις καλυτερες εντυπωσεις! συνεργασιμες και ανοιχτομυαλες, εξαιρετικα κοινωνικες και αξιοπιστες, δε φορουν παρωπιδες - παρα μονο αν το κανουν επι σκοπου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Τα ίδια είναι και οι άντρες, καλα παιδιά, δίνονται ολοκληρωτικά σ'αυτούς που αγαπούν, γίνονται χαλί να τους πατήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
πάντως αδικείτε τους ζυγούς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.

eyripos_xalkida

Νεοφερμένος

Ο eyripos_xalkida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Επειδή μου γεννήθηκε η απορία, ποια ζαριά εντέλει έριξε ο Θεός όταν ήρθα σε αυτόν τον κόσμο, μπορεί κάποιος να με κατατοπίσει για τους
"ταύρους με :warn:ωροσκόπο υδροχόο"; :ermm::ermm::ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
πάντως αδικείτε τους ζυγούς...

Για να μην παραπονιέστε, θα σας υποστηρίξω εγώ! :P

Οι Ζυγοί δεν είναι ψεύτες! Μπορεί κάποιες στιγμές να υπερβάλλουν στις αντιδράσεις τους... παίζουν δηλαδή λίγο θέατρο προκειμένου να τραβήξουν λίγο τα βλέμματα (με τους Λέοντες νομίζω οτι συναγωνίζονται για το ποιος είναι η μεγαλύτερη ψωνάρα :P), αλλά είναι αρκετά ειλικρινείς!
Θέλουν να υπάρχει ισορροπία στην ζωή τους και αναζητούν την αρμονία! Δεν τους αρέσει να μπλέκονται σε διαμάχες και θέλουν να τα έχουν καλά με όλους. Αυτό νομίζω οτι κρύβει μια δόση ψεύδους, αλλά έχουν και το θάρρος της γνώμης τους και δεν θα μείνουν σε μια κατάσταση, αν τους ενοχλεί, αν δεν τους κάθεται καλά, αν χαλάει την ισορροπία τους! Το πιο πιθανό είναι να μην μπλέξουν σε διαμάχη... απλά θα φύγουν!
Είναι αναλυτικοί και θα εξετάσουν το θέμα από κάθε πιθανή πλευρά! Θα σου κάνουν 500 ερωτήσεις μέχρι να φτάσουν σε ένα συμπέρασμα! Αυτό είναι λιγάκι εκνευριστικό! :P
Το αρνητικό τους, που έχω εντοπίσει, είναι η αναποφασιστικότητα!
Τους αρέσει το ωραίο και έχουν καλό γούστο! :yes:

Η αδερφή μου είναι Ζυγός και 23 χρόνια μαζί της δεν είναι και λίγα για να βγάλω κάποια συμπεράσματα! :P
Όταν έχω ένα πρόβλημα, πάντα ζητάω την συμβουλή της γιατί ξέρω οτι θα μου δώσει μια συμβουλή που θα είναι σωστή αφού θα έχει αναλύσει κάθε παράμετρο του προβλήματος!Επίσης αν κάτι δεν της αρέσει θα μου το πει στην ψύχρα χωρίς να βάλει σάλτσες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Το αρνητικό τους, που έχω εντοπίσει, είναι η αναποφασιστικότητα!

Φαντάσου που και εγώ είμαι ζυγός και μου τη σπάει αυτό το πράγμα γιατί είναι ένα μόνιμο φαινόμενο. :confused:
Το παλεύω όμως. :redface:

Ε, καλά τα λες όλα έτσι είναι...η αδελφή σου έχει δώσει όλα τα δείγματα του ζυγού άριστα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top