Η φίλη του φίλου μού την πέφτει!

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
συμφωνω με την νεραιδα...αυτο εκανα του μιλησα και μου κανει οτι η φιλη μου ηταν αυτη που μου πηγαινει εκεινο το βραδυ κοντρα και οχι αυτοσ...οτι επισης του αρεσει που εγω δεν καπνιζω σε αντιθεση με την φιλη μου..και πιστευω για πλακα οτι το εκανε εγραψε στο κινητο του μπροστα μου σε μηνυμα μωρο μου τι κανεις σε θελω πολυ για να το στειλει στην φιλη μου και καλα και του κανω αντε να δω που θα το φτασεις και μου κανει εισαι χαζουλα και με πειραζε και ηταν τρυφερος και γενικα εληξε εκει το θεμα..

Δε θελω να σε στενοχωρησω...αλλα οταν υπαρχει "κοντρα" για ανουσια πραγματα, τοτε υποβοσκει κατι ερωτικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Αν είχαν σχέση πολλά χρόνια, θα πήγαινα μαζί της αν ήξερα ή διαισθανόμουν ότι η σχέση τους έχει σοβαρά προβλήματα και θα αποτέλειωνα τη σχέση τους παίρνοντας την θέση του στα πλαίσια μιας σχέσης μόνο, όχι για μια ξεπέτα όμως. Αν δεν υπήρχαν εγγυήσεις ότι θα τον αντικαταστήσω, δεν θα το έκανα γιατί δεν μου αρέσει να χρησιμοποιούμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αν είχαν σχέση πολλά χρόνια, θα πήγαινα μαζί της αν ήξερα ή διαισθανόμουν ότι η σχέση τους έχει σοβαρά προβλήματα και θα αποτέλειωνα τη σχέση τους παίρνοντας την θέση του στα πλαίσια μιας σχέσης μόνο, όχι για μια ξεπέτα όμως. Αν δεν υπήρχαν εγγυήσεις ότι θα τον αντικαταστήσω, δεν θα το έκανα γιατί δεν μου αρέσει να χρησιμοποιούμαι.

Eγγυησεις βρε Δοκτωρα μου σε θεματα καρδιας ποτε δεν εχεις...
Πως γινεται να περιμενεις κατι τετοιο?!:confused:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.


Eγγυησεις βρε Δοκτωρα μου σε θεματα καρδιας ποτε δεν εχεις...
Πως γινεται να περιμενεις κατι τετοιο?!:confused:


Εγγύηση είναι το ένστικτο μου. Ξεχωρίζω εύκολα την πόρνη και την τσούλα από την Πόρνη. Είναι και ζήτημα πείρας. Αν και αποκλείω να είχα έναν φίλο που να είχε σχέση με τσούλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγγύηση είναι το ένστικτο μου. Ξεχωρίζω εύκολα την πόρνη και την τσούλα από την Πόρνη. Είναι και ζήτημα πείρας. Αν και αποκλείω να είχα έναν φίλο που να είχε σχέση με τσούλα.

Εαν εχεις αλαθητο ενστικτο, ωστε να το θεωρεις εγγυηση, τοτε πρεπει να εισαι πολυ τυχερος... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
τετοια αστεια εγω προσωπικα δεν τα σηκωνω ουτε απο φιλες ουτε απο τον φιλο μου. στο χερι σου ειναι να κοψεις τη φορα της φιλης σου και αν ο φιλος σου θελει την παρεα της τοτε να παει να την βρει μονος του. αν εσυ κοψεις γεφυρες επικοινωνιας μαζι της τοτε θα δεις και αντιδραση. τωρα αν εισαι εσυ χαζουλα (ζηλιαρα δηλ.) ή αυτοι ανωριμοι ή αναισθητοι αυτο θα το δειξει η πορεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top