Ποιες είναι οι πιο ευτυχισμένες στιγμές της ζωής σας;

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κάποια μαγικά βράδια που ο φτερωτός θεός του έρωτα είχε πάρει το μυαλό και των δύο.. (Vkey θυμάσαι το ένα; )
Η στιγμή που έμαθα πως πέρασα το τελευταίο μάθημα που χρωστούσα, η μέρα της ορκομωσίας μου και η νύχτα του πάρτυ για το πτυχίο (διαφορετικά 24ώρα) - γενικά εκείνο το τρίμηνο ήμουν λες και έπαιρνα κάτι συνέχεια, ένιωθα πως η ζωή μου είχε μόλις ξεκινήσει, είχα μια σχέση που τότε πήγαινε καλά, δεν είχα βιώσει θάνατο αγαπημένου προσώπου..
Κάθε φορά που οι εξετάσεις υγείας μου για οτιδήποτε βγαίνουν κανονικές..
Όταν ακούω συγκεκριμένα τραγούδια, που δεν θυμάμαι όμως τίτλο κανενός τώρα..
Μια βραδιά που έκανα νυχτερινό μπάνιο στην θάλασσα κάτω από το σεληνόφως παρέα με δύο καλές μου φίλες.. φέτος τον Αύγουστο έχω τρεις μαγικές βραδιές να θυμάμαι, πόσο τυχερή ήμουν!

..και είμαι σίγουρη πολλές ακόμα που δεν έχουν έρθει ακόμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Tι δεν θα έδινα για να το ξανά ζούσα...
Όχι τόσο για τα πρόσωπα που είχαμε στο μυαλό αλλά για το πως ήμασταν τα 2 μας, τι νιώθαμε και τι μοιραζόμασταν! :)
Να μία από τις πιο ευτυχισμένες στιγμές τελικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Γουέλ

Ένα απόγευμα Ιούνη, μετά από μεγάλη βροχή, είχαμε πάει βόλτα στη Λούτσα.
Καθίσαμε σε ένα παγκάκι κοντά στη θάλασσα, κι εγώ τότε έπρεπε να του πω κάτι που δε του είχα πει και δεν ήξερα πώς θα το πάρει.
Μετά από πολύ ζόρι και τρεμάμενη φωνή, του το είπα και άρχισα να κλαίω τόσο πολύ από τις τύψεις που ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί. Και τότε αυτός με κοιτάει, σκουπίζει τα δάκρια από το πρόσωπό μου, με παίρνει αγκαλιά και μου λέει ότι είμαι χαζή που τον ανησύχησα χωρίς λόγο, και ότι δεν έγινε κάτι και ότι είναι όλα καλά. :]

Ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ βάρος είχε φύγει από πάνω μου επιτέλους!
Μετά άρχισε να ψιχαλίζει, αλλά δε φύγαμε, μείναμε εκεί αρκετή ώρα.
Ήταν τόσο δύσκολη, αλλά και τόσο όμορφη στιγμή συγχρόνως. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Ευτυχισμένες στιγμές, είναι εκείνες που είμαστε οι δυο μας, δε μιλάει κανείς και με έχει στην αγκαλιά του και μυρίζω το άρωμα του. Νιώθω μια τρομερή ασφάλεια, ένα πολύ έντονο συναίσθημα!

Ευτυχισμένες στιγμές επίσης, είναι όταν όλα είναι ήρεμα σπίτι μου και πως παρόλο τους καβγάδες, είμαστε αγαπημένοι οι τρεις μας στο σπίτι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Συνηθως τα Χριστουγεννα, το Πασχα και το καλοκαιρι..
Οταν ερωτευτηκα :$
Οταν ανακοινωθηκαν τα αποτελεσματα των πτυχιων Αγγλικων και Ισπανικων.. αυτα μου ερχονται προς το παρον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Tι δεν θα έδινα για να το ξανά ζούσα...
Όχι τόσο για τα πρόσωπα που είχαμε στο μυαλό αλλά για το πως ήμασταν τα 2 μας, τι νιώθαμε και τι μοιραζόμασταν! :)
Να μία από τις πιο ευτυχισμένες στιγμές τελικά!

Nα κανονίσεις να ξανάρθεις Αθήνα και που ξέρεις.. ίσως να είμαστε πάλι τυχερές να νιώσουμε το ίδιο! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

talismans

Νεοφερμένος

Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 98 μηνύματα.

Όταν γεννήθηκε η κόρη μου ήταν πώς να το πω … Φαντασία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ενα τραγουδι στο αμαξι βραδυ,ενα φιλι απο την μανα μου πριν κοιμηθω,ενα ανεκδοτο απο ενα φιλο,ενα βλεμμα απο μια κοπελα,ενα καλο ποτηρι κρασι με την παρεα σε ενα μπαλκονι ειναι ταυτοχρονα τοσες πολλες αλλα και τοσο λιγες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Απο τις πιο ευτυχισμενες στιγμες επισης ειναι να ξαπλωνεις στην παραλια το βραδυ και να κοιταζεις τα αστερια που πεφτουν..
να ξαπλωνεις μαζι με το προσωπο που αγαπας και να μιλατε και να παιζετε..
να καθεσαι διπλα στο ποταμι με παρεα και να παιζετε κιθαρα και να τραγουδατε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top