Αναβάθμιση στο κάρμα

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Μπορεί κάποιοι που να σε είχαν ψηφίσει να αποφάσισαν να διαγράψουν την ψήφο τους βλέποντας τη λίστα των ατόμων που έχουν ψηφίσει. Για το 2ο δεν έχω ιδέα.
:)
Παίζει και αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
πολυ ωραιο μισελ μπραβο πολυ καλη δουλεια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εξακολουθώ να μη μπορώ να ψηφίσω κανένα πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω μπορω μονο αν παω στο προφιλ τους. Απο το quick link εδω διπλα στο καρμα τους, δεν μπορω... (ξερω, ξερω, υπομονη!)

Παντως πολυ καλη δουλεια Λια! Μπραβο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Πολύ καλή δουλειά:clapup:

Την ΚΕ την βλέπω στα ποστς της με 4,02 και στα στατιστικά με 3,81:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δώστε μου λίγο χρόνο να διορθώσω τα bugs...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Είναι τέλειο. Μπράβο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δέν ξέρω άν ρώτησε άλλος τι σημαίνει αφέρεση ψήφου; και γιατί γίνετε;
εάν ψήφισες κάποιον και μετά θες όχι να αλλάξεις το "βαθμό" της ψήφου σου, αλλά να την αφαιρέσεις εντελώς, πατάς αφαίρεση :)



Γιατί ενώ με είχαν ψηφίσει 45 τώρα λέει 35?Και γιατί στο προφίλ μου αναφέρει 0.57 κάρμα και όταν ποστάρω 0.5?:P
ΥΓ:πολύ καλή δουλειά,μπράβο:)
εκτός από αυτά που σου είπαν ήδη οι exposed και chimera, επιπλέον, οι χρήστες που έχουν να μπουν πολύ καιρό, απενεργοποιείται η ψήφος τους αυτόματα μέχρι να ξαναμπούν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Κάτι άλλο θα ήθελα να ρωτήσω, γιατί στο βελάκι δίπλα απο το κάρμα δεν μας αφήνει να ψηφήσουμε; και μόνο μέσα στο προφίλ όπως πάντα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κάτι άλλο θα ήθελα να ρωτήσω, γιατί στο βελάκι δίπλα απο το κάρμα δεν μας αφήνει να ψηφήσουμε; και μόνο μέσα στο προφίλ όπως πάντα; :hmm:
Έχει πρόβλημα, θα διορθωθεί σύντομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Έχει πρόβλημα, θα διορθωθεί σύντομα.

Μισέλ πώς πρόλαβες με τις εξετάσεις με το τρέξιμο να κάνεις τόσο φανταστική δουλειά; πολλύ καλό λέμε, και πάλι μπράβο, έχει πολλύ δουλειά πάνω του:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Πολυ καλη δουλεια. Συμφωνω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πολύ καλή δουλειά:clapup:

Την ΚΕ την βλέπω στα ποστς της με 4,02 και στα στατιστικά με 3,81:hmm:
Δεν είναι bug νομίζω... Γιατί συμβαίνει θα το δεις εδώ. :)


[κι ό,τι κατάλαβες.. κατάλαβες :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Λια τα συγχαρητήρια μου
Ειλικρινά πολύ καλή δουλειά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Με απλά λόγια αν το postbit ενημερώνονταν άμεσα, όπως το profile ή τα στατιστικά, θα έπρεπε να αγοράσουμε τα μηχανήματα της google για αντέξουν κάτι τέτοιο.

Ωστόσο επειδή η αρχιτεκτονική του κώδικα άλλαξε στην νέα έκδοση του κάρμα δίπλα από το post θα έχει σχεδόν πάντα σωστό νούμερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πείτε μου αν διορθώθηκαν τα λάθη πλζ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν είναι bug νομίζω... Γιατί συμβαίνει θα το δεις εδώ. :)


[κι ό,τι κατάλαβες.. κατάλαβες :P]
Αυτό πλέον δεν ισχύει 100%, μιας και η αρχιτεκτονική του κώδικα έχει αλλάξει πολύ σε αρκετά σημεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ όλους παρεπιπτόντως για τις επεφημίες (δεν ξέρω αν έγραψα σωστά τη λέξη ή αν κολλάει σε αυτό που θέλω να πω, όποιος ξέρει ας διορθώσει). Συγγνώμη που δεν έγραφα πολύ στο θέμα αλλά απο χτες δουλεύω πάνω στο κάρμα για να φτιάξω τα bugs (με 7 ώρες διάλειμμα για ύπνο) οπότε δεν είχα χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ όλους παρεπιπτόντως για τις επεφημίες (δεν ξέρω αν έγραψα σωστά τη λέξη ή αν κολλάει σε αυτό που θέλω να πω, όποιος ξέρει ας διορθώσει). Συγγνώμη που δεν έγραφα πολύ στο θέμα αλλά απο χτες δουλεύω πάνω στο κάρμα για να φτιάξω τα bugs (με 7 ώρες διάλειμμα για ύπνο) οπότε δεν είχα χρόνο.

Μισέλ μήπως όμως πρέπει να ξεκουραστείς; δεν πειράζει άν έχει προσορινά λαθάκια, δεν θα σε κράξει κανέις άν ξεκουραστείς για λίγο, μην πιέζεις τον εαυτό σου, όλοι εδώ εκτιμάμε την φανταστική δουλεια σου ξεκουράσου:kissing::kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top