Απορίες που αφορούν τις λειτουργίες του site

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θελω να ρωτησω κατι παιδια.
Πως γινεται να διαγραφηκαν και γιατι γυρω στα 25 ποστ μου? Ειχα 510 μηνυματα και ξαφνικα μου λεει οτι εχω 486. Δεν θα επρεπε να ενημερωθω αν καποια ποστ μου ηταν υπερανω κανονων κι επρεπε να διαγραφουν? Αλλα παραξενευομαι με το νουμερο. Ειναι δυνατον 25 μηνυματα να ηταν εκτος οριων??
Βγήκε μία συζήτηση 52 μηνυμάτων off-topic (δες το εν λόγω φόρουμ), όπου τα μηνύματα δεν μετράνε... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
ΟΚ. Ευχαριστω. Νομιζα οτι καποιος διεγραψε αυθαιρετα τα μηνυματα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εκανα μια βλακεία και έβαλα καταλάθος το ίδιο μνμ 2 φορές στο θέμα: Πως αισθάνεσαι;
Μπορει κάποιος να το διορθώσει;

Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ευκαιρία λοιπόν, να μάθουν και άλλοι το κουμπί report
που σου επιτρέπει να επικοινωνήσεις άμεσα με τους moderators, ζητώντας τους κάτι τέτοιο πχ... Φυσικά δεν πρέπει να γίνεται κατάχρηση, για να τους πείτε τα νέα σας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ευκαιρία λοιπόν, να μάθουν και άλλοι το κουμπί report
που σου επιτρέπει να επικοινωνήσεις άμεσα με τους moderators, ζητώντας τους κάτι τέτοιο πχ... Φυσικά δεν πρέπει να γίνεται κατάχρηση, για να τους πείτε τα νέα σας :D

Δηλαδη αν το πατησω αυτο θα το δούν κατευθείαν; Δεν το ήξερα! Νόμιζα πως ήταν μόνο για αναφορά σε κακοπροαίρετο μνμ! Ευχαριστω :)!

Τι μαθαίνει κανείς βραδιάτικα :P!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Nαι, αν πατηθεί το κουμπί της αναφοράς, μπορείτε άμεσα να επικοινωνήσετε με κάποιον mod (πχ την διαγραφή θα μπορούσες να την έχεις ζητήσει κι έτσι:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Nαι, αν πατηθεί το κουμπί της αναφοράς, μπορείτε άμεσα να επικοινωνήσετε με κάποιον mod (πχ την διαγραφή θα μπορούσες να την έχεις ζητήσει κι έτσι:))

Εντάξει! Τώρα το ξέρω! Ευχαριστώ :)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Ρε παιδιά. Δεν έχω καταλάβει πως παίζονται τα θέματα "Υπάρχουν δολοφόνοι, ανάμεσα μας..... Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αμα δεις το πρώτο ποστ θα βρεις και τους κανόνες, ό,τι δεν καταλάβεις στείλε μου ΠΜ να σου απαντήσω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BrokenHeart

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
ΟΚ ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
τι σημαίνει ότι ένα πόστ είναι "soft deleted"? υπάρχει και "hard deleted"? ποια η διαφορά τους????:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
soft συμαινει οτι μπορει να επανελθει, hard συμαινει οτι πηρε Λε Πουλε μονιμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ΑΗΑ! κατάλαβα :) thx !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Έχω ένα πρόβλημα.Σήμερα που πήγα ν'απαντήσω σ'ένα θέμα ανακάλυψα πώς τα γράμματα είναι πολύ μικρά και δεν μπορώ να τα μεγαλώσω,ούτε να χρησιμοποιήσω το BOLD ή την πλάγια γραφή.Γενικά δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω καμία από τις επιλογές που υπάρχουν.Τρόπος γραφής,χρώματα,σταίχιση,ταξινόμηση ,smilies κλπ. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος?Γιατί συμβαίνει αυτό?Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μήπως έτυχε μόνο μία φορά; Γιατί κι εμένα μου το έκανε κάποια στιγμή το πρωί, αλλά μετά έφτιαξε.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Αα,μόλις είδα ότι αφου καταχωρήσω την απάντηση, τα γράμματα βγαίνουν κανονικά αλλά συνεχίζω να έχω πρόβλημα με όλα τα υπόλοιπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Η σελίδα της απάντησης φορτώνει κανονικά πριν γράψεις; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Όχι,έγινε πολλές φορές και συνεχίζεται ακόμα.Επίσης όταν προσπάθησα απο την επιλογή "εργαλεία" να μεταφερθώ στα θέματα που παρακολουθώ ή στους συνδεδεμένους χρήστες με βγάζει στην ίδια σελίδα. Όταν το επέλεξα από το τέλος της σελίδας με πηγαίνει μόνο όταν πατήσω το "πάμε",πράγμα που δεν συνέβαινε μέχρι τώρα.Τέλος,προσπάθησα να κάνω επεξεργασία σε μία απάντηση που έδωσα για να συμπληρώσω κάτι που είχα ξεχάσει και μου'βγαλε ότι :"ο internet explorer δεν μπορεί να εμφανίσει την σελίδα".Δεν ξέρω τι γίνεται αλλά πολλά δεν λειτουργούν σωστά.Υπάρχει περίπτωση να έκανα κάτι εγώ λάθος? Αν και δεν πάτησα κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Ναι,η σελίδα φορτώνει κανονικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top