Shopping Therapy

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
τι ειναι pigment?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
είναι μία σκιά σε σκόνη από τα Mac
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αγορασα το ημερολογιο της avon τα εσοδα του οποιου θα δοθουν στην ερευνα κατά του καρκίνου του μαστου.. ειναι σουπερ, ροζάκι και πολύ πολύ ευχρηστο και όμορφο..

περισσοτερες πληροφοριες εδω:
https://www.avoncosmetics.gr/PRSuite/info/aboutCommunityList.jsp?index=0&item=0

τιμη αγορας: 15 ευρώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
αγορασα το ημερολογιο της avon τα εσοδα του οποιου θα δοθουν στην ερευνα κατά του καρκίνου του μαστου.. ειναι σουπερ, ροζάκι και πολύ πολύ ευχρηστο και όμορφο..

περισσοτερες πληροφοριες εδω:
https://www.avoncosmetics.gr/PRSuite/info/aboutCommunityList.jsp?index=0&item=0

τιμη αγορας: 15 ευρώ

Evouli επειδή θέλω να αγοράσω και εγώ το συγκεκριμένο ημερολόγιο για πες από που το αγόρασες; Κάπου το είχα διαβάσει αλλά δεν το θυμάμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Μπορούμε να το παραγγείλουμε κ online, δες εδώ :
https://www.avoncosmetics.gr/PRSuite/info/contact.jsp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μπορούμε να το παραγγείλουμε κ online, δες εδώ :
https://www.avoncosmetics.gr/PRSuite/info/contact.jsp

Ευχαριστώ πολύ :)! Και μη ονλάιν που μπορώ να το πάρω; :redface: Είμαι λίγο άσχετη με τις αγορές μέσω ιντερνετ :redface:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
το εχω βαλει στην υπογραφη μου.. :)
μπορεις να το παραγγειλεις και τηλεφωνικως ειναι πιο ευκολο και στο στελνουν με κουριερ και αντικαταβολη.. εγω χθες το παρηγγειλα, σημερα μου ηρθε.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ εβούλι μου :)! Αν και θυμαμαι οτι έλεγε οτι μπορεις να το παρεις και απο καποια μαγαζια :confused:! Αλλά από οτι φαίνεται λάθος θυμάμαι :P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ εβούλι μου :)! Αν και θυμαμαι οτι έλεγε οτι μπορεις να το παρεις και απο καποια μαγαζια :confused:! Αλλά από οτι φαίνεται λάθος θυμάμαι :P!

α, ναι μπορεις.. απο τα βιβλιοπωλεια παπασωτηριου.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
COOL :P... μήπως να το χτυπήσω κ εγώ από τον Παπασωτηρίου?:hmm:χμμμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ξεκινησα να παιρνω και στολιδακια χριστουγεννιατικα.. φετος θα ξεπαραδιαστουμε γιατι ειναι καινουριο το σπιτακι μας αλλα χαλάλι του.. θα παρουμε ωραια πραγματακια..
ηδη πηραμε εναν αγιοβασιλάκο που καθεται στο ελκηθρο του και θα τον βαλουμε κατω απ'το δεντρο και εναν ταρανδουλη ασπρο ασπρο με γκλίτερ που δεν ξερω πού θα τον βαλουμε αλλα ειναι σουπερ γλυκουλης.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

charlotte

Νεοφερμένος

Η charlotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ξεκινησα να παιρνω και στολιδακια χριστουγεννιατικα.. φετος θα ξεπαραδιαστουμε γιατι ειναι καινουριο το σπιτακι μας αλλα χαλάλι του.. θα παρουμε ωραια πραγματακια..
ηδη πηραμε εναν αγιοβασιλάκο που καθεται στο ελκηθρο του και θα τον βαλουμε κατω απ'το δεντρο και εναν ταρανδουλη ασπρο ασπρο με γκλίτερ που δεν ξερω πού θα τον βαλουμε αλλα ειναι σουπερ γλυκουλης.. :)


Θα έρθω να τα δω σήμερα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Θα έρθω να τα δω σήμερα! :)

να ερθεις και αυριο που θα παρουμε πιο πολλα απο το jumbo.. :P βεβαια, ενταξει, ειναι λιγο μακρυς ο δρομος απ'το σπιτι σου στο σπιτι μου αλλα δε βαριεσαι.. τα στολιδακια αξιζουν πολλες θυσιες... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

charlotte

Νεοφερμένος

Η charlotte αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
:D:D:D:D:D:D

Ναι μωρέ...που να έρχομαι!!!! :P:P:P
Μια και καλή αύριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
πηρα σημερα δυο κρεμες, μια σκια και ενα λιπ γκλος...
ψαχνω και μια ζωνη για το τζινακι μου αλλα ειναι ολες χοντρες και σουπερ ντουπε τρεντι, απαισιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω αγορασα ενα τελειο παλτο για μενα, και ενα κρεμαστο δωρο για τη μαμα μου!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
με γειααααα!!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
:D:D

Ευχαριστωωωωωωω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
το εχω βαλει στην υπογραφη μου.. :)
μπορεις να το παραγγειλεις και τηλεφωνικως ειναι πιο ευκολο και στο στελνουν με κουριερ και αντικαταβολη.. εγω χθες το παρηγγειλα, σημερα μου ηρθε.. :)

κουκλι, παρα πολυ καλο αυτο!
αλλα εχω ημερολογιο... και, αν και ειναι ωραιο, θα μου ειναι αχρηστο εντελως... εδω και 3-4 χρονια παιρνω ειδικα ημερολογια, ακαδημαικα... αλλα μαλλον μου δωσες ιδεα για δωρο! :)

να σου πω, μπορεις να μου πεις αν οι μερες και οι μηνες ειναι και σε αλλη γλωσσα? η μονο ελληνικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top