Shopping Therapy

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Εγώ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ακομα, αλλά θέλω να πάρω αυτές :

miss.jpg

αλλά αμφιταλαντεύομαι....πειτε μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
κουκλι, παρα πολυ καλο αυτο!
αλλα εχω ημερολογιο... και, αν και ειναι ωραιο, θα μου ειναι αχρηστο εντελως... εδω και 3-4 χρονια παιρνω ειδικα ημερολογια, ακαδημαικα... αλλα μαλλον μου δωσες ιδεα για δωρο! :)

να σου πω, μπορεις να μου πεις αν οι μερες και οι μηνες ειναι και σε αλλη γλωσσα? η μονο ελληνικα?

gio μου και για δωρακι ειναι πολυ ομορφο, ασε που τα κερδη θα πανε και σε εναν καλο σκοπο ;)
για τις μερες/μηνες δε θυμαμαι, θα το δω το απογευμα που θα παω σπιτι και θα σου πω αυριο οκ; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πηρα μια χριστουγεννιατικη καλτσα και ενα μικρο λουτρινο ταρανδο. :P
Προσεχως εχει δεντρακι και λαμπακια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Πηρα μια χριστουγεννιατικη καλτσα και ενα μικρο λουτρινο ταρανδο. :P
Προσεχως εχει δεντρακι και λαμπακια.

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΨΩΝΙΑ!!!:clapup::clapup::clapup:
Μπραβο βρε Bill!!!:D
Μεγειες!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Thanks!
Αρχιζω να μπαινω στο κλιμα των χριστουγεννων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
κουκλι, παρα πολυ καλο αυτο!
αλλα εχω ημερολογιο... και, αν και ειναι ωραιο, θα μου ειναι αχρηστο εντελως... εδω και 3-4 χρονια παιρνω ειδικα ημερολογια, ακαδημαικα... αλλα μαλλον μου δωσες ιδεα για δωρο! :)

να σου πω, μπορεις να μου πεις αν οι μερες και οι μηνες ειναι και σε αλλη γλωσσα? η μονο ελληνικα?

το ειδα :)
οι μερες/μηνες ειναι σε ελληνικα, αγγλικα, ιταλικα και μια αλλη γλωσσα που δεν την ξευρω αλλα νομιζω οτι ειναι γαλλικα :redface: :P
πχ αν ξερετε και μπορειτε να βοηθησετε τον απριλιο τον ελεγε avril τον φεβρουαριο fevrier κτλ.. :)

Πηρα μια χριστουγεννιατικη καλτσα και ενα μικρο λουτρινο ταρανδο. :P
Προσεχως εχει δεντρακι και λαμπακια.

μπραβο μπιλλ!!! :clapup:
κι εγω αυτη την εβδομαδα παω για δεντρο.. :clapup:
μπαλες πηρα την προηγουμενη.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αποσμητικό κι απορρυπαντικά από το σούπερ μάρκετ! :P Α, και το cosmopolitan (είμαι της πγοιότητας εγώ, νι! :bleh: ) και δύο πακέτα τσιγάρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
το ειδα :)
οι μερες/μηνες ειναι σε ελληνικα, αγγλικα, ιταλικα και μια αλλη γλωσσα που δεν την ξευρω αλλα νομιζω οτι ειναι γαλλικα :redface: :P
πχ αν ξερετε και μπορειτε να βοηθησετε τον απριλιο τον ελεγε avril τον φεβρουαριο fevrier κτλ.. :)
ναι, Γαλλικά είναι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Πηρα κρεατα χθες για να γεμισω την καταψυξη :P και πηρα και μποτες! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εγώ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ακομα, αλλά θέλω να πάρω αυτές :

View attachment 1997

αλλά αμφιταλαντεύομαι....πειτε μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :P:P:P

Με αρεσουν! ποοοοσο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Αποσμητικό κι απορρυπαντικά από το σούπερ μάρκετ! :P Α, και το cosmopolitan (είμαι της πγοιότητας εγώ, νι! :bleh: ) και δύο πακέτα τσιγάρα..

ΛΟΛ, κ εγώ αυτό σήμερα :redface::redface::redface: (είπα να χαλαρώσω βρε λίιιιιιιιιιιιιιιιιιιγο)


Με αρεσουν! ποοοοσο?

έλα μου ντε...δεν τις έχω πετύχει σε κατάστημα, τις είδα στο site της Miss Sixty, οπότε κτλβνεις πόσο θα κάνουν...:/::/::/: αν τις βρω θα σε πώ ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.

Αυτες κανουν 270, φανταζομαι θα μας τσακισει παλι η miss. ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΠΠΠΠΠΛΛΛΛΛΛΛΛουσιαααΑΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.

Αυτες κανουν 270, φανταζομαι θα μας τσακισει παλι η miss. ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΠΠΠΠΠΛΛΛΛΛΛΛΛουσιαααΑΑ!

ΛΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ:D:D:D κ εγώωωωωωωωωωωωωωωωωω ...

κ αυτές καλές ;) (που τις βρήκες ?270? είσαι κ εσύ φαν της Miss? :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Στον ασο! (https://www.asos.com/Miss-Sixty/Miss...iid=164822&cid=4172&clr=Black&Rf-400=471&sh=0 ), δεν ξερω ποσο εχουν εξοδα αποστολης ομως.
Ναι, ειμαι φαν, αλλα μονο στο να βλεπω και να λεω τι ωραια ομως :P

Εγωωωω πηηηηηρα κατι μαυρα μποτινια, 5 μπλουζια πλεκτοχειμωνιατικα, κι ετοιμαζομαι να σηκωσω το στροουμπερι παλι. Ξερει καμια ποσο παει η flowerbomb στα μαγαζια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πηρα μια χριστουγεννιατικη καλτσα και ενα μικρο λουτρινο ταρανδο. :P
Προσεχως εχει δεντρακι και λαμπακια.

Και συνεχίζουμε..:P
Ενα φουσκωτό Άγιο Βασίλη (γυρω στο 1,20 ύψος),μια βιβλιοθήκη που ήθελα να πάρω εδώ και δύο μήνες και σήμερα έχει εξόρμηση για δέντρο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Αν αρέσουν στην Corpse ευχή και κατάρα σου δίνω Niyia μην τις αγοράσεις.

Ποια είναι η γνώμη σας για την αγορά αρώματος από testers?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.


Να τις παρεις μικρη Νταρτανιάν , καλες ειναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αν αρέσουν στην Corpse ευχή και κατάρα σου δίνω Niyia μην τις αγοράσεις.

Ποια είναι η γνώμη σας για την αγορά αρώματος από testers?
Δεν πιάνω την ερώτηση. Αν το έχεις δοκιμάσει και σ' αρέσει στο τεστερ, υπάρχει κάποιος λόγος να μη σ' αρέσει στη κανονική συσκευασία; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Παίζουν προσφορές αρωμάτων.
Τα οποία προορίζονται για τεστερ και τελικά δε χρησιμοποιούνται ως τέστερ και πωλούνται (το οποίο σημαίνει ας πούμε σε άσπρο plain κουτί, αντί για το κανονικό τους).
Η τιμή πέφτει κατά 40% σε αυτά που έχω βρει και απλώς αναρωτιέμαι αν κανείς έχει δοκιμάσει να αγοράσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
2 παιχνιδάκια για μωρά (δώρο), 4 σαλιάρες για το δικό μας μωρό, πάνα χασέ και φανελένια, ένα σάκο μαιευτηρίου και ένα ψαλιδάκι με στρογγυλεμένες άκρες για τα νυχάκια της:inlove:

Α και το βιβλίο "η φροντίδα του μωρού και του μικρού σας παιδιού, από τη γέννηση ως τα 5 του χρόνια", της Αμερικανικής Παιδιατρικής Ακαδημίας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top