Οι τελευταίες μέρες του 2007!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
άντε τώρα που έφυγε το 2007 μήπως δούμε άσπρη μέρα!!! Εύχομαι το 2008 να μου φέρει ότι δεν μου έφερε το 07, 06, 05, 04, 03, 02, 01, ...... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Α ρε Ζορζ! :hug: :bigarmhug
Με συγκίνησες! :)

Εφυγε και το 2007, ελπίζω το 2008 να είναι η καλύτερη χρονιά που θα ζήσουμε μέχρι φυσικά να έρθει το 2009 κοκ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Να 'στε καλά για τα λόγια σας. :)



Το θέμα θα μείνει λογικά 2-3 μερούλες ανοιχτό για τους αργοπορημένους (:P) οπότε γράψτε τις όποιος υποσχέσεις σας για μες στη χρονιά για να τα βλέπετε σ' ένα χρόνο να δείτε τι τάξατε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iduna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Iduna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Το 2007 πονεσα απο φιλους πραγματικα πρωτη φορα κι εμαθα ποιοι ειναι φιλοι, πως ειναι οι πραγματικοι φιλοι γενικοτερα (ναι ξερω ειμαι 15 δεν εχω δει τιποτα κτλ). Απο το 2008 περιμενω κατι για ολους μας... ΕΙΡΗΝΗ επιτελους και δικαιοσυνη
...Υποπτευομαι οτι φαινομαι αρκετα γραφικη και σαχλη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παντος το 2008 αρχισε με ενα γερο μαθημα... Τωρα αν ειναι καλο η κακο αυτο... δεν το ξερω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
2007. Πολύ κουλ χρονιά :hehe:

Καταρχάς τέλειωσα το σχολείο. Πήγαινα σχολείο από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου, πλάκα πλάκα. 12 χρόνια. Τι κέρδισα? Θα δείξει η πορεία υποθέτω. Ήταν 12 ωραία χρόνια πάντως :)

Μετά από κάμποσα χρόνια σαλιαρισμάτων :P έκανα και μία σοβαρή σχέση. Ή τουλάχιστον την πιο σοβαρή έως τώρα. Και πάει καλά.
Αλλά και στα θέματα φιλίας ξεκαθάρισαν πολλά πράγματα. Τελικά τίποτα, ΤΙΠΟΤΑ δεν είναι όπως φαίνεται στην αρχή.

2008.
Απλά ελπίζω να έχει ένα κλικ παραπάνω από το 2007. Αυτό το κλικ που θα το κανει... ενδιαφέρον.
Όσο για στόχους...
Δγιάβαζμα. Πολύ. Περίμενα τόσα χρόνια, ήρθε η ώρα για το ξέσπασμα υποθέτω :P
Να προσπαθήσω λίγο παραπάνω. Κι αυτή το ίδιο όμως :|
Να περάσω κάνα μάθημα στη σχολή. Αλλά μ'αρέσει η ρημάδα, οπότε μάλλον καλά θα πάω...
Paradiddles, flamadiddles, double bass κτλ στα 240 bps :D
Και να προσπαθήσω να γίνω λίγο πιο κοινωνικός. Ντακς, αυτό είναι optional.


Καλή χρονιά σας εύχομαι... Και ιδιαίτερα στην ΚουΕ και την dooo που μόλις γίναν μαμάδες, και την C.M. που θα γίνει όπου να'ναι, να δείτε τα καμάρια σας όπως επιθυμείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Καλή χρονιά σας εύχομαι... Και ιδιαίτερα στην ΚουΕ και την dooo που μόλις γίναν μαμάδες, και την C.M. που θα γίνει όπου να'ναι, να δείτε τα καμάρια σας όπως επιθυμείτε.


:kissing: σένκιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
σκεφτομαι τον αυτο μου περσυ τετοια μερα και με πιανουν τα νευρα μου, την εκανα την βλακεια τοτε, καλα να παθω, φετος ομως θα το σκεφτω λογικα πρωτου πραξω κατι αναλογο.....



ΥΓ σε οσους ψαρωσαν......ας προσεχατε :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
τωρα που εφυγε το 2007 και κανω ενα φλας μπακ βλεπω οτι μου δωσε και χαρες και πικρες... ας ειναι...το θεμα ειναι να μπορω να το αντιμετωπισω οτι κι αν μου τυχει.
καταρχην να ευχαριστησω το γιωργακη για την ευχη του να εχω υγεια...κι εσυ παιδι μου να εχεις την πολυποθητη ηρεμια που θες μεσα στο 2008.:) (και υγεια εννοειται ε;:P)

ευχομαι το 2008 να ειναι καλυτερο απ το 2007 σε ολους τους τομεις για ολο τον κοσμο...
σε μενα η καθε χρονια να δινει υγεια μονο γιατι ειναι το πολυτιμοτερο αγαθο του ανθρωπου οπως και να το κανουμε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΠΡΟΣΘΕΤΟΝΤΑΣ:

ελπιζω το 2008 να ειναι η αρχη-σταθμος για αλλαγη, κυριως επαγγελματικη.
θελω να κανω ενα μεγαλο αλμα, η εστω να προετοιμαστω καταλληλα να το κανω στο αμεσο μελλον, το οποιο προυποθετει απαγκιστρωση απο το παρελθον και τη συνηθεια.

για να ειναι ενα επιτυχημενο αλμα πρεπει να φυγει καθε υποψια αναβλητικοτητας, μιζεριας, βολεματος.
πρεπει να υπαρχει σαφες πλανο, καλη οργανωση, πειθαρχια και προσηλωση.

ακουγεται (και ειναι) πολυ δυσκολο, ειδικα για μια Gio που βολευτηκε το 2007, και οταν μυρισει χιονι το θελει ΤΩΡΑ.. αλλα ειναι σιγουρα εφικτο απο μια αλλη Gio που το μονο που ξερει καλα ειναι να παιρνει αυτο που πραγματικα θελει!

τρομερα αισιοδοξο ακουγεται, θα το ξεθαψουμε του χρονου με το καλο ξανα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλή μας χρονιά λοιπόν, και σ' ένα χρόνο ας έρθουμε να δούμε τι καταφέραμε απ' αυτά που υποσχεθήκαμε. :lock:



(Ελπίζω οι της ΟΔ να μην κλέψουν κι αλλάξουν κάτι στα μηνύματά τους :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top