S.O.S. - Διάφανα κουτιά για Lego!

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Γειά σας και καλή χρονιά! :) Επιτέλους από χτες έχω και πάλι νετ μετά από μία μακρά περίοδο αποτοξίνωσης και ζητώ απεγνωσμένα τη βοήθεια σας, γιατί δεν ξέρω που να ψάξω για αυτό που χρειάζομαι... Έχω 5-6 lego από παιδί κι εγώ και θέλω επιτέλους να τα φτιάξω να φαίνονται λίγο όμορφα. Η βάση τους είναι τετράγωνη πλευράς 25,5 εκατοστά περίπου ενώ το ύψος τους κυμαίνεται από 15 ως 28 εκατοστά. Θέλω να τα βάλω σε κουτιά - κύβους με πλευρές περίπου 30 εκατοστά, με τη μία πλευρά του κύβου να αποτελεί τη βάση στην οποία θα πατάει η βάση του lego και τις άλλες 5 πλευρές να είναι το - απαραίτητα διάφανο - "καπάκι"! Πού να ψάξω ρε αδέρφια? :hmm:Θενξ ιν αντβάνς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλή χρονιά και καλώς μας ξαναήρθες!
Μία λύση είναι να το φτιάξεις μόνος σου από πλέξιγκλας.
Αλλά ρώτα και σε κάποιο μαγαζί μοντελισμού στην Ιπποκράτους! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
διαφανα κρινα για λεγκο

δεν υπαρχεις, το καπσες.
γαμω τα θρεντς :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top