Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

Θανασης II

Νεοφερμένος

Ο Θανασης II αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Εχουμε τιποτα για τους ζυγους ? :P Αν και δεν πολυ πιστευω σχεδον πουθενα απο ζωδια και θρησκειες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
για τους τοξοτες τι λεει αυτη η χρονια !?!?! :hehe:

Εχετε τον κρονο στο ζωδιο σας, ξεκαθαρισματα... Καλα ομως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εχουμε τιποτα για τους ζυγους ? :P Αν και δεν πολυ πιστευω σχεδον πουθενα απο ζωδια και θρησκειες..

Αφου δεν πιστευεις γιατι ρωτας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανασης II

Νεοφερμένος

Ο Θανασης II αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Θελω να μαθω απο περιεργεια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

financial

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο financial αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Και εγώ δεν πολυπιστεύω στα ζώδια αν και πολλά που έχω διαβασει στο Ίντερνετ ταιριάζουν στην περιγραφή μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Παιδια, εγω γεννημενη 30 Σεπτεμβριου, 2001 ωρα 8:45 το βραδυ στην Αθηνα, το ζωδιο μου ειναι Ζυγος, ομως ποιο ειναι το οροσκοπο μου? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xzc213

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xzc213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
αυτα ειναι αντιχριστιανικα παντως, να ξερεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sommerfeld

Δραστήριο μέλος

Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 582 μηνύματα.
Πάντως η τραγική ειρωνία είναι(και πάντα σπάω πλάκα ως προς αυτό) ότι αυτοί που πιστεύουν στα ζώδια και πάνε σε "μελλοντολογους" για να λύσουν τα προσωπικά τους(αντί να πάνε σε κανα ψυχολογο, κάποιον σύμβουλο γάμο-για τους παντρεμένους-κλπ) είναι και οι πρώτοι θα πάνε στην εκκλησία για να κάνουν τον σταυρό τους....:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Αν ακούσω από κάποιον ότι πιστεύει στα ζώδια, αμέσως ξυνίζω μούρη και είμαι προκατειλημμένη. Το ίδιο ισχύει και για τις θρησκείες, αλλά εν μέρει δικαιολογώ τους θρησκευόμενους ανθρώπους, διότι στη μέση υπάρχει η μαγεία των φράγκων.

Γενικά, άνθρωπος που μιλάει με μεγάλο σθένος για ζώδια, χορτοφαγία, κροσσφιτ και άλλες ποζεριές, με ξενερώνει αφάνταστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί όταν απαντώ πως είμαι Σκορπιός η αντίδραση της κοπέλας συνήθως είναι ''αα, το χειρότερο ζώδιο''? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Γιατί όταν απαντώ πως είμαι Σκορπιός η αντίδραση της κοπέλας συνήθως είναι ''αα, το χειρότερο ζώδιο''? :hmm:
Γιατί έχει κάποια χαρακτηριστικά που δεν είναι και πολύ καλά :P Δεν θυμάμαι και πολλά tbh,αλλά googlαρε το, όλο και κάτι θα βρεις :hehe:
Γενικά δεν είμαι φανατική με τα ζώδια αλλά πολλές φορές οι περιγραφές για το ζώδιό μου ή για τα ζώδια φίλων μου ταιριάζουν παααρα πολύ. Και δεν εννοώ τα ωροσκόπια που σου λένε πώς θα πάει η κάθε μέρα,αυτά δεν τα κοιτάω και δεν τα πολυπιστεύω, εννοώ γενικά για τα χαρακτηριστικά του κάθε ζωδίου. Τις περισσότερες φορές πέφτουν μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Γιατί όταν απαντώ πως είμαι Σκορπιός η αντίδραση της κοπέλας συνήθως είναι ''αα, το χειρότερο ζώδιο''? :hmm:
:P Απλώς οι Σκορπιοί θεωρούνται ζηλιάρηδες, μυστήριοι, ψεύτες, ακραίοι, επικίνδυνοι, σκοτεινοί κλπ... όμως όλα τα ζώδια έχουν πολλά αρνητικά (όπως και ο Σκορπιός έχει θετικά). Για κάποιον λόγο τα αρνητικά του στοιχεία τα μεγαλοποιούμε.. :/::hmm::P:whistle: ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
:P Απλώς οι Σκορπιοί θεωρούνται ζηλιάρηδες, μυστήριοι, ψεύτες, ακραίοι, επικίνδυνοι, σκοτεινοί κλπ... όμως όλα τα ζώδια έχουν πολλά αρνητικά (όπως και ο Σκορπιός έχει θετικά). Για κάποιον λόγο τα αρνητικά του στοιχεία τα μεγαλοποιούμε.. :/::hmm::P:whistle: ...

Σκιάχτηκα!!!! Τι περιγραφή είναι αυτή!!! :hehe::hehe:
Η αλήθεια είναι βέβαια ότι το πιο γνωστό κουσούρι των Σκορπιών είναι η τσιγκουνιά!!
Το χουν το θεματάκι τους... και δεν μιλάμε για την απλή οικονομία.. εννοείται ότι δεν το παραδέχονται κ μέχρι τέλους θα παραδέχονται οτι είναι απλά οικονόμοι!

Τώρα για τα υπόλοιπα που είπες λίγο πολύ και στα αλλα αναφερονται..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπορούν να μας πουν πολλά, αλλά τσιγκούνηδες; ΤΣΙΓΚΟΥΝΗΔΕΣ;;;; :'(

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Σκιάχτηκα!!!! Τι περιγραφή είναι αυτή!!! :hehe::hehe:
Η αλήθεια είναι βέβαια ότι το πιο γνωστό κουσούρι των Σκορπιών είναι η τσιγκουνιά!!
Το χουν το θεματάκι τους... και δεν μιλάμε για την απλή οικονομία.. εννοείται ότι δεν το παραδέχονται κ μέχρι τέλους θα παραδέχονται οτι είναι απλά οικονόμοι!

Τώρα για τα υπόλοιπα που είπες λίγο πολύ και στα αλλα αναφερονται..:hmm:
Είναι πολύ τσιγκούνηδες σαν τους Καρκίνους (τα ζώδια που έχουν δαγκάνες δηλ. σκορπιός και καρκίνος, είναι πολύ τσιγκούνικα.. όπως και τα ζώδια που έχουν κέρατα είναι πολύ πεισματάρικα)... Απ'την άλλη, η τσιγκουνιά δεν είναι κύριο χαρακτηριστικό των Σκορπιών.. ενώ των Καρκίνων είναι ένα από τα κύρια χαρακτηριστικά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Απλά να πω πως όσοι πιστεύετε στα ζώδια, ελπίζω να μένετε στο χαβαλέ και να μην διαμορφώνετε άποψη για το χαρακτήρα κάποιου βασιζόμενοι στο ζώδιο του.

Κeep bashing Scorpio.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos 7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos 7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Είναι πολύ τσιγκούνηδες σαν τους Καρκίνους (τα ζώδια που έχουν δαγκάνες δηλ. σκορπιός και καρκίνος, είναι πολύ τσιγκούνικα.. όπως και τα ζώδια που έχουν κέρατα είναι πολύ πεισματάρικα)... Απ'την άλλη, η τσιγκουνιά δεν είναι κύριο χαρακτηριστικό των Σκορπιών.. ενώ των Καρκίνων είναι ένα από τα κύρια χαρακτηριστικά..
Καρκίνος είμαι και δεν είμαι τσιγκούνης .....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sommerfeld

Δραστήριο μέλος

Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 582 μηνύματα.
όπως και τα ζώδια που έχουν κέρατα είναι πολύ πεισματάρικα)... .

Oi τύποι με ζώδια με κέρατα έχουν μήπως και κανα άλλο κουσούρι?? Τι λέει για αυτό η επιστημονκή σου ερευνα??:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Για τους Αιγόκερους τι λέει η αστρολογία ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
εγώ για τους σκορπιούς πάντως έχω ακούσει ότι είναι πολύ εκδικητικοί και σεξομανείς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top