Πανσέληνος και αρχαιολογικοί χώροι

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΤΕΛΕΙΕΣ!
να μου πεις και κανα hint για to paint shop ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ωραιες ειναι κι αυτες!
Κι εδω το φεγγαρι ειναι τεεεεελειο, πεφτει στη θαλασσα και φεγγουν ολα. Ε ρε ρομαντζαδες :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
ΤΕΛΕΙΕΣ!
να μου πεις και κανα hint για to paint shop ;)
Λοιπόν αν και σίγουρα η Michelle θα ξέρει να στα πει καλύτερα αλλά να σου πω τι έκανα!

Δεν έχω ιδέα από γραφιστική αλλά απλά ξέρω την λογική του πως αφαιρείς τον θόρυβο λόγω σπουδών!

Στην αρχή δοκίμαδα το median filer(που είναι και το χειρότερο από όσο ξέρω) σε όλη την εικόνα αλλά μου χάλαγε τα καλά σημεία!
Και μετά δοκίμασα να δω αν έχεις κάνει επιλογή ένα μέρος της εικόνας, αν εφαρμόζει το φίλτρο μόνο σε αυτό! Πράγματι. Διάλεξα συνεπώς όλο το μάυρο με το magic wand και πειραματιζόμενος με το tolerance και μετά αφαίρεα και πρόσθεσα τις περιοχές που έπρεπε πχ την σκαλωσιά και τα σημεία που ο θόρυβος ήταν πολύ έντονος! Και εφάρμοσα το φίλτρο!Και μετά τις μίκρυνα κιόλας!Και τις ανέβασα

Μετά πάντως επειδή μάρεσε (3 τα ξημερώματα έτσι με 7 να πρέπει να σηκωθώ) έκανα το ίδιο πράγμα στην πρώτη και απλά γέμισα το επιλεγμένο μέρο με μαύρο και την έκανα WALLPAPER!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγώ όπως το είπα έκατσα στο μπαλκόνι για μισή ωρίτσα μόνη:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Και η φωτογραφία για desktop για όποιον την θέλει! Wallpaper (Large).jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κι όπως κάθε χρόνο.. :)

Aνοιχτοί το Σάββατο 70 αρχαιολογικοί χώροι για χάρη της αυγουστιάτικης πανσέληνου

Πολλοί χώροι και μνημεία θα παραμείνουν ανοιχτοί σε Στερεά Ελλάδα και Εύβοια. Η Ακρόπολη, το Σούνιο, το Ολυμπιείο, το Εθνικό Αρχαιολογικό Μουσείο, ο προαύλειος χώρος του Νομισματικού Μουσείου, το Μουσείο Σχηματαρίου, το Κάστρο Λαμίας, η Ακρόπολη Προέρνας, το Βυζαντινό Μουσείο Υπάτης, τα φρούρια σε Ναύπακτο και Αντίρριο, τα Αρχαιολογικά Μουσεία Ερέτριας και Καρύστου.
Link


Όσοι δεν έχετε λόγο ύπαρξης αύριο βράδυ ελάτε να βολτάρουμε στην Ακρόπολη. :)


Θέτε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top