Η ημέρα των γενεθλίων σας...

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
αχ αλήθεια ;;; ωραία δεν είναι!!!έχετε και εσείς μαγαζί?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αχ αλήθεια ;;; ωραία δεν είναι!!!έχετε και εσείς μαγαζί?

για να μην ειμαστε οφτοπικ, μπορουμε να τα πουμε με πμ? η καλυτερα, μσν? στο εχω ξαναστειλει σε αλλο πμ το μσν μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
περιμένω τα γενέθλια πως και πως, πάντα περνάω τέλια άσχετα ότι κάθε χρόνο προσθέτεται ακόμα ένας χρόνος. Τα περνάω πάντα με την τρελοπαρέα και εννοείται με την οικογένεια μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Προτιμώ εκείνη τη μέρα να κάνω κάτι ξεχωριστό! Και συνήθως αυτό συμβαίνει, καθώς τις περισσότερες φορές πέφτουν μέσα στις αποκριές!:D
Φέτος ας πούμε σχεδίαζα να τα περάσω ολομόναχη.. δεν ξέρω.. είχα τις μάυρες μου.. αλλά τελικά δε με άφησαν..:confused:
Όπως και να ΄χει μου αρέσει πολύ αυτή η μέρα.. και ναι, θέλω να παίρνω πάντα τούρτα.. να σβήνω κεράκια.. να μου τραγουδάνε το γνωστό τραγουδάκι!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Εγώ στις 25.04 έχω τα γεννέθλειά μου...να σας πω την αλήθεια απο την μια στενοχωριέμαι που θα γίνω 21 αλλά απο την άλλη σκέφτομαι πως κάθε ηλικία έχει τα καλά της!
Μου αρέσει να μου κάνουν τούρτα και να σβήσω τα κεράκια...κάθε χρόνο και 1 παραπάνω άντε να δούμε...
Λοιπόν μου αρέσει πλέον να τα περνάω έξω με φίλους καλούς...να πάμε σε ένα κέντρο...μπουζούκια κατά προτίμηση και να περάσουμε φίνα....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Κάποιοι δεν θέλουν να το σκέφτονται, άλλοι περιμένουν πως και πως αυτή τη μέρα. Απ'τη μια σκέφτεσαι ότι πέρασες γερός, άλλον ένα χρόνο γεμάτο αναμνήσεις, απο την άλλη ότι σου μένει ένας λιγότερος. Σβήνετε ακόμα τα κεριά και κάνετε ευχή; Παίρνετε τα δώρα που θέλετε; Πως θέλετε να περνάτε αυτή τη μέρα; Με ποιούς; Εσείς πως νιώθετε;

xmmm...παλαιότερα τα περίμενα πως και πως... τα τελευταία γενέθλια που γιόρτασα ήταν τα 23α, όταν δλδ ήμουν ακόμη φοιτήτρια. Μετά... όπως τύχει...
Τα 24α τα πέρασα ...χωρίζοντας, τα 25 χάλια, τα 26α στην Κύπρο μόνη μου, μιας και με είχε στείλει η δουλειά ....

Φέτος, πέφτουν σάββατο (10.05) και με έχουν πρήξει οι γύρω μου να κάνω κάτι αλλά δεν το βλέπω...

Γενικά δεν στενοχωριέμαι (ακόμα!) για τα χρόνια που περνούν, απλά για μένα η μέρα λειτουργεί λίγο σαν απολογισμός ("που βρίσκεσαι τελικά σε σχέση με την προηγούμενη φορά που είχες γενέθλια;"), αλλά μετά τα περσινά έπαψα να τη νιώθω τόσο ξεχωριστή αυτή τη μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αυτό που θέλω είναι να την περνάω ήρεμα και με συγκεκριμένα άτομα.
Κρίσεις ηλικίας δεν έχω ακόμα.:P
Αποτελεί μέρα απολογισμού για μένα συνήθως.M αρέσει να κρατάω τα καλά από τη χρονιά που πέρασε και να κοιτάω μπροστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αυτό που θέλω είναι να την περνάω ήρεμα και με συγκεκριμένα άτομα.
Κρίσεις ηλικίας δεν έχω ακόμα.:P
Αποτελεί μέρα απολογισμού για μένα συνήθως.M αρέσει να κρατάω τα καλά από τη χρονιά που πέρασε και να κοιτάω μπροστά.


Αυτό θα έλειπε!!!!!!!! ......Άντε να μη μιλήσω άλλο!!!!!!!!!:D

Εγώ πάλι .... πάρτυ, πυροτεχνήματα, celebrities, κόκκινα χαλιά, show men, χαμός....σκέτη υπερπαραγωγή!!!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Δεν μπορώ να πω ότι κάνω κάτι το ιδιαίτερο στα γενέθλιά μου. Πάντα κάτι τυχαίνει και επειδή είναι Δεκέμβρη κιόλας, τα τελευταία χρόνια έχουμε πάντα να παραδώσουμε εργασίες :( Να πω την αλήθεια, δε μου πολυάρεσε που έγινα 21 γιατί μου άρεσε το 20 σαν ηλικία :P αλλά δεν το συνεχίζω γιατί θα με βρίσετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Η χειρότερη μέρα του κόσμου, τα γενέθλιά μου... Απλά περιμένω να περάσει η μέρα γιατί ως τώρα μόνο δυάρεστες εκπλήξεις μου έχει φέρει-πάντα καταλήγω ή να είμαι άρρωστη (40 πυρετός, ανεμοβλογιά μια άλλη χρονιά κλπ.) ή να κλαίω για κάποιο λόγο. Μέχρι σε ασανσερ έχω κλειστεί τη συγκεκριμένη μέρα! :( Φέτος ίσως πρώτη φορά πέρασα ήρεμα σχετικά... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LaLuna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LaLuna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
εμενα παλι με σοκαρει το γεγονος οτι τα χρονια περναν κι εγω εν το καταλαβαινω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
εγώ την τελευταία φορά που έκανα κάτι στα γενέθλια μου πρέπει να ήταν στο Λύκειο μπορεί και στο Γυμνάσιο δε θυμάμαι. Επειδή πέφτουν μεσα στις διακοπές των Χριστουγέννων συνήθως τη μέρα εκείνη κάνω διακοπές κ τη περνάω όπως όλες τις άλλες! Μάλιστα έχει τύχει να ξεχάσω κ γω η ίδια τα γενέθλιά μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
λατρεύω τα γενέθλια μου.. μ αρέσουν τα δώρα, οι εκπλήξεις. όλα. δεν ξέρω γιατί αλλά νίωθω σαν παιδάκι εκείνη την ημέρα. υπάρχουν βέβαια και χρονιές μ=που τα γενέθλια μου δεν θέλω καν να τα θυμάμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει η επόμενη μέρα- έχω φορτωθεί κι άλλο χρόνο στην πλάτη (λολζ) και συνεχίζω :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λυσανδρος

Νεοφερμένος

Ο Λυσανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Η ημέρα των γενεθλίων σας... ..........:clapup:
Ολα τα λεφτα!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:
και το κεφαλι την επομενη μερα χαλια!!!!!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
αχ το 2008 πέρασα τέλεια την ημέρα των γενεθλίων μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Φαγητό έξω με αντρούλη και παιδάκι υπέροχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
χα οταν ήμουν μικρή είχα κανε πάρτι και εγω έλειπα γιατί η γιατρός μου είχε πει πως ίσως είχα ανεμοβλογια. τελικά όλοι διασκέδασαν εκτός από εμένα.... που έλειπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top