• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πόνος στα χέρια!!

Νικος93

Νεοφερμένος

Ο Νικος93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γειά σας!Ειμαι 16 ετών και εδώ και αρκετούς μήνες έχω πόνους στα χέρια ακόμα και όταν ειμαί ξεκούραστος.Ο πόνος αφόρα διάφορα σημεία των χεριών(καρποι,δαχτυλα..)Έχω περάσει από γιατρούς και έχω κανει τις καταλληλες εξετάσεις(εξετάσεις αίματος,μαγνητική )αλλά δεν βρισκουν απολυτως τίποτα.Παίζω μουσική εδω και 2 χρόνια και ετσι πολλες φορές μπορεί να επηρεάσει την απόδωσή μου...μήπως έχει τυχει σε καποιον από έσας το ίδιο περιστατικό κατά το παρελθόν και αν είναι δυνατόν να μου πειτε πως το αντιμετωπίσατε?Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Απο την στιγμη που παιζεις μουσικη, μηπος προκειτε για τενοντιτιδα;... το εχεις ψαξει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικος93

Νεοφερμένος

Ο Νικος93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ για την απάντηση.Δεν το έχω ψάξει μέχρι τώρα...μήπως γνωρίζεις που θα πρέπει να απευθυνθώ?... εννοω σε τι γιατρό..μέχρι τώρα έχω πάει σε ορθοπεδικο και σε ρευματολογο αλλα χωρίς αποτέλεσμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Ο ορθοπεδικός δεν σου βρήκε τίποτα;; :hmm::hmm: Αν ήταν τενοντίτιδα λογικά θα το είχε δει...μήπως είναι τίποτα σχετικό με τους χόνδρους;; Ψηλώνεις ακόμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικος93

Νεοφερμένος

Ο Νικος93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
χμμμμμ...έχω σταματήσει να ψηλώνω εδώ και αρκετό διάστημα...πάντως και λόγω ανάπτυξης να είναι μου φένεται πολύ το διάστημα από τότε πού ξεκίνησαν οι πόνοι...από τα χριστούγεννα είναι περιπου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Από τα χριστούγεννα;; :) Δεν μου φαίνεται τότε και πάααρα πολύς καιρός βρε συ. Άσε που οι άντρες νομίζω οτι αναπτύσσονται μέχρι τα 19 αν δεν κάνω λάθος. Θυμάμαι όταν άρχισα να ψηλώνω εγώ, πόναγαν τα γόνατα και η μέση μου πάρα πολύ (για πάνω από χρόνο σου λέω τώρα :/:) και ο γιατρός της ομάδας τα είχε παίξει στην αρχή, δεν ήξερε τι έχω. Σε πονάνε πολύ ή είναι ήπιος ο πόνος;; Γενικά πάντως, είναι φυσιολογικό όσο είσαι στην ανάπτυξη να έχεις πόνους στις αρθρώσεις. Και εφ' όσον το έχεις ψάξει και σε γιατρούς...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νικος93

Νεοφερμένος

Ο Νικος93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Οχι νταξει δεν ειναi και σε σημείο να μην παίζω ευτυχως!σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top