Ποιο θεωρείτε κατάλληλο ύψος για τον/τη σύντροφό σας;

Τι ύψος έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 322)
  • Μέχρι 1.50

    Ψήφοι: 6 1.9%
  • 1.51-1.65

    Ψήφοι: 60 18.6%
  • 1.66-1.75

    Ψήφοι: 114 35.4%
  • 1.76-1.80

    Ψήφοι: 49 15.2%
  • 1.81-1.85

    Ψήφοι: 46 14.3%
  • 1.86-1.90

    Ψήφοι: 22 6.8%
  • 1.91-1.95

    Ψήφοι: 13 4.0%
  • 1.96+

    Ψήφοι: 12 3.7%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω.

    Ψήφοι: 0 0.0%

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Μάλλον το πρόβλημά σου είναι περισσότερο ψυχολογικό, επικεντρώσου σ' αυτό.

Μια χαρά είναι το ύψος σου, εκτός αν θέλεις να παίξεις μπάσκετ/βόλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Κρίμα, δεν φτάνω τα αδέρφια μου...

Γιατί έχει τόση σημασία να φτάσεις τα αδέρφια σου;
Μια χαρά ψηλό παιδί είσαι (1.80 δεν είναι και λίγο)!Μη σκας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Victwras

Νεοφερμένος

Ο Victwras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Το βρήκες. Το θέμα είναι ότι θέλω να παίζω μπάσκετ. Ο μικρός μου αδερφός είναι καλυτερος απο εμένα μόνο και μόνο επειδή είναι μεγαλύτερος σε μέγεθος(ύψος, μέγεθος χεριων, ποδιων). Χαρακτηριστικά τα οποία παίζουν μεγάλο ρολο στην καλαθοσφαιριση. Τέλος, είναι και πιο βαρύς απο εμένα λόγω ύψους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,964 μηνύματα.
εγω είμαι 1.80 και μ αρέσει το υψος μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bleeding rose

Νεοφερμένος

Η Bleeding rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
εγω παλι ειμαι 1,60 κ εχω να δηλωσω οτι τα ακριβα αρωματα μπαινουν σε μικρα μπουκαλακια ετσι για να παρηγοριεμαι...:D:jumpy::thumbsup: παρ ολα αυτα ειμαι οκ με τον εαυτο μου... επισης ποτε δεν ειχα θεμα με τις προτιμησεις στο αντιθετο φυλο καθως περασαν απο τη ζωη μου κ κοντοι αντρες κ ψηλοι..:alljumpy::vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Το βρήκες. Το θέμα είναι ότι θέλω να παίζω μπάσκετ. Ο μικρός μου αδερφός είναι καλυτερος απο εμένα μόνο και μόνο επειδή είναι μεγαλύτερος σε μέγεθος(ύψος, μέγεθος χεριων, ποδιων). Χαρακτηριστικά τα οποία παίζουν μεγάλο ρολο στην καλαθοσφαιριση. Τέλος, είναι και πιο βαρύς απο εμένα λόγω ύψους.

Τότε πείσμωσε και δούλεψε περισσότερο για να καλύψεις το handicap.
Τον Λεκάβιτσους τον έχεις παρακολουθήσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Victwras

Νεοφερμένος

Ο Victwras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Τότε πείσμωσε και δούλεψε περισσότερο για να καλύψεις το handicap.
Τον Λεκάβιτσους τον έχεις παρακολουθήσει;

Τι σημαίνει αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 896 μηνύματα.

Victwras

Νεοφερμένος

Ο Victwras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,964 μηνύματα.
εγω παλι ειμαι 1,60 κ εχω να δηλωσω οτι τα ακριβα αρωματα μπαινουν σε μικρα μπουκαλακια ετσι για να παρηγοριεμαι...:D:jumpy::thumbsup: παρ ολα αυτα ειμαι οκ με τον εαυτο μου... επισης ποτε δεν ειχα θεμα με τις προτιμησεις στο αντιθετο φυλο καθως περασαν απο τη ζωη μου κ κοντοι αντρες κ ψηλοι..:alljumpy::vroum:


Έτσι! Μια χαρα σε βρισκω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 896 μηνύματα.

Victwras

Νεοφερμένος

Ο Victwras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
εγω είμαι 1.80 και μ αρέσει το υψος μου.

Μάλλον επειδή οι συγγενείς σου είναι στο ίδιο ύψος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 19,964 μηνύματα.
Μάλλον επειδή οι συγγενείς σου είναι στο ίδιο ύψος.

Μπα. 1.75 ο πατέρας μου και 1.65 η μάνα μου. Φιλε άσε την γκρινια αμα έχεις την υγεια σου μια χαρά εισαι. Βγες βρές καμια πιτσιρικα να τα ξεχάσεις ολα. Ετσι και σε άλλα θρεντ βλέπω ψάχνεται πολυ ο κοσμος και τα υπερ αναλυει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Victwras

Νεοφερμένος

Ο Victwras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Μπα. 1.75 ο πατέρας μου και 1.65 η μάνα μου. Φιλε άσε την γκρινια αμα έχεις την υγεια σου μια χαρά εισαι. Βγες βρές καμια πιτσιρικα να τα ξεχάσεις ολα. Ετσι και σε άλλα θρεντ βλέπω ψάχνεται πολυ ο κοσμος και τα υπερ αναλυει.

Σωστός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Περίπου 15 πόντοι πάνω απο μένα καλά είναι.
Θέλω ακόμη και όταν φοράω ψηλό τακούνι να μην τον ξεπερνάω σε ύψος.



(Ναι είμαι πουριτανή, ναι ο άντρας που με συνοδεύει θέλω να τον νιώθω άντρα, να μπορεί να με προστατεύει, να νιώθω ασφαλής)
(Ναι απαντήστε μου ''γιατι αν του ρίχνεις ένα κεφάλι δεν θα μπορεί να σε προστατέψει; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
ανούσια εντελώς μεγέθη, ποτέ καμία σχέση δεν χάλασε απ' αυτό. Πέραν γεγονότος πως ευθύνη φέρουμε για τα επιγενή, όχι για τα γονίδιά μας. Και πέραν της πίστης μου πως οι μικρόσωμοι άνθρωποι -δεν μου αρέσει να θίγω λέγοντας κοντοί-, ιδίως οι άντρες, θα ήταν τα καλύτερα παιδιά και οι πιο καλά προσαρμοσμένοι στην φύση -δεν κάνουν καρούμπαλα στην κεφάλα τους πχ ούτε έχουν τόση προδιάθεση για μυοσκελετικά προβλήματα- αν δεν κουβαλούσαν αυτό το σύμπλεγμα με τους ψηλούς. Καθόλου τυχαίο που κυκλοφορούν τόσες μειωτικές ιστορίες για τους ψηλούς και τόσοι εκθειαστικοί μύθοι για τους στούμπους, ποιοί λέτε να τρώγονται και να ασχολούνται και να τους έβγαλαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Αλίμονο αν θα βάλω κάτι τόσο επουσιώδες όσο το ύψος σε τόσο σημαντική θέση για την επιλογή συντρόφου. Αυτά είναι επιφανειακά. Καλός άνθρωπος να είναι και να με αγαπάει, αυτό μού φτάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Περίπου 15 πόντοι πάνω απο μένα καλά είναι.
Θέλω ακόμη και όταν φοράω ψηλό τακούνι να μην τον ξεπερνάω σε ύψος.



(Ναι είμαι πουριτανή, ναι ο άντρας που με συνοδεύει θέλω να τον νιώθω άντρα, να μπορεί να με προστατεύει, να νιώθω ασφαλής)
(Ναι απαντήστε μου ''γιατι αν του ρίχνεις ένα κεφάλι δεν θα μπορεί να σε προστατέψει; )

γιατι αν του ρίχνεις ένα κεφάλι δεν θα μπορεί να σε προστατέψει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
γιατι αν του ρίχνεις ένα κεφάλι δεν θα μπορεί να σε προστατέψει;

Οταν λεμε προστατέψει που ακριβώς παραπέμπουμε; Να τις φάει ο άλλος απλα;
Διότι εάν σε έχουν βάλει στο μάτι ή θέλουν να σε ληστέψουν εκτός και εάν ο άλλος ήταν πριν κάτι μήνες στο Ιράκ δεν νομίζω ότι ρεαλιστικά εχει πολλές ελπίδες να αφοπλίσει ένα μαχαίρι(ακόμα και επαγγελματίας να είναι).
Τώρα εάν μιλάμε για ακόμα μεγαλύτερα μπλεξίματα ακόμα και ένας άνδρας τι προστασία μπορεί να παρέχει απέναντι σε ένα 45αρι λόγου χαρη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Είναι ψυχολογικό το θέμα που έχουν οι περισσότερες γυναίκες. Οι άντρες θέλουν τις γυναίκες τους όμορφες, οι γυναίκες θέλουν τους άντρες τους ψηλούς. (μιλάω για θέματα εξωτερικής εμφάνισης). Ευτυχώς η ομορφιά είναι υποκειμενική ενώ το ύψος αντικειμενικό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top