Τι θέλουν οι γυναίκες;

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
playboy ερχονται δηλαδη ανθρωποι, 1.σου λενε το προβλημα τους κ συ κανεις life couching?:confused:

επισης λολ 2.και τρομερος επαγελματίας και 50 γυναίκες το χρόνο εμένα προσωπικά με κάνει να τρελαίνομαι κ να αγχώνομαι.
αν είναι ετσι ο πετυχημενος αντρας ευτυχώς που δεν είμαι (άντρας):P.

τέλος 3.πόσο gtp πρέπει να είναι η δουλειά σου για να προλαβαίνεις - και να έχεις όρεξη - να τα κάνεις όλα αυτά:confused:



4.όσον αφορά στις γυναίκες, επειδή μας έχεις παρουσιασει εν ολίγοις ως ένα σάκο γεμάτο ορμόνες και αισθηματα που έχει εύκολα κουμπια για να μανιπιουλαριστεί, έχω να σου πω πως δεν είναι όλες οι γυναίκες ίδιες. απλα κοιμάσαι με το "ευκολο είδος". όταν μια γυναίκα είναι και νιώθει ανεξάρτητη δεν έχει ανάγκη να πιαστεί από κανέναν. --> να βρει τον πιο λεφτα, πετυχημενο (και καλα, 5.γιατί λεφταδες και στόκοι είναι ο κάνόνας :) ).
1)δεν ειναι ακριβως προβλημα. το θεμα ειναι να εισαι χαρουμενος.. καποιος μπορει να ειναι χαρουμενος με μια γυναικα και 4 παιδια αλοι ειναι χαρουμενοι να ζουν σε μια βιλα να εχουν παθητικο εισοδημα 15 χιλαρικα τον μηνα και να εχουν 4 ltr(long term relationship) οι οποιες θα ειναι ολη μερα εμσα στρην βιλα με γοβες στρινγκ και ποδιες και θα ακοουθουν τις οδηγειες του tribal leader. καποιοι ανθρωποι θα ηθελαν να βελτιωσουν καποια πραγματα στην ζωη τους σχετικα γρηγωρα. ειμαστε εκει για αυτους.. ειμαστε οι καλυτεροι σε θεματα ανθρωπινης φυσης.. ;)
2) τρομερος επαγγελματιας σιγουρα! ολοι οι πελατες μας(φιλοι μας τωρα πια) ειναι πολυ ευχαριστημενοι. τωρα για τις 50 γυναικες το ειχακανει για 2-3 χρονια πιο μικρος τωρα απλα εχω 3 fuck buddies σε βαθμολογια απο 8 εως 10 στα 10 και περναω ηρεμα τον χρονο μου. ;)
3) δεν υπαρχει τιποτα καλυτερο απο το να ερχετε ενας ανθρωπος να σου σφιγγει το χερι και να σε ευχαρηστει που του αλαξες την ζωη.
4) αυτο ακριβως ειμαστε ολοι.! συγκεκριμενα οχι ορμονες αλλα νευροδιαβιβαστες(ειναι οι ορμονες που δρουν στον εγκεφαλο). δεν μιλησα για manipulation. αυτο ρωτανε και οι περισσοτεροι πελατες. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ MANIPULATION!! χτιζεις μια προοπικοτητα βασισμενη σε αρχες και αξιες(για τον καθενα διαφορετικες.. εκτοσ απο τα γενικα guidelines) οποια γυναικα η αντρας θελει πορει να μπει στην δικη σου πραγματηκοτητα.. ποτα καιμια γυναικα δεν θα ειναι ξανα στο επικεντρο της προσοχης του αντρα!! μονο ο εαυτος του!! ;) παραδειγματα πολλα.. richard branson..
p.s. ολος οι γυναικες εχουν παραπονεθει τυλαχιστον μια φορα στην ζωη τους οτι εχουν τον μαλακομαγνητη.. δεν σας παραξενευει γιατι..
5) ok, εσυ ξερεις.. αν ερχοτανε ο βαρδινογιανης η branson σε εσενα πες του οτι ειναι στοκος κια ριχτου ακυρο..
p.s. please!! τραβα το βιντεο για μενα οταν θα το κανεις! :P

γιατι εμενα το φαλλοκρατικο γουρουνι δεν μ' ακουει.. :P
τα εχω ξαναπει.. φιλε angelo δεν με προσεχεις.. ειπα οτι ειμαι ο πρωτος αντρας φεςμινηστης που υπαρχει.. απλα τωρα δεν μασαω τις συναισθηματικες παπατζες της μεσης γυναικας. υπαρχουν καποιες ελαχιστες 2-3% του πλυθησμου των γυναικων που ειναι αξιολογες(alpha females)

1.Ποιος σου είπε ότι θα σε δεχτεί μια τέτοια γυναίκα; :P Άσε που αν την προσεγγίζεις έτσι όπως λες, τη χειραγωγείς, 2.δεν της αφήνεις το δικαίωμα της επιλογής! Τι περιμένεις να γίνει μετά; Λέω εγώ τώρα, η μη ειδική, χρησιμοποιώντας απλή λογική.
1) οχι απλα θα με δεχτει! εχουνε μπει σε και θα ξαναμπουνε σε μαχη για τη προσοχη μου.. ολες!! οι γυναικες ψανουν το aplha male!! ;)
2) ολες οι γυναικες θελουν να ηγουνται απο καποιον ισχυρο. το ιδανικο για μια γυναικα ειναι να μην ανχωνετε για τιποτα γιατι ο αντρας της θα καθαρησει για αυτην. και οχι δεν υπαρχει ελευθερη επιλογη.. υπαρχει η επιλογη του δυνατου. και σε οποιαδηποτε περιπτωση ειναι o alpha male. μαγκες αν θελετε να εχετε πολλες επιλογες σε γυναικες και πολλα λεφτα μια ειναι η λυση.! become the true leader, become the alpha mela of your group.!! ΟΛΕΣ θελουν τον ηγετη. be the one!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εσυ μπορεις να γινεις ο ηγετης ή μονο να συμβουλευεις τους αλλους να γινουν?

ειναι κοινη ερωτηση και σε γιατρους..
τι τηρεις απο αυτα που διδασκεις?
ποσο απεχει η θεωρια απο την πραξη?

ειπα οτι ειμαι ο πρωτος αντρας φεςμινηστης που υπαρχει.. απλα τωρα δεν μασαω τις συναισθηματικες παπατζες της μεσης γυναικας.
επισης για ολα αυτα που λες,,τα πιστευεις και για τη μανα σου πχ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
1)δεν ειναι ακριβως προβλημα. το θεμα ειναι να εισαι χαρουμενος.. καποιος μπορει να ειναι χαρουμενος με μια γυναικα και 4 παιδια αλοι ειναι χαρουμενοι να ζουν σε μια βιλα να εχουν παθητικο εισοδημα 15 χιλαρικα τον μηνα και να εχουν 4 ltr(long term relationship) οι οποιες θα ειναι ολη μερα εμσα στρην βιλα με γοβες στρινγκ και ποδιες και θα ακοουθουν τις οδηγειες του tribal leader. καποιοι ανθρωποι θα ηθελαν να βελτιωσουν καποια πραγματα στην ζωη τους σχετικα γρηγωρα. ειμαστε εκει για αυτους.. ειμαστε οι καλυτεροι σε θεματα ανθρωπινης φυσης.. ;)
2) τρομερος επαγγελματιας σιγουρα! ολοι οι πελατες μας(φιλοι μας τωρα πια) ειναι πολυ ευχαριστημενοι. τωρα για τις 50 γυναικες το ειχακανει για 2-3 χρονια πιο μικρος τωρα απλα εχω 3 fuck buddies σε βαθμολογια απο 8 εως 10 στα 10 και περναω ηρεμα τον χρονο μου. ;)
3) δεν υπαρχει τιποτα καλυτερο απο το να ερχετε ενας ανθρωπος να σου σφιγγει το χερι και να σε ευχαρηστει που του αλαξες την ζωη.
4) αυτο ακριβως ειμαστε ολοι.! συγκεκριμενα οχι ορμονες αλλα νευροδιαβιβαστες(ειναι οι ορμονες που δρουν στον εγκεφαλο). δεν μιλησα για manipulation. αυτο ρωτανε και οι περισσοτεροι πελατες. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ MANIPULATION!! χτιζεις μια προοπικοτητα βασισμενη σε αρχες και αξιες(για τον καθενα διαφορετικες.. εκτοσ απο τα γενικα guidelines) οποια γυναικα η αντρας θελει πορει να μπει στην δικη σου πραγματηκοτητα.. ποτα καιμια γυναικα δεν θα ειναι ξανα στο επικεντρο της προσοχης του αντρα!! μονο ο εαυτος του!! ;) παραδειγματα πολλα.. richard branson..
p.s. ολος οι γυναικες εχουν παραπονεθει τυλαχιστον μια φορα στην ζωη τους οτι εχουν τον μαλακομαγνητη.. δεν σας παραξενευει γιατι..
5) ok, εσυ ξερεις.. αν ερχοτανε ο βαρδινογιανης η branson σε εσενα πες του οτι ειναι στοκος κια ριχτου ακυρο..
p.s. please!! τραβα το βιντεο για μενα οταν θα το κανεις! :P
δεν εννοουσα τη δουλεια τη δικη σου αλλα του ανθρωπου που θα γινει ο "αρχηγος":P (θα αφιερωσει δηλαδή όλο του το χρόνο) ενω παράλληλα θα ασχολείται με πολλές γκομενες.

όσο για το 5.... χμμ ούτε ο βαρδινογιάννης θα με ήθελε ούτε θα τον ήθελα:crazy: και ξερω και πολλες γυναικες που δε θα του έρχιναν δεύτερη ματιά. lifestyle babe

τσπ. η χειριστική λογική σου με απωθεί - χωρια οτι τη βρισκω κ υπεραπλουστευμενη. δεν εχω αλλο χρονο ομως οποτε δε γραφω αλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
1)εσυ μπορεις να γινεις ο ηγετης ή μονο να συμβουλευεις τους αλλους να γινουν?

ειναι κοινη ερωτηση και σε γιατρους..
τι τηρεις απο αυτα που διδασκεις?
2)ποσο απεχει η θεωρια απο την πραξη?


3)επισης για ολα αυτα που λες,,τα πιστευεις και για τη μανα σου πχ?
1.το πρωτο πραγμα που δειχνω στους πελατες ειναι πως δουλευει αυτος ο τροπος σκεψεις για μενα.. Και προηγουμενους πελατες με διαφορετικες αναγκες ο καθενας...Και πιστεψε με.. δουλευει καλα.. ;)
2)απεχει ετη φωτος.. Χρειαζετε αλλαγη τροπου σκεψης.. Δεν ειναι ευκολο ουτε ανωδεινο να γνωριζεις την γυναικεια φυση..
3)δεν βαζω το χερι μου στην φωτια για καμια! Γυναικα. Ειτε μανα μου ειτ ξαδερφη ειτε αδερφη.. Σορρυ... Ετσι δουλευουν τα πραγματα.. Οσο περρισοτερο τεστοστερονη εχει μια κοπελα τοσο περισοτερες΅πιθανοτητες υπαρχουν να σε απατησει.(ο παραμεσος μεγαλητερος απο τον δειχτη.. 8 με 16 βδομαδα της κοιησης.)
δεν 4)εννοουσα τη δουλεια τη δικη σου αλλα του ανθρωπου που θα γινει ο "αρχηγος":P (θα αφιερωσει δηλαδή όλο του το χρόνο) ενω παράλληλα θα ασχολείται με πολλές γκομενες.

όσο για το 5.... χμμ ούτε ο βαρδινογιάννης θα με ήθελε ούτε 5)θα τον ήθελα:crazy: και ξερω και πολλες γυναικες που δε θα του έρχιναν δεύτερη ματιά. lifestyle babe

τσπ. 6) η χειριστική λογική σου με απωθεί - χωρια οτι τη βρισκω κ υπεραπλουστευμενη. δεν εχω αλλο χρονο ομως οποτε δε γραφω αλλα

4)οι γκομενες θα ερθουν μονες τους οταν μυριστουν κοινονικη αξια.. Σαν την μυγα το σκατο..
5) θα σε κοιταζε ο μπρανσον και δεν θα του καθοσουνα... Οκ, εσυ ξερεις.. Οχι απλα θα του καθωσουνα.. Θα σου μιλαγε και θα κοιταζες το πατωμα...
6) δεν ειναι δικια μου λογικη.. Η εξελιξη τα εφτιαξε ετσι.. Σε οποιον δεν αρεσει μυνηση στον θεο.. Εγω απλα ημουν ενας αντρας που ηθελα να εχει πολλα λεφτα και πολες γκομενες.. Και αυτο κανω.. ;)
υ.γ. Φιλε αγγελε η διδασκαλεια ειναι η ανωτερη μορφη ηγεσιας.. Οπως λεει και ο νταιβ λογκαν στο βιλιο του tribal leadership: " true leader is not the one who leads people, true leader is the one who breeds leaders." συναδελφοι και συναδελφισες αυττη ειναι η ανθρωπινη φυση.. Οποιος διαφωνει εεε θα κλαψω 3 λεπτα και μετα θα αποφασησω αν θα παω για σεξ η να βγαλω περισσοτερα λεφτα.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Οσο περρισοτερο τεστοστερονη εχει μια κοπελα τοσο περισοτερες΅πιθανοτητες υπαρχουν να σε απατησει.
δηλαδη οσο περισσοτερο ανδρας ειναι τοσο περισσοτερο πιθανο ειναι να σε απατησει,,
ενω αν εχει πολυ περισσοτερες θηλυκες θα ειναι πιο πιστη?:worry:
σεξουαλικα ισχυει απο οτι ξερω..;)

Φιλε αγγελε η διδασκαλεια ειναι η ανωτερη μορφη ηγεσιας.. Οπως λεει και ο νταιβ λογκαν στο βιλιο του tribal leadership: " true leader is not the one who leads people, true leader is the one who breeds leaders."
καλοο.μου αρεσει σαν ιδεα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
1) οχι απλα θα με δεχτει! εχουνε μπει σε και θα ξαναμπουνε σε μαχη για τη προσοχη μου.. ολες!! οι γυναικες ψανουν το aplha male!! ;)
2) ολες οι γυναικες θελουν να ηγουνται απο καποιον ισχυρο. το ιδανικο για μια γυναικα ειναι να μην ανχωνετε για τιποτα γιατι ο αντρας της θα καθαρησει για αυτην. και οχι δεν υπαρχει ελευθερη επιλογη.. υπαρχει η επιλογη του δυνατου. και σε οποιαδηποτε περιπτωση ειναι o alpha male. μαγκες αν θελετε να εχετε πολλες επιλογες σε γυναικες και πολλα λεφτα μια ειναι η λυση.! become the true leader, become the alpha mela of your group.!! ΟΛΕΣ θελουν τον ηγετη. be the one!

1. :lol: α ρε alpha male! όλες οι γυναίκες σφάζονται στα πόδια σου! :P
τι ακούμε ρε
2. Ναι, σιγά που έχουμε την ανάγκη του ηγέτη! Τι να πω, θα αισθανόμουν παντελώς άχρηστη αν δεν έκανα τίποτα για να υπερασπιστώ τον εαυτό μου, αν περίμενα από κάποιον άλλο να "καθαρίσει" για μένα. Δηλαδή τι κάνουμε αν δεν μπορούμε να καθορίσουμε τη ζωή μας αλλά περιμένουμε από τον ιππότη να κάνει τα πάντα για εμάς; Αυτό που λες απλώς δεν υφίσταται. Ή μάλλον συμβαίνει, αλλά μόνο στις γυναίκες που ψάχνουν να πιαστούν από κάποιον επειδή είναι ιδιαίτερα ανασφαλείς. Εξαρτάται βέβαια και το πού απευθύνεσαι εσύ και πώς βγάζεις τα συμπεράσματά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
δηλαδη οσο 1)περισσοτερο ανδρας ειναι τοσο περισσοτερο πιθανο ειναι να σε απατησει,,
ενω αν εχει πολυ περισσοτερες θηλυκες θα ειναι πιο 2)πιστη?:worry:
3)σεξουαλικα ισχυει απο οτι ξερω..


καλοο.μου αρεσει σαν ιδεα..:D

1. :lol: 5)α ρε alpha male! όλες οι γυναίκες σφάζονται στα πόδια σου! :P
6)τι ακούμε ρε
7)Ναι, σιγά που έχουμε την ανάγκη του ηγέτη! Τι να πω, θα αισθανόμουν παντελώς άχρηστη αν δεν έκανα τίποτα για να υπερασπιστώ τον εαυτό μου, αν περίμενα από κάποιον άλλο να "καθαρίσει" για μένα. Δηλαδή τι κάνουμε αν δεν μπορούμε να καθορίσουμε τη ζωή μας αλλά περιμένουμε από τον ιππότη να κάνει τα πάντα για εμάς; Αυτό που λες απλώς δεν υφίσταται. Ή μάλλον συμβαίνει, αλλά μόνο στις γυναίκες που ψάχνουν να πιαστούν από κάποιον επειδή είναι ιδιαίτερα ανασφαλείς. Εξαρτάται βέβαια και το πού απευθύνεσαι εσύ και πώς βγάζεις τα συμπεράσματά σου.

1) ε?? Οχι δεν ειναι αντρας... Εναι πιο τεστοστερονατη.. Εχει γωνιες στο προσωπο και κλπ..
2)εχει περοσσοτερες πιθανοτητες να ειναι πιστη.. Αλλα το χερι στην φωτια δεν το βαζω για καμια..
3)οχι δεν ξερεις... Οι γυναικες κανουν πολυ περισσοτερο σεξ απο τους αντρες, απλα εσενα δεν το λενε..
5) ε τωρα πια δεν τσακονονται.. Απλα οταν το μαθενουν οτι δεν ειναι οι μοναδικες στην ζωη σου η συμπεριφορα τους ειναι συγκεκριμενη. 1) βαζουν τα κλαματα για να τσεκαρουν την αντιδραση σου(το κανουν συχνα οταν τσακονεστε και πας να βγεις απο την πορτα σου μπιγουν τα κλαματα.) μην δωσεις καμια σημασια... 2) αν δουν οτι δεν σε πολυνοιαζει, αρχιζουν να σε βριζουν .. 3)αν τις γραψεις και εκει, θα σου αρχισουν τις γλυκες..
6)ετσι ειναι.. Σε οποιον δεν αρεσει μυνηση στον θεο..
7)οχι απλα εχετε αναγκη τον ηγετη.. Αλλα απου μυριστητε κοινωνικη αξια σε αντρα πατε οπως η μυγα στο σκατο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
οχι απλα εχετε αναγκη τον ηγετη.. Αλλα απου μυριστητε κοινωνικη αξια σε αντρα πατε οπως η μυγα στο σκατο. ;)

Δε χρειαζόμαστε τον "ηγέτη" για να μας δώσει κοινωνική αξία! Κοινωνική αξία έχουμε από μόνες μας! :pfff: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Δε χρειαζόμαστε τον "ηγέτη" για να μας δώσει κοινωνική αξία! Κοινωνική αξία έχουμε από μόνες μας! :pfff: ;)
κανεις μας δεν ασχολητε με το τι πιστευει πως θελει μια γυναικα.. ασχολουμαστε στο τι πραγματικα ανταποκρινεται. 8) γιαυτο κυριοι και λενε οτι εχουν τον μαλακομαγνιτη.. καθοντε στους τυπους που εχουν πολλες γκομενες γιατι ακριβως ξερουν σε τι ανταποκρινονται οι γυναικες γιατι εχουν εξασκιθει με πολλες... ενα πολυ ομορφο βiβλιαρακι για να ξεκινησει καποιος να καταλαβαινει τις γυναικες ειναι το practical female psycology.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
καθοντε στους τυπους που εχουν πολλες γκομενες γιατι ακριβως ξερουν σε τι ανταποκρινονται οι γυναικες γιατι εχουν εξασκιθει με πολλες...
και γιατι καμια δεν καθεται μονιμα σε σοβαρη σχεση με τετοιους?
αλλο η επιφανειακη σχεση,αλλο η παραπανω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
και γιατι καμια δεν καθεται μονιμα σε σοβαρη σχεση με τετοιους?
αλλο η επιφανειακη σχεση,αλλο η παραπανω..
θελουνε φιλε μου.. Αλλα επειδη τωρα πια δεν ειμαστε αβουλα πλασματακια δεν κανουμε τετοια τιμη σε μια μονο κοπελα.. Ο μεσος απογοητευμενος τυπος(με τις γυναικες παντα) εχει παει το πολυ με 10 κοπελες στην ζωη του... Εμεις το κανουμε αυτο καθε τριμηνο με κοπελες βαθμολογικα πανω απο 8 στα 10. Εχουμε απομυθοποιησει τις γκομενες φιλε μου.. Ο μονος λογος για κανεις σοβαρη σχεση ειναι μονο με γκομενα η οποια ειναι οιστρογονατη(μοντελο). Πρεγμα που σημενει οτι λογο οιστρογνων εχει λιγοτερες πιθανοτητες να φας κερατο. Οι αντρες κανουν σχεση με μια γκομενα επειδη υποσυνηδητα πιστευουν οτι δεν μποορουν να βρουν αλλη. Οταν ειχα ενα παληκαρι πιο παλια που του μαθενα την ανθρωπινη φυση μου ειπε οτι ειναι πιστος. Και οτι δεν ειχε απατησει ποτε καμια κοπελα του.. Η απλη ερωτηση που του εκανα :"φιλε μου αν ειχες μπροστα σου 3 μουν...ρες στημενες στα 4 και σου εξασφαληζα οτι η γκομενα σου δεν θα μαθενε τιποτα ποτε. Θα τις επερνες?"
-"ε ναι ρε!!!"
απλα γελαγα... Θελετε σχεση μαγκες γιατι δεν μπορειτε να ειστε με πανω απο μια γυναικα.. Αυτο ειναο παρελκομενο του ακολουθου... Σε ολες τις αρχεες κοινωνιες οι ηγετες ειχαν αφθονια στις γυναικες και παντρευαν τους βητα με τις γκομενες οι οποιες εχανα την ομορφια τους... Οι γκομενες απο την αλλη θελοθν ενα αβουλο πλασματακι γιατι το σημαντικοτερο πραγμα για την μεση γυναικα ειναι η ασφαλεια... Προφανος οταν τον βρει θα παει με εναν συναρπαστικο τυπο σαν και εμας και μολις ροταω" γιατι τον απατας?"
"εεε ειναι πολυ καλο παιδι αλλα.." ποιος νοιαζεται? καλο για μας.. Η γυανικα μετα τα 30 ψαχνει να βρει εναν aαβουλο ανθρωπακο να του χρεωσει τις μαλ.κιες που εχει κανει μεχρι τοτε, να νοικοκιρευτει και μετα παλι θα παει με εναν τυπο σαν και εμας.. Αλλα ποιος ασχολητε με γριες τριανταρες πια... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
Οποιος διαφωνει εεε θα κλαψω 3 λεπτα και μετα θα αποφασησω αν θα παω για σεξ η να βγαλω περισσοτερα λεφτα.. ;)

Τατσόπουλε εσυ;;; Ρε θηρίο! Κι έλεγα ποιός πήδηξε την υπόλοιπη μισή Αθήνα και δεν πρόλαβα...:(

Λοιπόν κοίτα, θα σου μιλήσω κάφρικα. Μιλάς πολύ και αποσυντονίζεις εμάς που πηδάμε πολύ όσο κόβει η μηχανή μας πεντακοσάρικα φίλε μου. Για χαλάρωσε λίγο τη μανιβέλα στο τζεβελέκι σου γιατί θα μου εξορύξεις κανα οφθάλμι και θα μου βγεί απ' τη ρουθούνα.


Μετα τιμής,

Μπακλαβαδένιος Καταϊφάτος


ΥΓ: Σοβαρά τώρα... Λέγε λίγα λόγια και καλά... Σε παρακολουθούνε και naturals και γελάνε...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Τατσόπουλε εσυ;;; Ρε θηρίο! Κι έλεγα ποιός πήδηξε την υπόλοιπη μισή Αθήνα και δεν πρόλαβα...:(

Λοιπόν κοίτα, θα σου μιλήσω κάφρικα. Μιλάς πολύ και αποσυντονίζεις εμάς που πηδάμε πολύ όσο κόβει η μηχανή μας πεντακοσάρικα φίλε μου. Για χαλάρωσε λίγο τη μανιβέλα στο τζεβελέκι σου γιατί θα μου εξορύξεις κανα οφθάλμι και θα μου βγεί απ' τη ρουθούνα.


Μετα τιμής,

Μπακλαβαδένιος Καταϊφάτος


ΥΓ: Σοβαρά τώρα... Λέγε λίγα λόγια και καλά... Σε παρακολουθούνε και naturals και γελάνε...:whistle:
μεγαλη αληθεια.. η διαφορα μου ομως με τους naturals ειναι οτι αυτο ειχαν ανεπτηγμενα καποια κεντρα στον εγκεφαλο εκ γενετης.. εγω τα δημιουργησα μεσα απο συγκεκριμενη διαδικασια.. γιαυτο και μπορω να το διδαξω.. πριν απο καποιοα χρονια εκανα παρεα με ενα τετοιο παλικαρι.. ειχε παει με πολλες εκατονταδες εως χιλιαδες.. οταν τον ρωταγες "μα πως το κανεις?" η απαντηση ηταν "τι ενοεις?? πηγενε μιλα της 3 λεπτα και μετα παρτν στην τουαλετα.." τωρα πια ξερω πως και με ποια συγκεκριμενα βηματα θα γινει αυτο... γιατο μπορω να το διδαξω κιολας.. επησεις οι naturals καταληγουν οι περισσοτεροι να δουλευουν σε νυχτερινα μαγαζια και οταν περασουν τα 30 τι κανουν?? μενουν με τους γονεις τους, και δεν εχουν να φανε...
τεσπα. οταν μιλαε για αυτοβελτιωση μιλαμε για συξκεκριμενα πραγματα.. πρεπει να αναπτυχθει μια προσοπικοτητα βασισμενη σε αρχες δομες και αξιες( με αφθονια πλουτου και γυναικων) και οχι αντιδραστικη σε εξωτερικα ερεθισματα.. ;)
p.s. αν το εχεις με τις γυναικες οπως λες θα ηταν χαρα μου να γνωριστουμε :)
π.σ. σορρυ για την ορθωγραφια.. δυσλεξια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
5)θα σε κοιταζε ο μπρανσον και δεν θα του καθοσουνα... Οκ, εσυ ξερεις.. Οχι απλα θα του καθωσουνα.. Θα σου μιλαγε και θα κοιταζες το πατωμα...
6) δεν ειναι δικια μου λογικη.. Η εξελιξη τα εφτιαξε ετσι.. Σε οποιον δεν αρεσει μυνηση στον θεο.. Εγω απλα ημουν ενας αντρας που ηθελα να εχει πολλα λεφτα και πολες γκομενες.. Και αυτο κανω.. ;)

5)λολ λολ λολ σιγά τον μπρανσον. ξέρω πολύ καλύτερους άντρες

6) νταξει εφόσον αυτό επιθυμούσες good for you.


για το υπόλοιπο θέμα :popcorn:




(α και κατι τελευταίο: και η ψευδαίσθηση ακόμα του έρωτα ότι ο άλλος είναι κάτι μοναδικό κάνει το σεξ καλύτερο. αυτη είναι κ η μεγαλύτερη ηδονή.
anyways keep talking:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αλλα επειδη τωρα πια δεν ειμαστε αβουλα πλασματακια δεν κανουμε τετοια τιμη σε μια μονο κοπελα.. Ο μεσος απογοητευμενος τυπος(με τις γυναικες παντα) εχει παει το πολυ με 10 κοπελες στην ζωη του... Εμεις το κανουμε αυτο καθε τριμηνο με κοπελες βαθμολογικα πανω απο 8 στα 10. Εχουμε απομυθοποιησει τις γκομενες φιλε μου.. Ο μονος λογος για κανεις σοβαρη σχεση ειναι μονο με γκομενα η οποια ειναι οιστρογονατη(μοντελο).
τα μοντελα ειναι οι λιγοτερο οιστρογονατες γυναικες,κοκκαλιαρες χωρις λιποςκαι αρα οιστρογονα..
απλα ειναι γνωστες και τις παιρνουνε ηλιθιοι ως τροπαια ασχετα αν ειναι ταβλες στο κρεβατι
ξεφτιλα


Αλλα επειδη τωρα πια δεν ειμαστε αβουλα πλασματακια δεν κανουμε τετοια τιμη σε μια μονο κοπελα..
κανεις την αναγκη φιλοτιμια μεγαλε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από james o daskalos:
το διδασκω...
μπορω να το διδαξω...
διδάσκεται κιολας...
λαηφ κοουτς, διδασκω...



τελικά ρε συ τζεημς,
μηπως να προτιμουσες την χρυση ευκαιρία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θα σε απογοητεύσω, φίλε και συνοδοιπόρε. Ωραίο το παιχνιδάκι σου, αλλά i) δεν μένω Ελλάδα, ii) εγώ, ξέρεις, δουλεύω και δεν έχω τον άπλετο ελεύθερο χρόνο να χαζεύω και να τριγυρνάω κάθε μέρα δεξιά κι αριστερά, πρακτικά εγώ φέρνω ψωμί στην οικογένεια, και iii) δεν έχω καμία διάθεση να δώσω έστω και τον ελάχιστο χρόνο στις χαζογκομενίτσες με τις οποίες ασχολείσαι. Αρκετά έχω τραβήξει ήδη, δεν έχω διάθεση για άλλα. Γενικά, είμαι των πιο σοβαρών καταστάσεων.

Αν και δεν είμαι της φιλοσοφίας που ακολουθείς, μιας και έχω κουραστεί για τέτοια χαζοπαιχνιδάκια, θα συμφωνούσα, ωστόσο, στο ότι ορισμένες αξίζουν μόνο αυτήν στεγνή και ψυχρή αυτιμετώπιση. Άντε γιατί σαν πολλή αξία έχουμε δώσει από 'δω κι από 'κει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

James Playboy

Νεοφερμένος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Θα σε απογοητεύσω, φίλε και συνοδοιπόρε. Ωραίο το παιχνιδάκι σου, αλλά i) δεν μένω Ελλάδα, ii) εγώ, ξέρεις, 1)δουλεύω και δεν έχω τον άπλετο ελεύθερο χρόνο να χαζεύω και να τριγυρνάω κάθε μέρα δεξιά κι αριστερά, πρακτικά εγώ φέρνω ψωμί στην οικογένεια, και iii) δεν έχω καμία διάθεση να δώσω έστω και τον ελάχιστο χρόνο στις 2)χαζογκομενίτσες με τις οποίες ασχολείσαι. Αρκετά έχω τραβήξει ήδη, δεν έχω διάθεση για άλλα. Γενικά, είμαι των πιο 3)σοβαρών καταστάσεων.

Αν και δεν είμαι της φιλοσοφίας που ακολουθείς, μιας και έχω κουραστεί για τέτοια χαζοπαιχνιδάκια, θα συμφωνούσα, ωστόσο, στο ότι ορισμένες αξίζουν μόνο αυτήν στεγνή και ψυχρή αυτιμετώπιση. 4) Άντε γιατί σαν πολλή αξία έχουμε δώσει από 'δω κι από 'κει.
1) μπραβο σου φιλε μου. respect :)
2) ολες οι γυναικες ειναι και χαζογκομενες και σοβαρες εξαρτατε ποιος εισαι και εξαρτατε ποια ειναι η παρουσα κατασταση στην ζωη τους.
3) χωρις να θελω να σε απογοητευσω. φιλε μου αν δεν εχεις πληθωρα επιλογων θα αρκεστεις στην πρωτη που θα βρεις.. στις περισσοτερες περιπτωσεις την πατησες.. σοβαρο=λογικη. σοβαρη γκομενα που δεν αντιδραει βαση συναισθηματων αλλα λογιικης(δεν θα σε κερατωσει,δεν θα σου πριζει τα ουμπαλα. πρεπει να ειναι πρωτον οιστρογονατη(alpha female) κατω απο το 8% του πλυθησμου των γυναικων και να ειναι πανω απο 26(ολοκληρωνετε το κεντρο λογικης στον εγκεφαλο). πραγμα που σημαινει: γκομενα κατω απο 26 χρονων σοβαρη πολυ πολυ δυσκολα να βρεις... παιζει να εχω βρει κανα δυο.. τις οποιες τις εχω πασαρει σε φιλους μου επιχειρηματιες για να κανω δουλειες μαζι τους..
4)ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΣΤΕ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ!!!!! μετα το σεξ πανε σπιτι τους και εσεις πρεπει να ασχοληστε με σοβαρα πραγματα οπως πως να βγαλετε λεφτα και πως θα ειστε χαρουμενοι..
playboy ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
πραγμα που σημαινει: γκομενα κατω απο 26 χρονων σοβαρη πολυ πολυ δυσκολα να βρεις...
I think we have an agreement here. Μάλλον θα πρέπει να φτάσω 30 πρώτα ή απλά να αλλάξω target group.

αν δεν εχεις πληθωρα επιλογων θα αρκεστεις στην πρωτη που θα βρεις..
Από εκεί και πέρα, τα περί "πληθώρας επιλογών": it's just a number. Σε ποιον αριθμό θα αποφασίσεις αν ξέρεις ποια είναι η κατάλληλη; 10; 20; 50; 70; Είναι arbitrary. Για μένα είναι θέμα τύχης και μόνο τύχης. Πώς κάποιοι βρήκαν το "τυχερό" τους δηλαδή σε 3-5 επιλογές;

Σίγουρα, άμα το δεις από στατιστική άποψη έχεις περισσότερες πιθανότητες να βρεις κάτι σοβαρό, άμα έχεις πληθώρα επιλογών. Ωστόσο, το βλέπουμε από άλλο point of view. Εσύ από τη σκοπιά του "γαμάτε γιατί χανόμαστε". Εγώ από τη σκοπιά του...
«How many of us ended up with the people we wanted to be with? Got stuck with the best of limited options. And why? Because the ones we really want, that we've really loved, are dead, dying, turned out to be Cylons and they didn't know it.»

-Chief Galen Tyrol​
ΑΥΤΟ είναι που είναι πάρα πολύ άσχημο. Να καταλήξεις να συμβιβαστείς όχι με το καλύτερο, αλλά με το "μη-χείρον", απλώς επειδή έχεις λίγες επιλογές και, εξ' αυτών, οι υπόλοιπες απεδείχθησαν χαζογκόμενες ή και πουτάνες. Εν τέλει και εσύ δεν θα είσαι καλά και η κοπέλα με την οποία θα είσαι μαζί. Εκεί σαφώς και είναι χρήσιμο να έχεις επιλογές.

Αλλά, κατά τα άλλα, I cannot share your point of view. Δεν έχω χρόνο, άλλωστε, απλά για να λέω ένα "counter ++", να ανεβάζω δηλαδή έναν μετρητή, που στην τελική δεν λέει και τίποτα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelic

Νεοφερμένος

Η Angelic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ειλικρίνεια!!! Σταματήστε επιτέλους τα παιχνιδακια και πείτε καθαρά τι θέλετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top