προγ/μα προσομοιωσης του υπολογιστη

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
ξερετε κανενα προγ/μα προσομοιωσης του υπολογιστη δηλαδη κανενα προγ/μα που να κανει περιηγηση στο υλικο του υπολογιστη για εκμαθηση, δηλαδη να δειχνει και να λεει αυτη ειναι η καρτα γραφικων κ.ά.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsaras7

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κατούνα (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Δε νομιζω να υπαρχει αλλα δεν ειμαι σιγουρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Ειχε ενα η μαμα μου γιατι ειναι καθηγητρια πληροφορικης, αλλα εχω κατι χρονια να το δω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Βασικά παλιότερα αν θυμάμαι το RAM έδινε κάτι τέτοια cd... Αλλά ειλικρινά δεν έχω καμία όρεξη να ψάξω ανάμεσα σε 5000+ cd για να το βρω.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
τοτε αν μπορειτε να μου πειτε λεξεις κλειδια για το google μπας και βρω τιποτα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misu7

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Λίγο άσχετο αλλά για να μάθεις τι έχει o υπολογιστής σου μέσα... γράψε στην γραμμή εντολών ή στην λειτουργία "Εκτέλεση"......... dxdiag!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Δες εδώ αν και δεν είναι ακριβώς αυτό που ψάχνεις....

https://www.tmth.edu.gr/el/kiosks/computers/technology/comp_t13.html

Επίσης αν θες σου εξηγώ στην παρακάτω φωτό τι είναι τι

https://i190.photobucket.com/albums/z224/inertiacreep_gr/fubar2/mobo_installed_cut.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

herculesthemad

Νεοφερμένος

Ο Ηρακλής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Άνω Λιόσια (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
και στο motherboard αν θυμαμε παντα δινουν τον οδηγο του ( τι ειναι το καθε τι και και τα σχετικα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
ευχαριστώ παιδια νομιζω οτι βρηκα αυτο που εψαχνα!!!!!!!:):):):):jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top