Πώς μπορώ να γράφω στον Η/Υ τις ρίζες, δυνάμεις κλπ;

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Γιατι μπορει να εχεις ηδη αυτο που θες. Επισης, κατεβαζες το λαθος, αφου δεν εχεις Linux εσυ, windows εχεις!
Εκει στο word καπου θα εχει επιλογη καπου για μαθηματικους χαρακτηρες/εξισωσεις κατι τετοιο... ισως καποιος που εχει word να σου πει πιο συγκεκριμενα γιατι δεν το εχω μπροστα μου τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Δημητρα!

Νεοφερμένος

Η !Δημητρα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Οποτε περιμενω καποιον να μουπει...:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Γιατι μπορει να εχεις ηδη αυτο που θες. Επισης, κατεβαζες το λαθος, αφου δεν εχεις Linux εσυ, windows εχεις!
Εκει στο word καπου θα εχει επιλογη καπου για μαθηματικους χαρακτηρες/εξισωσεις κατι τετοιο... ισως καποιος που εχει word να σου πει πιο συγκεκριμενα γιατι δεν το εχω μπροστα μου τωρα.

io-io ειναι αυτό που της έγραψα από την αρχή

Insert-->object-->microsoft equation 3.0

αλλά η Δήμητρα είπε ότι δεν το έχει λέει! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
ωχ ναι, σορρυ βρε ξουρουζου μου, τα διαβαζα βιαστικα. Μηπως εχει καμια παλιοτερη εκδοση? Δεν ξερω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
@Δήμητρα το LaTeX ξέχνα το. Υπερβολικά δύσκολο.

Αν έχεις Microsoft Word κάνε αυτό που σου είπε η io-io. Αν δεν έχεις Word ΤΟΤΕ κατέβασε το openoffice :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top