Tattoo Lady

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
εμενα μου αρεσουν τα μικρα και διακριτικα τατουαζ που αντιπροσωπευουν το ατομο που το εχει.Κατι τιγρεις,πουλια νεκροκεφαλες και εγω δεν ξερω τι αλλες αηδιες που τις εχει ο καθενας και πιανουν ολο το χερι ή ολη τη πλατη πραγματικα τις απεχθανομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν κάνω στο μέλλον, πάντως μαρέσουν τα τατού και στα δύο φύλλα.

συμφωνώ συμφωνώ σίγουρα θα σου πηγαίνει οπότε σου προτείνω να κάνεις :whistle:(έχω τους μυστικούς μου πράκτορες και με έχουν πληροφορήσει:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
συμφωνώ συμφωνώ σίγουρα θα σου πηγαίνει οπότε σου προτείνω να κάνεις :whistle:(έχω τους μυστικούς μου πράκτορες και με έχουν πληροφορήσει:whistle:)



Ποιοι τα διαδίδουν αυτά; :hehe: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Πάντως βρε Ψαραδέλλη, ενω γενικά συμφωνούμε, θέλω να μου πεις ειλικρινά: βλέπεις την Angelina Jolie ή την Megan Fox και σε χαλάνε τα τατουάζ τους?

Ρε Κριστινέλ βρήκες κι εσύ κάτι πρότυπα ομορφιάς να μου φέρεις ως παράδειγμα...
Η Angelina Jolie και χωρίς τατουάζ με χαλάει.
Το κεφάλι της σε σχέση με το σώμα της είναι πολύ μεγάλο. Όπως και της Τατιάνας Στεφανίδου επίσης μιας και το έφερε η κουβέντα.
Και τώρα που μπήκα να δω ποια είναι η Megan Fox και αυτή μεγάλο κεφάλι έχει. Ούτε αυτή μου αρέσει με ή χωρίς τατουάζ.

Αλλά ναι, γενικά, με χαλάνε τα τατουάζ σε μια γυναίκα.
Ειδικά μετά από καιρό που ξεθωριάζουν κιόλας φαίνονται χάλια λες και είσαι πρόστιτουντ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Η Angelina Jolie και χωρίς τατουάζ με χαλάει.
Το κεφάλι της σε σχέση με το σώμα της είναι πολύ μεγάλο. Και τώρα που μπήκα να δω ποια είναι η Megan Fox και αυτή μεγάλο κεφάλι έχει. Ούτε αυτή μου αρέσει με ή χωρίς τατουάζ.

Μόνο ως κακόγουστο αστείο θα μπορούσε κανείς να πάρει την ανωτέρω κρίση.
Να έχουμε δυο μέτρα και δυο σταθμά, δηλαδή. Δεν είναι κακό να παραδεχθείς το αντικειμενικά όμορφο. Κι εσύ μπορεί να έχεις θεόκοντα πόδια, ή τα μπράτσα σου να κρέμονται ως το πάτωμα, αλλά αυτό δε σέ κάνει αυτομάτως άσχημη. Πόσω μάλλον αυτό που αναφέρεις για την Angelina.
Για αυτήν τί έχεις να πεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
μην με χτυπήσεις θα τα ομολογήσω όλα :stunned:τώρα ή αύριο όμως ;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Θα συμφωνήσω κι εγώ με την Ψαραδέλλη. Δεν μου αρέσουν τα τατουάζ σε μια γυναίκα. Όχι ότι πάνω σε άντρα τρελλαίνομαι δηλαδή, αλλά όκ.
Παρ όλα αυτά, ο καθένας κάτι ότι θέλει στο σώμα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Μόνο ως κακόγουστο αστείο θα μπορούσε κανείς να πάρει την ανωτέρω κρίση.
Να έχουμε δυο μέτρα και δυο σταθμά, δηλαδή. Δεν είναι κακό να παραδεχθείς το αντικειμενικά όμορφο. Κι εσύ μπορεί να έχεις θεόκοντα πόδια, ή τα μπράτσα σου να κρέμονται ως το πάτωμα, αλλά αυτό δε σέ κάνει αυτομάτως άσχημη. Πόσω μάλλον αυτό που αναφέρεις για την Angelina.
Καλά οκ.
Δε θα μαλώσουμε και για την angelina jolie τώρα.
Για αυτήν τί έχεις να πεις;
Σαν τι να πω;
Παίζουμε κανα παιχνίδι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

οφ:P:χμμμ δεν μπορώ άκη :(
ον:Πάντως δεν συμφωνώ με την άποψη του ότι δεν πηγαίνουν στις γυναίκες τα tatoo...φυσικά δεν ταιριάζουν σε όλες αλλά εγώ πιστεύω ότι σε κάθε γυναίκα ταιριάζει το κατάλληλο:whistle:τώρα μπορεί για κάποιον που έχει αντίθετη γνώμη να κάνω λάθος αλλά όπως είπα ο καθένας έχει την δική του γνώμη και δεν προσπαθώ να την αλλάξω :redface: αυτά :*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Κι άλλο σημάδι ότι θα πρέπει να πάω να το χτυπήσω. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Immortalia12

Νεοφερμένος

Η Immortalia12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Κι άλλο σημάδι ότι θα πρέπει να πάω να το χτυπήσω. :(
Χτύπα το κοπέλα μου και μην ακούς κανέναν! Αν γουστάρεις δηλαδή κάνε το! Μαζί σου!
ΧΕΧΕΧΕ! Μόνο ψάξε που θα το κάνεις για να μη σε βρουν τίποτα απρόοπτα όπως μολύνσεις κλπ
κλπ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εμένα τα τατουάζ με αρέσουν πάρα πολύ!
Είναι ανάλογα το σχέδιο κτλ αλλά γενικά σαν ιδέα με αρέσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top