e-Κάπνισμα σε δημόσιους χώρους

alexandros-pilotos

Νεοφερμένος

Ο alexandros-pilotos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους!!!Είμαι νέος χρήστης του e-steki.Θα ήθελα να μάθω τί ισχύει με το e-κάπνισμα στα αεροδρόμια:hmm:.Ευχαριστώ προκαταβολικά...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους!!!Είμαι νέος χρήστης του e-steki.Θα ήθελα να μάθω τί ισχύει με το e-κάπνισμα στα αεροδρόμια:hmm:.Ευχαριστώ προκαταβολικά...:)

Όλοι αυτό αναρωτιώμαστε...
Κανείς δεν μας ενημέρωσε ακόμα. Θεωρητικά δεν πρέπει να υπάρχει πρόβλημα γιατί δεν καίει καπνό αλλά άντε να το εξηγείς αυτό σε κάθε έναν που θα σε ρωτάει...
Το πρόβλημα ίσως υπάρχει στον έλεγχο αποσκευών γιατί είναι μεταλλικό και θα χτυπάει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

x-smoker

Νεοφερμένος

Ο x-smoker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Στα αεροδρόμια δεν ξέρω, πάντως μέσα στα αεροπλάνα ένας φίλος μου αεροσυνοδός καπνίζει το mini cigarette και που αγόρασα. Αυτός το χρησιμοποιεί αλλά δεν γνωρίζω νομοθετικές ρυθμίσεις.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trojy

Νεοφερμένος

Ο trojy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Στα διαδρομή Ηράκλειο- Αθήνα, δεν επιτράπηκε σε πελάτη μου να χρησιμοποιήσει το gamucci του.
Η δικαιολογία που χρησιμοποιήθηκε είναι ότι "αποτελεί ηλεκτρονική συσκευή".

Επίσης, να ζητήσω από τους ηλεκτρονικούς καπνιστές να μην καπνίζουν σε νοσοκομειακούς χώρους, ασχέτως του ότι επιτρέπεται. Είναι πιστεύω θέμα κουλτούρας κ' σεβασμού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top