Κερνάω απόψε εγώ, εσύ ή μισά μισά...;

Κερνάω απόψε εγώ, εσύ ή μισά μισά...;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 155)
  • Να κερνάει ο άντρας

    Ψήφοι: 37 23.9%
  • Να κερνάει η γυναίκα

    Ψήφοι: 3 1.9%
  • Ο καθένας να πληρώνει τα δικά του

    Ψήφοι: 60 38.7%
  • Μισά-μισά

    Ψήφοι: 9 5.8%
  • Να πληρώνει κάθε φορά ένας από τους δύο, εναλλάξ

    Ψήφοι: 44 28.4%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 1.3%

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δηλαδή όποιος σου κάνει ένα δωράκι, έτσι επειδή σε σκέφτηκε και του ήρθε, σου δημιουργεί την υποχρέωση να του πάρεις μετά κι εσύ κάτι; :/:
όχι ρε συ... το κέρασμα είναι δωράκι... μικρό καθημερινό, χωρίς λόγο, χωρίς ουσία... απλά έχω και θέλω και το κάνω
Σιγά το φοβερό πράγμα
Πολύ κακό για το τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
μα δεν παει ετσι... δεν ειναι υποχρεωση ουτε δικη μου ουτε δικη σου. αυτο το πραγμα το κανει καποιος γιατι το θελει οχι γιατι ειναι υποχρεωμενος ή γιατι πρεπει. μην το βλεπεις ετσι...
και αμα ερθω και σε κερασω κανονισε να μην δεκτεις και θα δεις :ropalo::P

Και ρωτάω, τι ευχαρίστηση παίρνεις εσύ από το να με κεράσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
την απλη ευχαριστηση οτι βγηκα με μια φιλη μου περασαμε καλα, μιλησαμε, γελασαμε, τα ειπαμε και χωρις σκεψη γιατι εμενα μου ρχεται αφθορμητα αυτο, θα κερασω. εμενα μου βγαινει ετσι, δεν σκεφτομαι κατι.
δεν το ξερεις οτι οταν δινεις η ευχαριστηση ειναι μεγαλυτερη απο του να παιρνεις? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lugar

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 846 μηνύματα.
Θα με βάλεις στη διαδικασία να θυμάμαι οτι την άλλη φορά πρέπει να πληρώσω εγώ. Δε με κάνεις να νιώθω καλά, απλά μου προσθέτεις μια υποχρέωση.:/:
Τι διαφορά έχει από το "καθώς ερχόμουν να σε δω είδα αυτές τις ωραίες φρέζες και στις πήρα"? Σημαίνει ότι την άλλη φορά θα έρθεις εσύ με ανεμώνες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
με αφορμη την φραση της νεραιδουλας και μιας και συζηταμε τοσο καιρο για το γεγονος οτι πληρωνουν οι αντρες τους λογαριασμους πως και δεν ειδαμε και την αλλη οψη? δηλ. υπηρξε καποιος/α που να ειναι σε σχεση και να πληρωνει παντα ή σχεδον παντα η κοπελα? να γινεται το αντιστροφο απο οτι συζηταμε? :hmm:

Nαι γίνεται....
Και είναι φυσιολογικό...
Εννοώ ότι στις σχέσεις που έχεις περάσει από τα πρώτα ραντεβού και τα κεράσματα, από ένα σημείο κερνάνε και οι δύο...
Όταν π.χ. έχω όρεξη για ποτό, φαγητό κλπ αλλά το ταμείο του δικού μου είναι μείον εννοείται ότι θα τα πληρώσω όλα εγώ...
Το ίδιο ισχύει και για τον άντρα μου...
Όταν έχουμε λεφτά και οι δύο τσακωνόμαστε ποιος θα πληρώσει (παλιές καλές εποχής προ κρίσης :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Τι διαφορά έχει από το "καθώς ερχόμουν να σε δω είδα αυτές τις ωραίες φρέζες και στις πήρα"? Σημαίνει ότι την άλλη φορά θα έρθεις εσύ με ανεμώνες?

Η διαφορά είναι οτι όταν με κερνάς τον καφέ πληρώνεις μπροστά μου Χ ποσό κι αυτό με κάνει να αισθάνομαι άβολα, πληρώνεις εν ψυχρώ για μένα. Αν όμως δεις λουλούδια στο δρόμο και με σκεφτείς και μου τα φέρεις θα είναι όμορφο και δε θα νιώσω άβολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Η διαφορά είναι οτι όταν με κερνάς τον καφέ πληρώνεις μπροστά μου Χ ποσό κι αυτό με κάνει να αισθάνομαι άβολα, πληρώνεις εν ψυχρώ για μένα. Αν όμως δεις λουλούδια στο δρόμο και με σκεφτείς και μου τα φέρεις θα είναι όμορφο και δε θα νιώσω άβολα.

θα μπορούσε δηλαδή να πληρώνει εν θερμώ; :P
Βρε συ, συγγνώμη κι όλας, δεν γνωριζόμαστε και σίγουρα βγάζω λάθος συμπεράσματα αλλά μήπως δίνεις πολύ μεγάλη σημασία στο χρήμα;
Ενας καφές είναι... ένα ποτό... ένα φαγητό, ένα σινεμά... δεν είναι η κληρονομιά του Ωνάση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Η διαφορά είναι οτι όταν με κερνάς τον καφέ πληρώνεις μπροστά μου Χ ποσό κι αυτό με κάνει να αισθάνομαι άβολα, πληρώνεις εν ψυχρώ για μένα. Αν όμως δεις λουλούδια στο δρόμο και με σκεφτείς και μου τα φέρεις θα είναι όμορφο και δε θα νιώσω άβολα.
παντα το δωρο-αντικειμενο ειναι πιο ανετα δεκτο ,απο οτι τα σκετα λεφτα ,που μπορει να προσβαλουν κλπ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ουτιδανός

Νεοφερμένος

Ο Shizoid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών, επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εγω αναρωτιεμαι για το ποσο αφελης μπορει να ειναι καποιος που σκεφτεται πως επειδη με κερασε ενα και δυο και τρια φαγητα/ποτα, σημαινει οτι θα με γ@μησει κιολας...
Ελα Δια και Αθηνα κι ολο το Δωδεκαθεο μαζι.
Δλδ εσυ αλλου τρως αλλου πινεις κι αλλου πας και το δινεις;:eek: Με το μπαρδον δηλαδη αλλα αν δεν γουσταρεις καποιανου να του κατσεις, τι θελεις και βγενεις μαζι του και μια και δυο φορες και τον αφηνεις να σε κερναει σε ολες; κοροιδια δεν ειναι αυτο, αφου λεγατε πως στο ερωτικο ραντεβου πας επειδη κι εσυ γουσταρεις, αλλιως δεν πας;

PS: Μ' αρεσει το δωδεκαθεο, φορανε πολυ σικ χλαμυδες κι απο κατω τιποτα..:D:P Μετα την τελετη ακολουθει συμποσιο με οργιο...


τα πάντα μπορώ να παραβλέψει ένας άντρας (συμπεριλαμβανομένου και εμού) σε μια γυναίκα, εκτός από την ασχήμια
Μπα μη το λες φιλε αυτο. εγω ειχα καποτε μια γκομενα που ηταν τοσο ασκημη που μου οταν με καλουσανε οι φιλοι μου λεγανε "μπορεις να φερεις μαζι και το πιθηκακι σου". Μας κερνουσαν και μπανανες στο δρομο οι γυφτοι.:clapup: Θα μου πεις, γιατι την ειχες ρε βλαμενε; Ε, ηταν η μονη που δεν απαιτουσε να την κερασω και μου καθοτανε τσαμπα...:lol:

Ναι δεν ρώτησα τι εννοεί, ρώτησα από που προκύπτει αυτό και γιατί.
Πόσα κιλά κόμπλεξ δηλαδή κουβαλάνε άντρες που θεωρούν ότι ΠΡΕΠΕΙ να φαίνεται ότι πληρώνουν ακόμη κι αν τα χρήματα είναι από κοινό ταμείο; Μην τους υποτιμήσει ο σερβιτόρος; WTF?
Σιγα μην αφησω εγω το κοινο ταμειο σε χερια γυναικας, να μου τρεχει στις αισθητικιες και στα κομωτηρια και να τρωμε στο τελος του μηνα τα ποδια μας. Ρε δε σφαξανε...:lol:

πολλές απορρίπτουν οποιαδήποτε ρομαντική συνέχεια αν δεν γίνει κίνηση για κέρασμα, ενώ συμφωνούν μαζί σου οτι το γεγονός οτι τις κέρασε κάποιος δεν του δίνει δικαιώματα.
Δηλαδη χωρις κερδος κερατα που λενε. Και θα πληρωσεις και με το γιαννουκο στο χερι θα μεινεις. Κατι με αναγκαιες συνθηκες μασαγαν εκει χαμου, που πα να πει εχουν κανει την τρακα επιστημη...:P

Μάλιστα σε μία απ αυτές τις συζητήσεις καταλήξαμε να τσακωνόμαστε αν το σωστό είναι "φαλλοκράτησσα" η "φαλλοκράτειρα" :P
Ας τον κραταει ρε παιδι μου κι ας τη λενε οπως θελουν, εκει θα τα χαλασουμε;:clapup:

Τι διαφορά έχει από το "καθώς ερχόμουν να σε δω είδα αυτές τις ωραίες φρέζες και στις πήρα"? Σημαίνει ότι την άλλη φορά θα έρθεις εσύ με ανεμώνες?
Η διαφορα του Ετιναξε την ανθισμενη αμυγδαλια με τα χερακια της (Γεωργιος "κι αμα δε χυνεις" Δροσινης), με το "Εμεινα μονη σαν ανεμωνη" (Γεωργια "δεσποινις ετων πενηντα" Βασιλειαδου)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
[offtopic]νιώθω πολύ από άλλο πλανήτη σε αυτό το thread.
όλη αυτή η συζήτηση και ανάλυση για
Ενας καφές είναι... ένα ποτό... ένα φαγητό, ένα σινεμά... δεν είναι η κληρονομιά του Ωνάση :P
?
:worry:[/οfftopic]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δλδ εσυ αλλου τρως αλλου πινεις κι αλλου πας και το δινεις;:eek: Με το μπαρδον δηλαδη αλλα αν δεν γουσταρεις καποιανου να του κατσεις, τι θελεις και βγενεις μαζι του και μια και δυο φορες και τον αφηνεις να σε κερναει σε ολες; κοροιδια δεν ειναι αυτο, αφου λεγατε πως στο ερωτικο ραντεβου πας επειδη κι εσυ γουσταρεις, αλλιως δεν πας;

Παλι εξ ιδιων καλο μου κρινεις?
Εαν για καποιον το κερασμα θεωρειται αναγκαια και ικανη συνθηκη για να π@δηξει, κριμα για κεινον, οχι για μενα...:redface:

PS: Μ' αρεσει το δωδεκαθεο, φορανε πολυ σικ χλαμυδες κι απο κατω τιποτα..:D:P Μετα την τελετη ακολουθει συμποσιο με οργιο...

Ο πεινασμενος καρβελια ονειρευεται, λενε...:redface:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
προφανώς εννοεί ότι εφόσον δεν τον βλέπεις ερωτικά-συναισθηματικά γιατί του δίνεις,ας πούμε,ελπίδες (το ότι είναι χαζός αυτός δεν το διαπραγματευόμαστε;)) αν κάνετε παρέα φιλικά γιατί να να τον αφήνεις κερνάει ή αν είναι τόσο τρόμπας ο άλλος και νομίζει ότι έτσι θα καταλήξεις στο κρεβάτι του γιατί να βγεις μαζί του?σύνδεσέ τον με κάιρο και that's all!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καταρχας, δεν ειπα πουθενα οτι βγαινω ραντεβουδακια με καποιον, εαν δε με ενδιαφερει περαν του φιλικου, διοτι ακριβως δε θελω να παρεξηγηθω και να δωσω λαθος μηνυμα.
Κατα δευτερον μπορει καποιος να σε κερασει και σε εξοδο με περισσοτερα των 2 ατομων. Δεν ειναι αναγκαια και ικανη συνθηκη να ειναι ερωτικο τετ-α-τετ! Το σιγουρο ειναι οτι "
Εαν για καποιον το κερασμα θεωρειται αναγκαια και ικανη συνθηκη για να π@δηξει, κριμα για κεινον, οχι για μενα..."
Και τριτον, γιατι πρεπει να επαναλαμβανω τα ιδια πραγματα ξανα και ξανα?! Με κουραζετε γκαιζ!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kritikaros

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Καταρχας, δεν ειπα πουθενα οτι βγαινω ραντεβουδακια με καποιον, εαν δε με ενδιαφερει περαν του φιλικου, διοτι ακριβως δε θελω να παρεξηγηθω και να δωσω λαθος μηνυμα.
Κατα δευτερον μπορει καποιος να σε κερασει και σε εξοδο με περισσοτερα των 2 ατομων. Δεν ειναι αναγκαια και ικανη συνθηκη να ειναι ερωτικο τετ-α-τετ! Το σιγουρο ειναι οτι "
Εαν για καποιον το κερασμα θεωρειται αναγκαια και ικανη συνθηκη για να π@δηξει, κριμα για κεινον, οχι για μενα..."
Και τριτον, γιατι πρεπει να επαναλαμβανω τα ιδια πραγματα ξανα και ξανα?! Με κουραζετε γκαιζ!!!!!:P

δεν είπα ότι το κάνεις εσύ,γενικά αναφερόμεθα να προάγεται ο διάλογος...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
εγω θεωρω οπισθοδρομικο και σεξιστικο να θεωρουν οι αλλοι οτι ο ανδρας πρεπει να κερασει πρωτος:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
εγω θεωρω οπισθοδρομικο και σεξιστικο να θεωρουν οι αλλοι οτι ο ανδρας πρεπει να κερασει πρωτος
ειναι ηλιθιο να βαζουμε πρεπει σε τετοια οικονομικα θεματα..
δηλαδη αν η γυναικα ειναι πλουσια και ο ανδρας φτωχος τι θα κανουμε?δεν θα γαινουν ραντεβου?
δεν κανουν τα χρηματα ουτε τον ανδρα ουτε τη γυναικα ουτε τη σχεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baudE Laire

Νεοφερμένος

Ο jrot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Θα με βάλεις στη διαδικασία να θυμάμαι οτι την άλλη φορά πρέπει να πληρώσω εγώ. Δε με κάνεις να νιώθω καλά, απλά μου προσθέτεις μια υποχρέωση.:/:

Και ρωτάω, τι ευχαρίστηση παίρνεις εσύ από το να με κεράσεις;

Την επόμενη φορά που θα πληρώσεις εσύ , θα έχει ανεβεί το κόστος του χρήματος

μου χα χα

:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Εγω αναρωτιεμαι για το ποσο αφελης μπορει να ειναι καποιος που σκεφτεται πως επειδη με κερασε ενα και δυο και τρια ποτα, σημαινει οτι θα με γ@μησει κιολας..
Αυτό δεν θεωρείται αφέλεια, αλλά τιμιότητα και μάλιστα προκαταβολική! Απλοποιούνται οι σχέσεις έτσι... :D
Κακά τα ψέματα! Κάθε άτομο έρχεται σε επαφή με κόσμο, άρα ο καθένας μας έχει ένα είδος "τρέχοντος λογαριασμού" με τους άλλους, και με οποιαδήποτε πράξη ή απραξία ο καθείς αποκομίζει όφελος ή απώλεια, και ταυτόχρονα προξενεί ένα κέρδος ή μια ζημιά σε κάποιον άλλο ή σε κάποιους άλλους! :P

Επειδή όμως στα κέρδη και στις ζημιές συνυπολογίζονται και οι ψυχικές ανταμοιβές όπως και τα ψυχολογικά στρες, η "πράξη" του κεράσματος πρωτίστως συνδέεται με την καλοσύνη, και τα "καβούρια" στις τσέπες με τον...φιλοτομαρισμό! ;)
Στη θεώρηση λοιπόν της πράξης του δότη, η αξιολόγηση πρέπει να λαμβάνει υπ΄όψιν το σύστημα αξιών του, αλλά για να ΚΑΘΟΡΙΣΟΥΜΕ την πραγματική της αξία, πρέπει να αναφερθούμε οπωσδήποτε στο σύστημα αξιών του...λήπτη!:hmm:

Και....αντιστρόφως, αν αγαπάτε! (προτιμάτε) :whistle:

Νηρηίς, κερνάω jack ανέρωτο 12years old και θα φροντίσω να υπάρχει δίπλα σου γλάστρα με φυτό.... (να το χύνεις εκεί) :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Νηρηίς, κερνάω jack ανέρωτο 12years old και θα φροντίσω να υπάρχει δίπλα σου γλάστρα με φυτό.... (να το χύνεις εκεί) :redface:

wow!
Εισαι λαρτζ τυπος με τις γλαστρες και τα φυτα, αλλα θα τολμησω να πω πως ακομα και αυτα θα το "φτυσουν" το τζακ! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
wow! με τις γλαστρες και τα φυτα, αλλα θα τολμησω να πω πως ακομα και αυτα θα το "φτυσουν" το τζακ! :redface:

Aχά :hmm: Δηλαδή αν πρότεινα malt....καθαρό βυνοποιημένο κριθάρι χωρίς προσμείξεις, ένα
ας πούμε, θα το....ποτίζαμε το φυτό;


Γυναίκες... :P

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top