Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.


Ειχα αγορασει ενα σχεδον ιδιο σε μπλε, μου αρεσε τοσο που το πηρα χωρις να το δοκιμασω.. Οταν το φορεσα σπιτι, συνειδητοποιησα πως ναι μεν ειχε επενδυση αλλα μονο στα ευαισθητα σημεια κ ολο το υπολοιπο τρυπουλες που σε φως της μερας, καταλαβαινεις... Απατα οπως καταλαβαινεις το φορεματακι...σκεφτηκα να του βαλω γω επενδυση ολο αλλα ποιος ετρεχε... Προτιμω να γκρινιαζω παρα να παω να το φτιαξω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Θελω γοβες. Βασικα θελω αγορα με πολλα μαγαζια κ ποικιλια στις γοβες. Ψιλοβαριεμαι την ερμου. Λετε ναναι η τελ. μου λυση;;:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.


από το ζάρα:redface: ( αν και δεν φοράω γόβες ποτέ :hehe: ούτε θα το κάνω:hehe: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Το 2ο από πού είναι Κατερίνα? :redface:
Είναι τέλειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ειχα αγορασει ενα σχεδον ιδιο σε μπλε, μου αρεσε τοσο που το πηρα χωρις να το δοκιμασω.. Οταν το φορεσα σπιτι, συνειδητοποιησα πως ναι μεν ειχε επενδυση αλλα μονο στα ευαισθητα σημεια κ ολο το υπολοιπο τρυπουλες που σε φως της μερας, καταλαβαινεις... Απατα οπως καταλαβαινεις το φορεματακι...σκεφτηκα να του βαλω γω επενδυση ολο αλλα ποιος ετρεχε... Προτιμω να γκρινιαζω παρα να παω να το φτιαξω:P

Μπορείς να πας σε ένα κατάστημα εσωρούχων και να πάρεις ένα ειδικό εφαρμοστό φορεματάκι (δε θυμάμαι πως το λένε) που είναι για αυτές τις περιπτώσεις φορεμάτων.
Είχα το ίδιο θέμα με ένα καλοκαιρινό φουστάνι, αλλά επειδή αυτό στοίχιζε περισσότερο από το ίδιο το φουστάνι δεν το πήρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.


ατςς *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
:inlove:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Το 2ο από πού είναι Κατερίνα? :redface:
Είναι τέλειο.
Δυστυχώς ειναι ρεπορταζ από Αμερική για το boho style, το οποιο εχουν αναπαραγει και ελληνικά sites...:/:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θυμίζει λίγο το αρβυλάκι του Ε.Σ.!:redface:

έχω κάτι παρόμοια μποτάκια και το τι δούλεμα έχω φάει δε λέγεται :P
εμένα μ' αρέσουν :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Δυστυχώς ειναι ρεπορταζ από Αμερική για το boho style, το οποιο εχουν αναπαραγει και ελληνικά sites...:/:


Αυτά τα κόκκινα παπούτσια και το τσαντάκι πόσο τέλεια είναι;;:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Τα αρβυλάκια μου αρέσουν κι εμένα πολύ κι έριξα αρκετό ψάξιμο φέτος. Τελικά πήρα τα παρακάτω αλλά όχι σε αυτό το χρώμα, σε μαύρο:


Πολύ ζεστά μιας και έχω πολύ κρυουλιάρικα πόδια και πολύ καλό παπούτσι μιας και περπατάω καλύτερα. Ισιώνει αρκετά το σώμα, από τις επιτυχημένες αγορές μου. Γενικά φέτος το attrattivo στη συλλογή φθινόπωρο-χειμώνας 2012-13 είχε πολύ ωραία ρουχαλάκια, παπούτσια και αξεσουάρ. Βέβαια μου φαίνονται αρκετά ακριβά αν και στις εκπτώσεις ήταν μια χαρά. Ένα πολύ ωραίο φόρεμα της ίδιας (νομίζω) συλλογής:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Izabella.N

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 309 μηνύματα.


ειχα τετοια αλλα τα τρουκς ηταν στο πλάι σε σχημα σταυρου^^

aldo_beynon.jpg
Και τετοιαα αλλα πιο ψηλα και τα laces ηταν χιαστι ^^ [δεν ξερω πως να μικρυνω την εικονα :redface: ]



θελωωω *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μπορείς να πας σε ένα κατάστημα εσωρούχων και να πάρεις ένα ειδικό εφαρμοστό φορεματάκι (δε θυμάμαι πως το λένε) που είναι για αυτές τις περιπτώσεις φορεμάτων.
Είχα το ίδιο θέμα με ένα καλοκαιρινό φουστάνι, αλλά επειδή αυτό στοίχιζε περισσότερο από το ίδιο το φουστάνι δεν το πήρα :P

Ε μα ναι, αμα δεν αξιζει, δε λεει. Το βλεπω γω.. Η Θα το δωσω( και ποια θα το θελει) η θα το κανω ωραιοτατο σφουγγαρόπανο... Κι αλλη φορα ας προσεχω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top