Ιδέες και προτάσεις για δώρα

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αμα βρω κανενα σε ψιλοgoth φαση... αλλα ειναι κλειστω πλεων (λογο σεζον) ενα μαγαζι που εχει πολυ πραγμα που συγουρ αθα εβρισκα πολλα να της αρεσουν...
Οσο για σκουλαρικια δεν ξερω... ισως παω με την κοπελα μου που ξερει απο αυτα αν της παρω κατι....


Οσο για τον δικο σου, το μποξερακι μαλλον ειναι η καλητερη λυση απο αυτα που σκευτικες. Περα απο αυτο, δυστιχος δεν εχω κατι να σου πρωτινω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Vkey και io-io, κάντε του το τραπέζι, και μετά κάντε του το κρεβάτι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εννοείται ότι το πιο σημαντικό δώρο θα είμαι (και είμαι) εγώ :upside: :P

Βρε λες να τυλιχτώ με κορδέλα, να κάνω και κανένα φιόγκο και να του πω...το δώρο σου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
παιδακια πεστε καμια ιδεα τι να παρω στην πεθερα για τα χριστουγεννα;:hmm: γιορταζει βλεπετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
παιδακια πεστε καμια ιδεα τι να παρω στην πεθερα για τα χριστουγεννα;:hmm: γιορταζει βλεπετε...


Να την χέραισε πρότων και δέυτερον τι τύπος είναι; γριοφέρνει ή ειναι μοντέρνα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Να την χέραισε πρότων και δέυτερον τι τύπος είναι; γριοφέρνει ή ειναι μοντέρνα;:hmm:

το να την χαιρομαι ειναι σχετικο:P κοιτα...με την δικια σου την πεθερα δεν εχει απολυτως καμια σχεση...το ακριβως αντιθετο θα ελεγα:P...οποτε πες καμια ιδεα τωρα....δεν ειναι μεγαλη 54 χρονων ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
το να την χαιρομαι ειναι σχετικο:P κοιτα...με την δικια σου την πεθερα δεν εχει απολυτως καμια σχεση...το ακριβως αντιθετο θα ελεγα:P...οποτε πες καμια ιδεα τωρα....δεν ειναι μεγαλη 54 χρονων ειναι.

Πάρτης κάμιά σύνθεση που να έχει πράγματα για να στολίσει το σπίτι, πουλάνε σε στίλ καλαθιών αλλα έχει γλομπάκια και κεράκια και διάφορα χριστουγεννιάτικα, ή πάρτης κάνα ρούχικό, ή κάτι για το σπίτι, κάνα διακοσμητικό.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Πάρτης κάμιά σύνθεση που να έχει πράγματα για να στολίσει το σπίτι, πουλάνε σε στίλ καλαθιών αλλα έχει γλομπάκια και κεράκια και διάφορα χριστουγεννιάτικα, ή πάρτης κάνα ρούχικό, ή κάτι για το σπίτι, κάνα διακοσμητικό.:hmm:

δεν θελω να της παρω κατι χριστουγεννιατικο ρε:worry: ειναι για λιγες μερες μονο τα χριστουγεννιατικα ...θελω κατι που να ειναι ολου του χρονου:P αλλα δεν ξερω τι...:hmm:
τη ρωτησα βασικα και μου ειπε δεν χρειαζεται κατι...:worry: αλλα και παλι κατι πρεπει να παρω...
για βοηθηστε...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
δεν θελω να της παρω κατι χριστουγεννιατικο ρε:worry: ειναι για λιγες μερες μονο τα χριστουγεννιατικα ...θελω κατι που να ειναι ολου του χρονου:P αλλα δεν ξερω τι...:hmm:
τη ρωτησα βασικα και μου ειπε δεν χρειαζεται κατι...:worry: αλλα και παλι κατι πρεπει να παρω...
για βοηθηστε...:worry:

δώσε ένα ποσό σε ένα ινστιτούτο καιδώσε της; την κάρτα να κάνει ότι θέλει με αυτά τα λευτά, πάρτης ένα ζώο, στον πατέρα μου του είχα πάρει ένα σέτ χηνόπαπιές:P

Πάρτης ένα λουλούδια σε γλάστρα(το αγαπηένο της) Πάρτης σέξυ εσώρουχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
δώσε ένα ποσό σε ένα ινστιτούτο καιδώσε της; την κάρτα να κάνει ότι θέλει με αυτά τα λευτά, πάρτης ένα ζώο, στον πατέρα μου του είχα πάρει ένα σέτ χηνόπαπιές:P

Πάρτης ένα λουλούδια σε γλάστρα(το αγαπηένο της) Πάρτης σέξυ εσώρουχα:P

αμα της παρω παπιες ρε θα με μισησει τελειως μετα:D:D:D:D δεν θα θελει να με βλεπει ουτε ζωγραφιστη....:D:D:D
ειδικα για τα σεξυ εσωρουχα ειναι οτι πρεπει...θα τα φορεσει στον πεθερο για να παθει εμφραγμα ο ανθρωπος:P
ρε....πες τπτ σοβαρο αντε:P
λουλουδια εχει πολλα..το μπαλκονι γεματο το χει...:hmm:
αλλο πεστε....αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
αμα της παρω παπιες ρε θα με μισησει τελειως μετα:D:D:D:D δεν θα θελει να με βλεπει ουτε ζωγραφιστη....:D:D:D
ειδικα για τα σεξυ εσωρουχα ειναι οτι πρεπει...θα τα φορεσει στον πεθερο για να παθει εμφραγμα ο ανθρωπος:P
ρε....πες τπτ σοβαρο αντε:P
λουλουδια εχει πολλα..το μπαλκονι γεματο το χει...:hmm:
αλλο πεστε....αλλο.

Η καρτούλα με το ποσό σε ινστητούτο; δεν κάνει; κάτι σε ρούχο δεν κάνει; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Η καρτούλα με το ποσό σε ινστητούτο; δεν κάνει; κάτι σε ρούχο δεν κάνει; :hmm:

σε ινστιτουτο δεν θα παει δεν ειναι τυπος που καλωπιζεται κλπ:worry:
εγω σκεφτομουν κατι για το σπιτι αλλα δεν ξερω τι:hmm:
οχι διακοσμητικο παντως...κατι κουζινικο ελεγα...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
κατι κουζινικο ελεγα...:hmm:

nooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!

Εγω πιστευω οτι το χειροτερο δωρο για μια γυναικα ειναι το κουζινικο.... Παρε κατι προσωπικο, αλλιως μην παρεις τιποτα! Γιατι δεν ρωτας τον αντρα σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
nooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!

Εγω πιστευω οτι το χειροτερο δωρο για μια γυναικα ειναι το κουζινικο.... Παρε κατι προσωπικο, αλλιως μην παρεις τιποτα! Γιατι δεν ρωτας τον αντρα σου?

ε μαααααααα...θα σκασω στο τελος:hmm:
ο αντρας μου δεν θα βοηθησει:worry: θα πει δεν ξερω παρε οτι θες.....
στο τελος θα της παρω μια ανθοδεσμη να τελειωνουμε:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ενα ωραιο δερματινο πορτοφολι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Aν μαγειρεύει Βικύ, μια καλή ιδέα είναι ένα βιβλίο με συνταγές! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Ενα ωραιο δερματινο πορτοφολι?

πολυ καλη ιδεα ιο ιο μου:hmm: μ αρεσει....ευχαριστω πολυ :kissing:
αυτο θα της παρω...ακομη κι αν εχει νομιζω οτι θα το χρησιμοποιησει.:worry:
κι εγω ειχα παρει ενα δερματινο για μενα πριν κανενα χρονο και το χαιρομαι ακομη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Aν μαγειρεύει Βικύ, μια καλή ιδέα είναι ένα βιβλίο με συνταγές! ;)

ειχε ολη τη σειρα του μαμαλακη σε βιβλια και την εδωσε σε μενα.:P αρα δεν θελει κατι τετοιο...
το πορτοφολι που ειπε η ιο ειναι τελεια ιδεα...μ αρεσε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Καμία ιδέα για δώρο σε αμόρε? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top