Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

Αγγελική95

Νεοφερμένος

Η Αγγελική95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
στην χειροτερη! φιλες δεν εχω, σχεση δεν εχω...ειμαι παντελως μονη μου! :( η μοναξια και η λυπη που νιωθω ειναι απεριγραπτες...μου λειπουν τοσο πολυ ολα αυτα που εκανα πριν! εχω βαρεθει να κοιταζω απο το πρωι μεχρι το βραδυ τους τοιχους του σπιτιου μου! :( βλεπω τα παιδια της ηλικιας μου να περνανε τελεια με παρεα βγαινοντας καθε μερα εξω ενω εγω......:( αισθανομαι πραγματικα πολυ ατυχη! ελπιζω τουλαχιστον τα πραγματα να αλλαξουν με την σχολη...αλλιως θα τρελαθω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Παιδαγωγός και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
καφασι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Την χειρότερη μπορώ να πω :|όλο προβλήματα εμφανίζονται :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
σε φαση που δεν θελω με καμια παναγια να ανοιξουν τα φροντηστηρια,τα σχολεια and all dat shit και να τα λουστω για 1 χρονο>.<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σε φαση "ξεκουρασης" θα ελεγαν αλλοι στην θεση μου. Διακοπες αλλα το μυαλο γυριζει αλλου... αι γουαννα γκοου χομ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

daphne.ch

Νεοφερμένος

Η daphne.ch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
στην χειροτερη! φιλες δεν εχω, σχεση δεν εχω...ειμαι παντελως μονη μου! :( η μοναξια και η λυπη που νιωθω ειναι απεριγραπτες...μου λειπουν τοσο πολυ ολα αυτα που εκανα πριν! εχω βαρεθει να κοιταζω απο το πρωι μεχρι το βραδυ τους τοιχους του σπιτιου μου! :( βλεπω τα παιδια της ηλικιας μου να περνανε τελεια με παρεα βγαινοντας καθε μερα εξω ενω εγω......:( αισθανομαι πραγματικα πολυ ατυχη! ελπιζω τουλαχιστον τα πραγματα να αλλαξουν με την σχολη...αλλιως θα τρελαθω!!!

Κι εγω το ιδιο πανω κατω..εχω ελαχιστους φιλους και αυτους τους βλεπω σπανια...το μονο που με χαροποιει λιγακι ειναι οτι οπου να'ναι θα περασω σε μια σχολη και θα γνωρισω καινουργιο κοσμο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brightside:)

Νεοφερμένος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Σε φαση αλλαγων! Μπαινω στο λυκειο και μαλιστα θα παω στο Πειραματικο. Οποτε θα γνωρισω καινουργιο κοσμο και παρεες! :) Νταξει παλιες φιλιες και τετοια δεν με πολυ νοιαζουν γιατι οτι ειναι να κρατησει θα κρατησει αλλιως :bye: Γενικοτερα περιμενω με ανυπομονησια να ξεκινησει αυτη η χρονια γιατι ξερω πως θα αλλαξει τη ζωη μου προς το καλυτερο!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Σε φαση μεταφασης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σε φάση "κλείσε το πισι και διάβασε τίποτα, πάλι θα χρωστάς μαθήματα" :rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Δίαιτας
όσον αφορά το φαγητό, τους ανθρώπους, την παραπανίσια ζωή, τα λόγια και τις καταστάσεις.

στην χειροτερη! φιλες δεν εχω, σχεση δεν εχω...ειμαι παντελως μονη μου! :( η μοναξια και η λυπη που νιωθω ειναι απεριγραπτες...μου λειπουν τοσο πολυ ολα αυτα που εκανα πριν! εχω βαρεθει να κοιταζω απο το πρωι μεχρι το βραδυ τους τοιχους του σπιτιου μου! :( βλεπω τα παιδια της ηλικιας μου να περνανε τελεια με παρεα βγαινοντας καθε μερα εξω ενω εγω......:( αισθανομαι πραγματικα πολυ ατυχη! ελπιζω τουλαχιστον τα πραγματα να αλλαξουν με την σχολη...αλλιως θα τρελαθω!!!
Αν έχεις οικογένεια, σκυλιά γατιά, γείτονες, σόι και παρασόι και κοντινούς γνωστούς τπτ δεν σε κρατά στη μοναξιά.
Το ότι δεν έχεις σχέση αποτελεί υγεία για την ψυχή σου και το μυαλό σου. Το ότι δεν έχεις ''φίλους'' αποτελεί αποτέλεσμα. Ή σε κάτι φταιν ή σε κατι φταις ή κάτι φταίει. Και ξέρεις τι τέλειο είναι να εξερευνήσεις ακόμη και μόνη αυτό που φταίει; Οπότε μη κάθεσαι.:P
Και μη σκας.
Και μην λυσάς με το ότι στη σχολή θα βρεις τους τέλειους φίλους. Να εύχεσαι για την γνωριμία σου με πολλά πράγματα και πολλούς ανθρώπους. Και η φιλία θα έρθει στο τέλος ως αποτέλεσμα κι αυτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

marinaki22

Νεοφερμένος

Η marinaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Μπορω να πω οχι και στην καλυτερη...δεν εχω την καταληλη παρεα για να περναω καλα.στη πολη που εχω περασει τα ιδια..και κει χαλια.δεν ξερω τι να κανω.ελπιζω να καλυτερευσουν τα πραγματα αλλιως δεν ξερω τι θα γινει.ο κοσμος εχει χαλασει πλεον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μετεωρολόγος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
...σε φαση αλλαγης... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just a sweetie!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 348 μηνύματα.
Κανοντας μια καινουργια αρχη.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Σε φάση γιατί να τελειώνουν οι διακοπές :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Σε φάση αναμονής :pfff::'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tasos09

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Tasos09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Σε φάση π/2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Κατσαριδο-δολοφονίας.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 61 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Σε αρκετά άσχημη θα έλεγα αφού εκεί που έφτιαχναν τα πράγματα τελικά χειροτέρεψαν.Πρέπει να κρατήσω αποστάσεις και να το πάρω απόφαση.Επίσης έχω έναν πολύ δύσκολο στόχο στο μυαλό μου που με πιέζει χρονικά....Γενικά πρέπει να δουλέψω αυτήν την περίοδο χωρίς να σκέφτομαι πολλά πολλά!!:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
σε φαση ''τα λεφτα δεν φερνουν την ευτυχια αλλα καλυτερα να κλαιω μεσα στην φερραρι μου''...περα απτην πλακα αμα δεν ηταν τοσο χαμηλοι οι μισθοι θα μουν πολυ καλυτερα αφου ευτυχως ή δυστυχως η μονη ελλειψη που εχω αυτη την στιγμη ειναι στα οικονομικα μου :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top