Θα γράφατε βιβλίο;

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ναι, θα έγραφα. έχω ήδη αρχίσει.

:clapup::clapup:
Τι είναι; ( ιστορικό, φαντασίας, περιπέτεια, λοβ στόρυ; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

italian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο italian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Μπα, παραπέμπει σε κατσαριδοκτόνο.:P;)

Ευχαριστώ την αγαπητή Τέσα, για την εύστοχη παρατήρηση-ένσταση περί της προτιθέμενης ονομασίας Τέζα της ηρωίδας-γοργόνας του μυθιστορήματος μου, οφείλω όμως να διευκρινίσω ότι η εν λόγω γοργόνα ως ελεύθερη και πολιορκημένη, αντλεί το όνομα της από το Φρι Τέζα, αφενός μεν, λόγω ελευθερίας, αφετέρου δε, επειδή αφού βγάλει το λάδι των ανδρών που την πολιορκούν, τους λούζει και τους τηγανίζει μέσα σε αυτό.

:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
:clapup::clapup:
Τι είναι; ( ιστορικό, φαντασίας, περιπέτεια, λοβ στόρυ; )
χμ. προς το παρόν δεν κάνω αποκαλύψεις. θα διατηρήσω ένα μυστήριο για αρχή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
χμ. προς το παρόν δεν κάνω αποκαλύψεις. θα διατηρήσω ένα μυστήριο για αρχή :P

Καλα:( να μας στελνεις κανα αποσπασματακι να σε θαυμασουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μύριαμ4

Νεοφερμένος

Η Μύριαμ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Ναι θα έγραφα βιβλίο!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
μικρή έγραφα ιστορίες. τις έχω ακόμη
και είχα ξεκινήσει να γράφω βιβλίο. είχα γράψει 100 σελίδες αλλά το έχω σταματήσει εδώ και..τρία χρόνια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evoula7

Νεοφερμένος

Η Evoula7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγώ είμαι σε δίλημμα να γράψω κάποιο βιβλίο άκρως ερωτικού περιεχομένου με αρκετά τολμηρές περιγραφές. Δεν μπορώ να ξέρω βεβαια τι απηχηση θα είχε. Ο τίλος θα ήταν το Μπαίνε-τον : ενωμένα χρώματα του σεξ.:P


Χαχαχαχαχαχαχα!Πολύ καλό!!Να σου πω διάφορες ιστορίες που γνωρίζω, να βάλεις τις σάλτσες σου να γίνει πάταγος στα βιβλιοπωλεία!!:thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανθοπώλης

Νεοφερμένος

Ο Ανθοπώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
σκεφτόμουν κ εγώ να συντάξω ένα ...Ανθολόγιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Έχω ξεκινήσει ένα νέο πρότζεκτ - love story - αλλά δεεεεεεεν το βλέπω να προχωράει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πόπη Μ

Νεοφερμένος

Η Πόπη Μ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
το εχω σκεφτει παρα πολλες φορες αλλα ποτε δεν εκανα την αρχη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Ποτέ δεν είναι αργά για να ξεκινήσεις, άλλωστε για να ξεκινήσει να γράφει κάποιος το μόνο που χρειάζεται να έχει είναι έμπνευση.

Πολλές φορές είχα ξεκινήσει να γράφω, αλλά όσες αρχές και να έχω κάνει καμία δεν μου άρεσε τόσο οπότε δεν προχώρησα και την ιστορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγώ θέλω οπωσδήποτε να καταγράψω την ζωή κάποιου. Πραγματικά έχω τρελαθεί με την ιδέα αυτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Εγώ θέλω οπωσδήποτε να καταγράψω την ζωή κάποιου. Πραγματικά έχω τρελαθεί με την ιδέα αυτή.

Ξεκίνα με την δική μου :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Και εγώ θα ήθελα να καταγράψω τη ζωή κάποιου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Και εγώ θα ήθελα να καταγράψω τη ζωή κάποιου. :)

Φαίνεται τρομερά τέλειο:eek: αλλά και τρομερά δύσκολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μα είναι τρομερά τέλειο. Αυτή τη στιγμή, δουλεύω με μια ιστορία που είναι ένα ζευγάρι, φεύγει μακριά ο τύπος και όλο το στόρι επικεντρώνεται στη ψυχολογική κατάσταση της κοπέλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μα είναι τρομερά τέλειο. Αυτή τη στιγμή, δουλεύω με μια ιστορία που είναι ένα ζευγάρι, φεύγει μακριά ο τύπος και όλο το στόρι επικεντρώνεται στη ψυχολογική κατάσταση της κοπέλας.

Εγώ έχω βρει το άτομο μάλλον:hmm: αλλά δεν ξέρω πως να ξεκινήσω:hmm::hmm::hmm:

*Η περιγραφή ψυχολογίας γαμάει *_*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Απο ένα δυνατό περιστατικό της ζωής του, προτείνω. Νομίζω θα είναι τέλειο, χρησιμοποιώ συχνά αυτόν τον τρόπο. :happy:

Δεν είναι ακριβώς ψυχολογία, είναι συναισθήματα.

πχ. Λείπει πάλι ο Παναγιώτης, η Μαρία πάει να καπνίσει, θυμάται τη γνωριμία τους, κλαίει μπλαμπλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Απο ένα δυνατό περιστατικό της ζωής του, προτείνω. Νομίζω θα είναι τέλειο, χρησιμοποιώ συχνά αυτόν τον τρόπο. :happy:

Δεν είναι ακριβώς ψυχολογία, είναι συναισθήματα.

πχ. Λείπει πάλι ο Παναγιώτης, η Μαρία πάει να καπνίσει, θυμάται τη γνωριμία τους, κλαίει μπλαμπλα

Σωστά!:clapup: μόνο που αυτή η ζωή έχει τόσα συναρπαστικά που δεν μπορώ να διαλέξω
***
***
***
Επέλεξα κάτι από την παιδική ηλικία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top